Litens
Posty: 2 (po ~40 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Litens
  30 lipca 2014 (pierwszy post)

Da rade zresetować ten cały magnes ??? Konkretnie to wyniki ??

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  30 lipca 2014
PVTRYK
PVTRYK: Da rade zresetować ten cały magnes ??? Konkretnie to wyniki ??

Jeżeli już klikniesz "tak" lub "nie" to masz "pozamiatane" :P.
Natomiast powtarzanie się osób/wyników możesz zmienić w ustawieniach poprzez zmianę regionu :mrgreen:.
Litens
Posty: 2 (po ~40 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Litens
  30 lipca 2014

aha :D dzieki !!

calipso85
calipso85
  31 lipca 2014

caly ten magnes to jedna wielka kupa. W moim przypadku zdjecia skadrowanych, lysych jak u dziecka klat, tatuazy, debilnie wygolonych bokow glow, wewiorek, fur.... I co ja mam kliknac? Że fajna fura na ktora cie nigdy nie bedzie stac? Czy, ze "o fajnie wygolony leb co byl modny 10 lat temu"? Pomine fakt panow ktorzy nie do konca wygladaja na heteroseksualnych :D oraz tych co maja w awatarach zdjecia dzieci....choroba to, czy to ich dzieci? Wole sie nad tym nie zastanawiac bo troche sie boję.

wywalcie ten magnes

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  31 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: caly ten magnes to jedna wielka kupa

Mi ten magnes na nic, to nie używam. Może są tacy co używają. Niemniej Twoja argumentacja jest na tym samym poziomie co Ci, których opisałaś (wstawiający zdjęcia ogólnie mówiąc niezgodne z regulaminem). Idąc Twoim tokiem rozumowania należałoby wycofać ze sprzedaży wszelkie ostre narzędzia, bo jakaś marginalna część ludzi używa ich do popełniania przestępstw.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

calipso85
calipso85
  31 lipca 2014
woland
woland: calipso85: caly ten magnes to jedna wielka kupa Mi ten magnes na nic, to nie używam. Może są tacy co używają. Niemniej Twoja argumentacja jest na tym samym poziomie co Ci, których opisałaś (wstawiający zdjęcia ogólnie mówiąc niezgodne z regulaminem). Idąc Twoim tokiem rozumowania należałoby wycofać ze sprzedaży wszelkie ostre narzędzia, bo jakaś marginalna część ludzi używa ich do popełniania przestępstw.


http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_lTHizN7Wo2wx6FKCzTuouBJhoVO0VrQG.gif
marasosw
marasosw
  31 lipca 2014

Magnes jest fajny mi się podoba;))) jestem na.fotce od 6lat I nie bylo fukcji zlych xd

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  31 lipca 2014

chyba chodziło o to

Konto usunięte
Konto usunięte: I nie bylo fukcji zlych

Bok mi teraz odpadł ze śmiechu.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  31 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: gif

Żeby obrazek/gif był widoczny na forum wystarczy wpisany przez Panią link wstawić następująco:
[ img] http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_lTHizN7Wo2wx6FKCzTuouBJhoVO0VrQG.gif [ /img]
* bez spacji.

Wracając do poruszonego przez Panią wątku:
Konto usunięte
Konto usunięte: magnes

Wyraziła Pani swoje niezadowolenie, okej.
Jednak na Pani miejscu przyhamowałabym z określaniem Magnes-u jako złego tylko z uwagi natrafianie na profile niezgodne z Pani gustem estetycznym/poglądowym. Może Pani zaprzestać korzystania z zabawy, ignorować lub też zmienić ustawienia, co da większe szanse na ciekawsze profile.
Powinna Pani też być bardziej wyrozumiała, bo o ile pojawiają się fotki nieregulaminowe, toteż umieszczane są takie, które userom się podobają i ich decyzją jest ich rodzaj.

A jeżeli już mowa o gustach: chcąc natrafić na ten super ciekawy profil wystarczy użyć zakładki: http://www.fotka.pl/szukaj , która pozwoli na określenie wieku, płci, regionu oraz dzięki buttonowi "Więcej opcji" pozwoli bardziej szczegółowo wyszukać danego uera/kę.
I wilk syty i obca cała.

