NigdyTwoj
NigdyTwoj
  13 lipca 2014 (pierwszy post)

Witam, dostałem bana na dzień właśnie od moderatora "dee" za stwierdzenie, że ma problemy emocjonalne. Teraz pytanie do Was, czy owe stwierdzenie(całkowicie subiektywne po wcześniejszym przeanalizowaniu wypowiedzi tej użytkowniczki) zalicza się do "Przeklinanie i ublizanie"?

mistletoe
mistletoe
  21 lipca 2014
Edytaaa87
Edytaaa87: Dla Was sam fakt, że ktoś ma moda to już powód do jakiejś chorej nienawiści.

nieprawda. są i takie mody, które są lubiane. ;>
Edytaaa87
Edytaaa87: Nikt na fotce nie ma immunitetu i czy ja czy ktokolwiek z Was za swoje nieodpowiednie zachowanie poniesie jakąś karę i żadne znajomości nie pomogą.

gdyby nikt nie miał immunitetu to taka Dee dawno by moda nie miała. ;)
Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  21 lipca 2014

Owszem- ze znajomymi rozmawiam, z ludźmi, których nie znam nie rozmawiam i mam do nich dystans, co nie oznacza, że im ubliżam czy ośmieszam.

DiabIica
DiabIica
  21 lipca 2014

Nie wspomniałam o ubliżaniu :) Szkoda ciągnąć ten temat dalej.

Lukasz
Lukasz
  21 lipca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Edytaaa87
Edytaaa87: rozmawiam


Edyto Zauważ w jaki sposób Dominika odnosi się często do userów. Tego już nie zauważyliście. Lubię wielu modów, naprawdę są super, np UnaCreatura, Destiny, Bianka, agrafka. I wiem, że od nich dostanę miłą odpowiedź, a nie odszczekankę. Z tego co widziałem w netykiecie, to zakazane jest wprowadzanie niemiłej atmosfery, a takie niektóre odszczekanki właśnie ją wprowadzają. Do tego zwracanie uwagi w sposób chamski, co też doprowadza userów do "szału" czy jak to nazwać, co skutkuje wyzwiskami, a wyzwiska skutkują banami.
Jak myślisz po jakiej odpowiedzi uspokoi się user:
- "koleś123" Nie przeklinaj okej?
- "koleś123" zaraz pożegnasz się z czatem na jakieś 3 dni.
Dominika używa właśnie tej 2 opcji, co też jest nadużyciem funkcji moderatora. Moderator raczej powinien być miły i umieć wprowadzić miłą atmosferę, a nie być chamskim i humorkowatym.

Poobserwujcie Proszę, Serio. Ja już dawno to zauważyłem.

Porównajcie moderację, każdego z osobna. Ona się strasznie wyróżnia i jest nielubiana przez userów za chamstwo i właśnie banowanie, ale to banowanie nie jest takie "normalne" jak komukolwiek się wydaje. Z innymi moderatorami idzie się normalnie dogadać i uspokoić, jeśli jest jakaś spina, z nią nie.

Pozdrawiam User Łukasz.
Ps proszę nie odpowiadać głupotami i herezjami. Wypowiedź wyżej może potwierdzić ogromny procent klientów fotki. Ludzi którzy płacą foteczce i ludzi dzięki którym macie po co tam wchodzić. Z mojej strony wszystko.
mistletoe
mistletoe
  21 lipca 2014
Lukasz
Lukasz: ale to banowanie nie jest takie "normalne" jak komukolwiek się wydaje

bo jak ona nie ma humoru to wchodzi na czat i banuje jak leci .
przecież nie raz się zdarzyło tak, że jej bany były skracane albo zdejmowane.
Lukasz
Lukasz
  21 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zdejmowane.


Ostatnio mój był zdjęty, lecz zainteresowało to ją i musiała tracić swój cenny czas aby udowodnić że "lody" są niezgodne z regulaminem

bez zboczenia moderacjo XD
mistletoe
mistletoe
  21 lipca 2014
Lukasz
Lukasz:

ale i tak to co tutaj piszemy, nie będzie brane pod uwagę :/
bo przecież ona taka wspaniała. d83dde02
Lukasz
Lukasz
  21 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: brane pod uwagę


