NigdyTwoj
NigdyTwoj
  13 lipca 2014 (pierwszy post)

Witam, dostałem bana na dzień właśnie od moderatora "dee" za stwierdzenie, że ma problemy emocjonalne. Teraz pytanie do Was, czy owe stwierdzenie(całkowicie subiektywne po wcześniejszym przeanalizowaniu wypowiedzi tej użytkowniczki) zalicza się do "Przeklinanie i ublizanie"?

BiwakMarty
wpis jest ukryty
Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  21 lipca 2014
Lukasz
Lukasz: Ale dałoby się zrobić takie głosowanie, z którego wybralibyście paru userów, którzy faktycznie się nadają :>


Ja naprawdę chętnie przeczytam każde pw z jakąś rozsądną propozycją, na którą mam wpływ, ale naprawdę musi być rozsądna, a nie tak jak przy okazji modów wakacyjnych kandydatury osób, które nawet wtedy miały bany na czat...

Konto usunięte
Konto usunięte: FT robi tylko to, co im się podoba. zdanie userów mają w dupie, nie oszukujmy się:)


W tej sprawie nie będę się wypowiadała, bo nie są to moje kompetencje i na to wpływu nie mam.
Lukasz
Lukasz
  21 lipca 2014
Edytaaa87
Edytaaa87: a nie tak jak przy okazji modów wakacyjnych kandydatury osób, które nawet wtedy miały bany na czat...


Zapewne pisali dla śmiechu, sam byłem ciekaw odpowiedzi i napisałem z permem xD...

Edytaaa87
Edytaaa87: Ja naprawdę chętnie przeczytam każde pw z jakąś rozsądną propozycją, na którą mam wpływ, ale naprawdę musi być rozsądna


Rozumiem :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.