PaLiWkO358
Posty: 30 (po ~84 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 54
PaLiWkO358
  2 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Moje zdjęcia zostały wszystkie usunięte co jest ?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 sierpnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
PaLiWkO358
PaLiWkO358: Moje zdjęcia zostały wszystkie usunięte co jest ?

Zdjecia sa kasowane, gdy naruszaja reguamin serwisu, ktory akceptujesz zakladajac profil.

Szczegoly dotyczace dodawania fotek znajdziesz tutaj: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ - zapoznaj się z tematem, być może pozwoli rozwiać Twoje watpliwosci, co do powodu skasowania. Jesli nadal bedziesz się zastanawiał dlaczego, wstaw w tym temacie, prosze usunięte zdjecia i ktoś z pewnością dokładniej to wyjasni :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
PaLiWkO358
Posty: 30 (po ~84 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 54
PaLiWkO358
  2 sierpnia 2014

Nie naruszyłem żadnego regulminu zdjęcia miałem juz bardzo dlugo więc nie wiem w czym problem a tych zdjęć już nie mam bo skasowałem już je więc to jest troche chore !

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 sierpnia 2014
PaLiWkO358
PaLiWkO358: Nie naruszyłem żadnego regulminu zdjęcia miałem juz bardzo dlugo więc nie wiem w czym problem a tych zdjęć już nie mam bo skasowałem już je więc to jest troche chore !

W takim razie nie pozostaje nic innego jak pisac bezposrednio do Administracji: http://www.fotka.pl/kontakt skoro jak napisales: 'nie masz zdjec' , by je pokazac. FT maja wglad w to, co bylo na profilu, jesli faktycznie moderator sie pomylil, fotki powinny zostac przywrocone :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
PaLiWkO358
Posty: 30 (po ~84 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 54
PaLiWkO358
  2 sierpnia 2014

Konto mam już od 2008 roku więc na prawdę jestem podirytowany tym czymś na regulaminie jest napisane że usuwają tylko 1 zdjęcie jak coś nie pasuje a nie wszystkie

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  2 sierpnia 2014
PaLiWkO358
PaLiWkO358: Konto mam już od 2008 roku więc na prawdę jestem podirytowany tym czymś na regulaminie jest napisane że usuwają tylko 1 zdjęcie

Nigdzie nic takiego nie jest napisane. Po szczegóły i rozwiązanie zapraszam na pw.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

grzesznyjakaniol
grzesznyjakaniol
  3 sierpnia 2014
PaLiWkO358
PaLiWkO358: co jest

A co MA być
Nie ZAPOZNAŁEŚ SIĘ ZE SWOIM
przyjacielem REGULAMINEM to teraz masz tto co masz w pełni na to za służyłeś
MOŻESZ BYĆ Z SIEBIE dUmNy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.