No niestety.
Na różnych portalach widziałem dużo lepszych rzeczy niż tu. Tam wszystko jest dla userów, to oni głosują na to kto ma być modem a kto nie, jakie zmiany mają wejść itp Głosowania ogółem powinny być, user też powinien mieć jakiekolwiek zdanie tutaj, bo jak na razie to wartość tego zdania jest znikoma.
mistletoe
mistletoe
  21 lipca 2014
Lukasz
Lukasz: Tam wszystko jest dla userów, to oni głosują na to kto ma być modem a kto nie

a tutaj zdanie userów się nie liczy, moderatorzy i tak są niekompetentni ( oczywiście nie mówię o wszystkich).

i przecież każda nasza skarga jest związana z dostaniem bana, bo moderacja uważa, że każdy ban jest słuszny, a my tylko mamy ból dupy. :(
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  21 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale

Lukasz
Lukasz: to

Wyraziliście swoje zdanie i może na tym poprzestańcie - poczekajcie na odpowiedź właściwych osób?
Przeżywanie, powielanie się nie da więcej niż zaśmiecenie tematu.
Lukasz
Lukasz
  21 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: i przecież każda nasza skarga jest związana z dostaniem bana, bo moderacja uważa, że każdy ban jest słuszny, a my tylko mamy ból dupy. :(


Powyższa moja skarga nie ma związku z moimi banami :D
Czekam na odpowiedź ze strony MG i userów

a bol dupy xD... to można udowodnić kto tak na prawdę go ma :lol:
mistletoe
mistletoe
  21 lipca 2014
Lukasz
Lukasz:

Edytaaa87
Edytaaa87: Dla Was sam fakt, że ktoś ma moda to już powód do jakiejś chorej nienawiści.
Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  21 lipca 2014
Lukasz
Lukasz: No niestety. Na różnych portalach widziałem dużo lepszych rzeczy niż tu. Tam wszystko jest dla userów, to oni głosują na to kto ma być modem a kto nie, jakie zmiany mają wejść itp Głosowania ogółem powinny być, user też powinien mieć jakiekolwiek zdanie tutaj, bo jak na razie to wartość tego zdania jest znikoma.

Ok, zgadzam się, że jeśli płacę, to mam prawo wymagać i pewnie jeśli ktoś tu rzuca jakiś pomysł odnośnie strony technicznej fotki, to jeśli spodoba się on ft, to będą starali się go wdrożyć i uważam, że taka współpraca user-ft jest jak najbardziej pozytywna, ale średnio sobie wyobrażam sytuację, w której userzy mieliby wybierać modów. Nie wierzę, że nie byłoby to nadużywane i w skrócie nie wyglądałoby to tak- w takich wyborach startowałby jakiś User1, User2, User3, ..., Hejter10, Hejter1, Hejter2 i załóżmy że o tych wyborach wiedziałoby, albo chciałoby brać w nich udział niewiele osób, to ten Hejter1 miałby naprawdę duże szanse żeby zostać modem i przy sprzyjających okolicznościach rozwalać "system" od środka. Mam tu na myśli celowe banowanie wszystkich wokół, tak jak to było dość powszechne z gagami na pokojach prywatnych, z drugiego bieguna- celowe nie karanie znajomych itd.
Teraz pewnie ktoś napisze, że "i tak tak jest", ale nawet jeśli to są to jednostkowe wypadki i zazwyczaj idzie to jakoś ogarnąć, a przynajmniej się staramy,
mistletoe
mistletoe
  21 lipca 2014
Edytaaa87
Edytaaa87: i pewnie jeśli ktoś tu rzuca jakiś pomysł odnośnie strony technicznej fotki, to jeśli spodoba się on ft, to będą starali się go wdrożyć

FT robi tylko to, co im się podoba. zdanie userów mają w dupie, nie oszukujmy się:)
Lukasz
Lukasz
  21 lipca 2014
Edytaaa87
Edytaaa87: wyborach startowałby jakiś User1, User2, User3, ..., Hejter10, Hejter1, Hejter2 i załóżmy że o tych wyborach wiedziałoby, albo chciałoby brać w nich udział niewiele osób, to ten Hejter1 miałby naprawdę duże szanse żeby zostać modem i przy sprzyjających okolicznościach rozwalać "system" od środka. Mam tu na myśli celowe banowanie wszystkich wokół, tak jak to było dość powszechne z gagami na pokojach prywatnych z drugiego bieguna- celowe nie karanie znajomych itd.


No tu przyznam ci rację, błędne moje stwierdzenie, w części.

Nie wziąłem tego pod uwagę że głos może dostać hejter ehhh

Ale dałoby się zrobić takie głosowanie, z którego wybralibyście paru userów, którzy faktycznie się nadają :>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.