Marek554433
Posty: 5 (po ~336 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Marek554433
  25 lipca 2014 (pierwszy post)

to że fotka zeszłą na psy to wiemy
to że to teraz jest kącik wzajemnej adoracji pseudo adminów to wiemy
ale dlaczego moderator globalny nie odpisuje ???
czy jest szansa na kontakt z kimś z zarządu
czy tylko sąd jest w stanie kogoś znależć ??

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  25 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego moderator globalny nie odpisuje ???


A dawno pisales?
Z cala pewnoscia nie jestes jedyna osoba, ktora pisze, wiec niekiedy mija troche czasu zanim otrzyma sie odpowiedz.

Moze sprobuj opisac problem tutaj i znajdzie sie ktos, kto bedzie w stanie pomoc? :woot:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Shaitan
Shaitan
  25 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale dlaczego moderator globalny nie odpisuje ???


Jaki moderator globalny? Dostajesz bany na dodawanie zdjęć, a to się wyjaśnia z nami (FP) lub z FT z działu obsługi użytkownika http://www.fotka.pl/kontakt formularz kontaktowy znajduje się na dole strony.
Tak czy inaczej ja ci powiem skąd bany - za wrzucanie zdjęć niezgodnych z regulaminem - przed chwilą dostałeś bana za zdjęcie z linkiem reklamującym twój profil na konkurencyjnym portalu. Zapoznaj się proszę z tym tematem: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_
ppmx
Posty: 684 (po ~135 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 7
ppmx
  25 lipca 2014

idz po prostu na Facebooka, tam mozesz wrzucac co chcesz i robic co chcesz,...i za darmo :)

Marek554433
Posty: 5 (po ~336 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Marek554433
  29 lipca 2014

ppmx - to ze jesteś ograniczony umysłowo to jest twój problem i nie musisz się nim afiszować wszędzie - a to jest temat o szefostwie fotki i jak nie masz nic konstruktywnego do dodania to się nie odzywaj
Shaitan - to że te małolaty które mają uprawnienia admina mają problemy emocjonalne i piszą jakieś głupoty to rozumiem -- ale ty facet takie bzdety ??? to że moja fotka ma jakiś baner który dodało badoo bez mojej wiedzy , a który widzą wszyscy oprócz mnie to jestem w stanie zrozumieć , oczywiście ty zamiast napisać wiadomość dajesz mi bana to już oczywiście przypadłość adminów na fotce -- jesteś taki sam ograniczony jak reszta widocznie -- ale temat był o adminie globalnym który olewa wszystkich w sprawach nadrzędnych -- a nie w sprawie bana - chciałem sprawdzić czy ktoś ma taki sam problem czy udało się komuś skontaktować w jakiejś sprawie z adminem który coś może załatwić czy nie

Dee
Dee
  29 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ppmx - to ze jesteś ograniczony umysłowo to jest twój problem i nie musisz się nim afiszować wszędzie - a to jest temat o szefostwie fotki i jak nie masz nic konstruktywnego do dodania to się nie odzywaj Shaitan - to że te małolaty które mają uprawnienia admina mają problemy emocjonalne i piszą jakieś głupoty to rozumiem -- ale ty facet takie bzdety ??? to że moja fotka ma jakiś baner który dodało badoo bez mojej wiedzy , a który widzą wszyscy oprócz mnie to jestem w stanie zrozumieć , oczywiście ty zamiast napisać wiadomość dajesz mi bana to już oczywiście przypadłość adminów na fotce -- jesteś taki sam ograniczony jak reszta widocznie -- ale temat był o adminie globalnym który olewa wszystkich w sprawach nadrzędnych -- a nie w sprawie bana - chciałem sprawdzić czy ktoś ma taki sam problem czy udało się komuś skontaktować w jakiejś sprawie z adminem który coś może załatwić czy nie


moderatorow globalnych jest kilku... mniej wiecej od kazdej czesci serwisu...Shaitan wyjasnil jednak, ze sprawe kasowanych zdjec wyjasnia sie z fp lub ft.

dostales linka na kontakt.. osoba inteligentna, zamiast sie burzyc i obrazac innych - napisalaby po prostu tam:)
Marek554433
Posty: 5 (po ~336 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Marek554433
  29 lipca 2014

osoba inteligentna napisała pod ten kontakt i nie dostała odpowiedzi
osoba inteligentna napisała pod każdy możliwy kontakt tutaj i nie dostała odpowiedzi tylko 2 bany bez podania przyczyny