Pozdrawiam :-).
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  31 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie bylo fukcji zlych xd

To iks de na końcu to dobry żart rozumiem?
Okej, doświadczenie i obserwacja królują.

woland
woland: Bok mi teraz odpadł ze śmiechu.

Oj tam, podobaj mu się widocznie wszystkie :ninja:.
calipso85
calipso85
  31 lipca 2014
esquilo
esquilo: calipso85: gif Żeby obrazek/gif był widoczny na forum wystarczy wpisany przez Panią link wstawić następująco: [ img] http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_lTHizN7Wo2wx6FKCzTuouBJhoVO0VrQG.gif [ /img] * bez spacji. Wracając do poruszonego przez Panią wątku:calipso85: magnes Wyraziła Pani swoje niezadowolenie, okej. Jednak na Pani miejscu przyhamowałabym z określaniem Magnes-u jako złego tylko z uwagi natrafianie na profile niezgodne z Pani gustem estetycznym/poglądowym. Może Pani zaprzestać korzystania z zabawy, ignorować lub też zmienić ustawienia, co da większe szanse na ciekawsze profile. Powinna Pani też być bardziej wyrozumiała, bo o ile pojawiają się fotki nieregulaminowe, toteż umieszczane są takie, które userom się podobają i ich decyzją jest ich rodzaj. A jeżeli już mowa o gustach: chcąc natrafić na ten super ciekawy profil wystarczy użyć zakładki: http://www.fotka.pl/szukaj , która pozwoli na określenie wieku, płci, regionu oraz dzięki buttonowi "Więcej opcji" pozwoli bardziej szczegółowo wyszukać danego uera/kę. I wilk syty i obca cała. Pozdrawiam :-).


1 - "Panie" to sa w domach publicznych ;)
2 - przyhamowałabym z określaniem Magnes-u jako złego tylko z uwagi natrafianie na profile niezgodne z Pani gustem estetycznym/poglądowym - spiesze wyjasnic, ze gust czy poczucie estetyki nie ma nic wspolnego z tym co napisalam. Klasyczny problem ze zrozumieniem tekstu :) W dosadnych slowach staralam sie uchwycic, ze ow cudowny MAGNES powinien byc dla uzytkowinkow ktorzy chca z niego korzystac. Wstawianie z automatu randomowe fotki z pytaniem czy chce sie z nim umowic jest smieszne.
3 - jesli cos mi nie odpowiada, mam prawo wyrazic swoja opinie ergo, dziala to rowniez w przypadku zachwytu nad czyms. Gwarantuje mi to konstytucja RP i zamierzam z tego korzystac. Jesli ktos jest zachwycony ta "usluga", "aplikacja" zwal jak zwal to cieszy mnie to bardzo.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  31 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 - "Panie" to sa w domach publicznych ;)
Odpowiedź na poziomie gimnazjalnym - to jak się zwracać "szczeniaro", "sikso"?
Konto usunięte
Konto usunięte: W dosadnych slowach staralam sie uchwycic, ze ow cudowny MAGNES powinien byc dla uzytkowinkow ktorzy chca z niego korzystac. Wstawianie z automatu randomowe fotki z pytaniem czy chce sie z nim umowic jest smieszne.
Naprawdę nie ma obowiązku korzystania z "magnesu". Jedynym błędem serwisu (co było wielokrotnie wałkowane) jest ustawienie tego na stronie startowej. Łatwo to ominąć robiąc sobie skrót do własnego profilu bądź treści. z której się najczęściej korzysta. Natomiast przerzucanie odpowiedzialności na serwis za to, że ktoś postanawia wstawiać nieregulaminowe zdjęcia jest o tyleż śmieszne co właśnie niezrozumieniem istoty sprawy.
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli cos mi nie odpowiada, mam prawo wyrazic swoja opinie ergo, dziala to rowniez w przypadku zachwytu nad czyms. Gwarantuje mi to konstytucja RP

Toteż nikt tego nie broni tak jak i nam wspomniana konstytucja gwarantuje prawo do krytyki opinii, z którą się nie zgadzamy - zwłaszcza, że już wcześniej dowiodłem podana przez "Panią" (sic!) argumentacja ma tyle wspólnego z faktami co krzesło z krzesłem elektrycznym.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

marasosw
marasosw
  31 lipca 2014

Ja do fotki nic nie mam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.