kocica5000
kocica5000
  23 lipca 2014 (pierwszy post)

JA SIĘ PYTAM KTO WYMYŚLIŁ CZARNĄ LISTĘ. JAK NIEKTÓRZY TUTAJ UŻYTKOWNICY FOTKI RAZ ZOBACZĄ OSOBĘ NIC NIE NAPISZĄ I DODAJĄ DO CZARNEJ LISTY. BOJĄ SIĘ ZE I KTOŚ IM ODPISZE. A POTEM OGLĄDAJĄ DO WOLI OSOBĘ ZABLOKOWANA.

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  23 lipca 2014

Osoby i ich profile ktore dodalismy lub nas dodały na czarną liste nie moga nas podgladac,chyba ze z innego konta.

Yes,we can!
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  23 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: JA SIĘ PYTAM KTO WYMYŚLIŁ CZARNĄ LISTĘ. JAK NIEKTÓRZY TUTAJ UŻYTKOWNICY FOTKI RAZ ZOBACZĄ OSOBĘ NIC NIE NAPISZĄ I DODAJĄ DO CZARNEJ LISTY. BOJĄ SIĘ ZE I KTOŚ IM ODPISZE. A POTEM OGLĄDAJĄ DO WOLI OSOBĘ ZABLOKOWANA.
Sprawdziłam z konta bez gwiazdy i poprosiłam o pomoc usera z pakietem.
Wniosek jest następujący: jeżeli w ustawieniach odnośnie Czarnej listy zniesiemy automatycznie odhaczoną następującą opcję:

... to zarówno my, jak i dodany profil możemy podglądać się wzajemnie.
Reszta opcji jest dalej zablokowana (wg widocznego screen-u).
kocica5000
kocica5000
  23 lipca 2014

Pytam się po co ta funkcja jak można. Każdego dodać do czarnej listy i ta osoba co dodała juz nie może być. Ogladana

kocica5000
kocica5000
  23 lipca 2014

Ja juz tej osoby profilu nie zobaczę wtedy

grzesznyjakaniol
grzesznyjakaniol
  23 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja juz tej osoby profilu nie zobaczę wtedy

Jak bym miał gościć w podglądaczu taka osobe jak ty to wole ją dodać na Czarną Listę
kocica5000
kocica5000
  23 lipca 2014

Czemu co

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  23 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytam się po co ta funkcja

Po to, żeby blokować różne możliwości - pozostawiając jednak "furtkę" userce/owi.
.
.
.

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdego dodać do czarnej listy i ta osoba co dodała juz nie może być. Ogladana


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja juz tej osoby profilu nie zobaczę wtedy

Mając pakiet gwiazdy widzisz jakie osoby wciągnęły Cię na czarną listę:
http://www.fotka.pl/ustawienia/czarna_lista
... i nawet bez możliwości podglądu profilu możesz zrobić to samo najeżdżając kursorem na avatar danej osoby (widzisz nick i informację "Dodaj do czarnej listy":

.
.
.
W przypadku omawianym przez Ciebie wcześniej:
Konto usunięte
Konto usunięte: CZARNEJ LISTY

Konto usunięte
Konto usunięte: A POTEM OGLĄDAJĄ DO WOLI OSOBĘ ZABLOKOWANA

Widzą Cię, bo mają ogarnięte jak uwidoczniłam wcześniej na screenie.
Ty masz widoczną całą zawartość podglądacza oraz czarnej listy, możesz zrobić to samo i również podglądać osobę, która Cię dodała do cl.

Tylko nie wiem jaki jest w tym sens większy, bo to napędzanie sobie "stresu".
Jeżeli komuś opcja nie pasuje to jej nie używa. Innemu potrzebna aż nadto. Po prostu lepiej ignorować takie zachowania.

d83dde09
kocica5000
kocica5000
  23 lipca 2014

Dziękuję za informacje

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  23 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak bym miał gościć w podglądaczu taka osobe jak ty to wole ją dodać na Czarną Listę

Tego typu rozmowy kontynuuj na pw lub na znanym Ci Hydepark-u/Czacie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za informacje

d83dde09.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  23 lipca 2014

Drobna korekta dla zainteresowanych - opcji czarnej listy w ustawieniach już nie ma. Dodanie do CL niesie za sobą całkowite ograniczenie (blokadę użytkownika/czki), które może być (nie musi) zniesione dopiero po upływie okresu 7 dni.

esquilo
esquilo: Mając pakiet gwiazdy widzisz jakie osoby wciągnęły Cię na czarną listę: http://www.fotka.pl/ustawienia/czarna_lista ... i nawet bez możliwości podglądu profilu możesz zrobić to samo najeżdżając kursorem na avatar danej osoby (widzisz nick i informację "Dodaj do czarnej listy":

Wciąż aktualne.

d83dde09.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.