kurdemaac
kurdemaac
  2 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Jak to jest dostać moda za lizanie dupy lub parkę z tymi "najważniejszymi" userami fotki? Gdzie się podziały stare mody, które wiedziały co to znaczy netykieta, potrafiły się dogadywać z userami i byli bystrzy?
Powiedzcie mi jak można dać moda byle komu? Komuś kto nie zna się zupełnie na tym. Jest tylko kilku moderatorów, którzy wiedzą na czym rzecz polega, a reszta? Co to ma być? Test jakiś czy co? Skoro MG jest takie "ważne" , to by mogli bardziej się postarać i przypatrzeć jak "rządzą" ich nowe pupile.

Iro
Iro
  3 sierpnia 2014

Widac m.in na czacie ze znajomi mideratorow sa traktowani ulgowo...

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  3 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dostałem żadnego bana, blokady :)))
Sprawdziłem - hahahhaha aż mi bok odpadł ze śmiechu, a kto napisał tu coś o banie?
http://www.fotka.pl/profil/NiggasInParis/wpisy

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

SzalonaaNastka
SzalonaaNastka
  3 sierpnia 2014

bol dupy modow
haha

a
a
  3 sierpnia 2014
woland
woland: PAT: sama prawda Bez urazy - sam bełkot. Bez konkretów, argumentów, faktów... Nawet nie wiadomo czy chodzi o modów kamerek, czata czy forum. Za to da się wyczuć jakieś bóldupienie dot. bana lub odrzucenia kandydatury na moda.


Przecież gdyby zacząć wrzucać argumenty, to by serwer się zawiesił.
kurdemaac
kurdemaac
  3 sierpnia 2014
woland
woland: kurdemaac: nie dostałem żadnego bana, blokady :)))Sprawdziłem - hahahhaha aż mi bok odpadł ze śmiechu, a kto napisał tu coś o banie?http://www.fotka.pl/profil/NiggasInParis/wpisy

Chodzi Ci o tego bana? Co mnie godzinny ban miałby boleć? I widzisz woland? Udowodniłeś także swoją "inteligencje" oraz szacunek do userów. Ja do ciebie z grzecznością, bez żadnych sap , a ty już odszczekujesz się. Masz coś na sumieniu, że tak reagujesz na wszystko co tu ktoś napisze?
Magdy nie czytam i nie mam zamiaru tego robić, skoro w sumie także o niej ten temat powstał ;)
Dziękuję za jej pomoc jak i Twoją.
Nie napisałem żadnych argumentów? Po co? Każdy wie na czym rzecz polega, jedynie sobie zmarnuję czas, bo faktycznie sporo tego by się znalazło. Gdyby tak pogadać sobie na ten temat z każdym userem, to by się nazbierało, a ty byś dalej szczekał z "bólem dupy" . Wiesz kto ma najbardziej ból dupy? Właśnie Ty pisząc to ciągle. Skończ już tu sapać, bo do niczego nie dojdziesz "wyśmiewając" tu każdego. Skoro nie masz zamiaru nic zrobić w tym celu ,to nawet się tu nie udzielaj więcej. Jak jesteś "mądrzejszy" i starszy, to dasz sobie z tym spokój ;)
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  3 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz coś na sumieniu
Życie komara którego ubiłem wczoraj w nocy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Magdy nie czytam i nie mam zamiaru tego robić
To właśnie ten szacunek którego oczekujesz
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie napisałem żadnych argumentów? Po co? Każdy wie na czym rzecz polega
No widocznie nie jestem tak błyskotliwy jak ty więc oświeć mnie tymi argumentami choćby na pw.
Podaj konkrety to wtedy mogę się zająć - bo na razie prezentujesz poziom przekupek z bazaru.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

kurdemaac
kurdemaac
  3 sierpnia 2014
woland
woland: kurdemaac: Masz coś na sumieniuŻycie komara którego ubiłem wczoraj w nocy. kurdemaac: Magdy nie czytam i nie mam zamiaru tego robićTo właśnie ten szacunek którego oczekujesz kurdemaac: Nie napisałem żadnych argumentów? Po co? Każdy wie na czym rzecz polegaNo widocznie nie jestem tak błyskotliwy jak ty więc oświeć mnie tymi argumentami choćby na pw. Podaj konkrety to wtedy mogę się zająć - bo na razie prezentujesz poziom przekupek z bazaru.

