technikkucharz
technikkucharz
  30 lipca 2014 (pierwszy post)

Wykupiłem 30 dniowy dostęp do tego. zrobiłem to godzine temu i nadal nie dostałem możliwości pisania do wszystkich, Jak długo mam jeszcze czekać na przyłączenie do klubu/

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  30 lipca 2014
technikkucharz
technikkucharz: Wykupiłem 30 dniowy dostęp do tego. zrobiłem to godzine temu i nadal nie dostałem możliwości pisania do wszystkich, Jak długo mam jeszcze czekać na przyłączenie do klubu/

Najpierw wyloguj i zaloguj się ponownie.

Dużo też zależy od wybranego sposobu płatności - przelewy realizowane są niemal natychmiastowo (piszę z własnego doświadczenia).
Z formą wykupu Pakietu Gwiazdy poprzez sms jest już trochę inaczej: szybkość aktywacji zależy od posiadanych środków na koncie oraz operatora sieci/ewentualnej blokady usługi premium).

:-)
technikkucharz
technikkucharz
  30 lipca 2014

logowanie nic nie dało, a przelew był przez smsa

Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  30 lipca 2014

Hej,

http://www.fotka.pl/kontakt

Napisz na kontakt:
Podaj numer z jakiego został wysłany sms, przybliżoną godzinę wysyłki, numer na jaki wysłałeś sms oraz czy otrzymałeś wiadomości zwrotne (jeżeli tak to jakie) od swojego operatora.

technikkucharz
technikkucharz
  31 lipca 2014

asd

enerbe
Posty: 1 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
enerbe
  31 lipca 2014

wyslalem sms by na 14 dni aktywowac klub gwiazd i wszystko bylo by ok gdyby gwiazda nie skonczyla sie po paru godzinach... co jest grane ?

Mrukowski
Mrukowski
  1 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko bylo by ok gdyby gwiazda nie skonczyla sie po paru godzinach... co jest grane

za bardzo gwiazdorzyłeś.
kambodza11
Posty: 1 (po ~521 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 209
kambodza11
  7 sierpnia 2014

Problem z wykupieniem "gwiazdy" przez "SMS" jestem w sieci Heyah, po wysłaniu sms'a przychodzi mi sms zwrotny subskrycja została rozpoczeta(...blablabla) a nic sie nie dzieje, a wiec zadzwoniłem do biura obsługi klienta powiedzialem w czym problem, sprawdzili i stwierdzili ze zostały pobrane srodki na aktywacje tego, ze nie mam zablokowanego "premium sms" itd ze wszystko u nich jest w porzadku i ze mam skataktowac sie z Wami, bo oni nic wiecej nie moga zrobic bo nie maja dostępu. a wiec kontaktuje. pozdrawiam!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.