kamilek008
kamilek008
  15 lipca 2014 (pierwszy post)

po jakim czasie zostanie wlaczona gwiazda od momentu wyslania sms

Shaitan
Shaitan
  15 lipca 2014

Zazwyczaj trwa to kilka minut, jednak czas ten może się wydłużyć do 48h. Niemniej widzę, że już ci się aktywowało ;)

Krzysiek9517
Krzysiek9517
  15 lipca 2014

wysłałem sms kilka dni temu a aktywacji brak

Shaitan
Shaitan
  15 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wysłałem sms kilka dni temu a aktywacji brak

Pisz reklamację http://www.fotka.pl/kontakt ;)
DonLukash
Posty: 60 (po ~274 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
DonLukash
  15 lipca 2014

Nie radzę wysyłać smsów. Sms aktywacyjny włącza płatną subskrybcję przychodzących smsów spacjalnych.. To już przegięcie

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  15 lipca 2014
DonLukash
DonLukash: Nie radzę wysyłać smsów. Sms aktywacyjny włącza płatną subskrybcję przychodzących smsów spacjalnych.. To już przegięcie

Zanim wysłałeś sms-a mogłeś przeczytać informacje zawarte tu:
http://www.fotka.pl/regulamin
Dział VI - Usługi i funkcje

Art. 33
(Wspomniano tu również jak usługę dezaktywować.)

d83dde0f
Shaitan
Shaitan
  15 lipca 2014
DonLukash
DonLukash: Nie radzę wysyłać smsów. Sms aktywacyjny włącza płatną subskrybcję przychodzących smsów spacjalnych.. To już przegięcie

No i? Dla wielu ludzi jest to wygodna opcja, a jak ktoś nie chce z niej korzystać to wykupuje sobie dostęp do klubu gwiazd przelewem bankowym. Subskrypcję zaś można też wyłączyć, wystarczy czytać co się wykupuje ;)
Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  15 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wysłałem sms kilka dni temu a aktywacji brak


Gdy wyślesz sms aktywacyjny dostajesz odpowiedź z potwierdzeniem zapisu do subskrypcji, a po chwili sms z inofrmacją o obciążeniu (i w tym momencie, przy drugim sms, jest aktywowana gwiazda).

Czasami, z powodu braku środków na koncie, włączonej blokady sms premium dla Twojego numeru lub zawirowań u operatora - może nie być obciążenia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.