Dee
Dee
  29 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: osoba inteligentna napisała pod ten kontakt i nie dostała odpowiedzi

bo czasem trzeba poczekac:) wiadomosci tysiace, a ludzi na kontakcie niewielu:)
Konto usunięte
Konto usunięte: osoba inteligentna napisała pod każdy możliwy kontakt tutaj i nie dostała odpowiedzi tylko 2 bany bez podania przyczyny

dostales informacje za co ban nawet w tym temacie :)

to, ze nie masz odpowiedzi nie upowaznia cie do obrazy kogokolwiek :)

nie zachowuj sie jak dziecko w piaskownicy, ktoremu zabrano zabawke :) za duzy juz na to jestes:)
Marek554433
Posty: 5 (po ~336 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Marek554433
  29 lipca 2014

wszystko w porządku jesli jest się użytkownikiem darmowym - problem jest w przypadku gwiazdy - bo to już podchodzi pod zerwanie umowy i odpowiedzialność cywilno-prawną chyba ??

Dee
Dee
  29 lipca 2014

a gdzie masz napisane, ze gwiazdy nie maja usuwanych zdjec i nadawanych banow?:)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  29 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale temat był o adminie globalnym

Osobami odpowiedzialnymi za udzielanie informacji są właśnie Fotka Przyjaciele wymienieni tutaj: http://www.fotka.pl/przyjaciele lub userzy z Działu Obsługi Użytkownika, a Ci widoczni są bezpośrednio pod formularzem zgłoszeniowym lub http://www.fotka.pl/team .

Swoje niezadowolenie możesz wyrazić, tylko grzecznie i kulturalnie. Wtedy na pewno otrzymasz zadowalającą Cię, a na pewno treściwą odpowiedź.

Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko w porządku jesli jest się użytkownikiem darmowym - problem jest w przypadku gwiazdy - bo to już podchodzi pod zerwanie umowy i odpowiedzialność cywilno-prawną chyba ??

Jak już wspomniała Dee - zasady zawarte w regulaminach dotyczą wszystkich użytkowników tego portalu, niezależnie od tego czy posiada lub nie pakiet gwiazdy.

;-)
Shaitan
Shaitan
  29 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Shaitan - to że te małolaty które mają uprawnienia admina mają problemy emocjonalne i piszą jakieś głupoty to rozumiem -- ale ty facet takie bzdety ??? to że moja fotka ma jakiś baner który dodało badoo bez mojej wiedzy , a który widzą wszyscy oprócz mnie to jestem w stanie zrozumieć , oczywiście ty zamiast napisać wiadomość dajesz mi bana to już oczywiście przypadłość adminów na fotce -- jesteś taki sam ograniczony jak reszta widocznie --

Nie wiem czy wiesz, ale to przypadłość moderacji gdziekolwiek w internecie. Regulaminy są po to by je czytać i przestrzegać ich postanowień, a moderatorzy są po to, by to egzekwować ;) I może cię to zdziwi, ale jednak w niektórych przypadkach od razu informuję użytkowników dlaczego dokonałem pewnych moderacji na ich profilach mimo, że nie mam takiego obowiązku, robię to z własnej woli ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale temat był o adminie globalnym który olewa wszystkich w sprawach nadrzędnych -- a nie w sprawie bana - chciałem sprawdzić czy ktoś ma taki sam problem czy udało się komuś skontaktować w jakiejś sprawie z adminem który coś może załatwić czy nie


Nadal nie wiem o jakim adminie czy tam moderatorze globalnym piszesz. Do kontaktu z administracją służy formularz kontaktowy kierujący do działu obsługi użytkownika, do którego link podałem ci wcześniej ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko w porządku jesli jest się użytkownikiem darmowym - problem jest w przypadku gwiazdy - bo to już podchodzi pod zerwanie umowy i odpowiedzialność cywilno-prawną chyba ??


Wykupienie dodatkowych usług zawartych w dostępie do klubu gwiazd nie zwalnia użytkownika z obowiązku przestrzegania regulaminu, który zresztą sam akceptował podczas rejestracji w serwisie ;) Jeśli jeszcze go nie przeczytałeś polecam zrobić to teraz http://www.fotka.pl/regulamin
Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  29 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: osoba inteligentna napisała pod ten kontakt i nie dostała odpowiedzi osoba inteligentna napisała pod każdy możliwy kontakt tutaj i nie dostała odpowiedzi tylko 2 bany bez podania przyczyny


Witam,

Z tego co widzę w Naszym panelu administracyjnym, otrzymałeś odpowiedź na wysłaną wiadomość. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.