Może byś tak odpisał na całość a nie wyrywkowo co ci tylko pasuje?
Właśnie widzę jaki Ty błyskotliwy jesteś ;)
Nie mam zamiaru pisać do Ciebie na PW nic, odechciało mi się z Tobą pisać choćby o twoich pełnych jajkach.
A ty jaki masz poziom? Jesteś kimś, bo nie masz życia prócz fotki? Nie zrezygnujesz z tej posady, bo wiesz że bez tego będziesz nikim. Jak i połowa Twoich "przyjaciół" , którzy posiadają moda. Ale po co ci argumenty jeszcze raz się pytam? Przecież Ty dobrze wiesz wszystko, tylko udajesz "śmieszka" takiego . Zaimponowałeś FT , udało Ci się ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  3 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Może byś tak odpisał na całość a nie wyrywkowo

Każdy użytkownik forum może, ale nie musi odnieść się do całości pisanej przez innego usera/kę wypowiedzi. Od tego właśnie jest możliwość cytowania całości wypowiedzi lub fragmentu poprzez zaznaczenie tekstu.
Z drugiej strony woland dał Ci furtkę konwersacji - pw, więc nie powinieneś tak się zacietrzewiać.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ty jaki masz poziom? Jesteś kimś, bo nie masz życia prócz fotki? Nie zrezygnujesz z tej posady, bo wiesz że bez tego będziesz nikim. Jak i połowa Twoich "przyjaciół" , którzy posiadają moda.

Grzeczniej.
Bycie moderatorem czatu, kamerek, forum czy też FP to nie posada, a funkcja dająca odpowiednio stosowne uprawnienia. Kwestię wywiązywania się z nich rozwiązywane są przez osoby odpowiedzialne/odpowiednie.
W razie wątpliwości w tej sprawie możesz skorzystać z formularza zgłoszeniowego http://www.fotka.pl/kontakt lub bezpośrednio napisać do kogoś z Działu Obsługi Użytkowników.
kurdemaac
kurdemaac
  3 sierpnia 2014
esquilo
esquilo: kurdemaac: Może byś tak odpisał na całość a nie wyrywkowo Każdy użytkownik forum może, ale nie musi odnieść się do całości pisanej przez innego usera/kę wypowiedzi. Od tego właśnie jest możliwość cytowania całości wypowiedzi lub fragmentu poprzez zaznaczenie tekstu. Z drugiej strony woland dał Ci furtkę konwersacji - pw, więc nie powinieneś tak się zacietrzewiać.kurdemaac: A ty jaki masz poziom? Jesteś kimś, bo nie masz życia prócz fotki? Nie zrezygnujesz z tej posady, bo wiesz że bez tego będziesz nikim. Jak i połowa Twoich "przyjaciół" , którzy posiadają moda.Grzeczniej. Bycie moderatorem czatu, kamerek, forum czy też FP to nie posada, a funkcja dająca odpowiednio stosowne uprawnienia. Kwestię wywiązywania się z nich rozwiązywane są przez osoby odpowiedzialne/odpowiednie. W razie wątpliwości w tej sprawie możesz skorzystać z formularza zgłoszeniowego http://www.fotka.pl/kontakt lub bezpośrednio napisać do kogoś z Działu Obsługi Użytkowników.

Długo czekałaś, by tak każdego upominać za zachowanie, nie?
To teraz co? wyższy lvl? FP czy MG ?
Próbuj z wiekiem to i nawet Kaje przebiłaś ;D
ryszek
ryszek
  3 sierpnia 2014

nic dodać nic ująć,wiem po sobie, wszyscy mnie znają i lubią więc ja tam banów nie dostaję=]

kurdemaac
kurdemaac
  3 sierpnia 2014
ryszek
ryszek: nic dodać nic ująć,wiem po sobie, wszyscy mnie znają i lubią więc ja tam banów nie dostaję=]

Ale Ty jesteś skromny. ;o
PIASlU
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  3 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: odechciało mi się z Tobą pisać choćby o twoich pełnych jajkach
Nie wiem kompletnie o co ci chodzi, ale zawsze możesz zgłosić się ze swoimi fetyszami do seksuologa.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaimponowałeś FT , udało Ci się
W końcu mi się udało, alleluja
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale po co ci argumenty jeszcze raz się pytam?
Bo na razie to tylko opluwanie (oszczerstwa), które nie mieszczą się w prawie do krytyki. Równie dobrze mógłbym powiedzieć "każdy wie że @kurdemać to złodziej, oszust i codziennie gwałci psa". Jeśli wygłosiłbym taką tezę to albo dowiodę tego albo jestem oszczercą. Więc albo przedstawisz dowody albo uznaję, że obrażasz i jesteś kłamcą oraz oszczercą - co oczywiście oznacza poważne naruszenie regulaminu.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
wpis jest ukryty
kurdemaac
kurdemaac
  3 sierpnia 2014
woland
woland: kurdemaac: odechciało mi się z Tobą pisać choćby o twoich pełnych jajkachNie wiem kompletnie o co ci chodzi, ale zawsze możesz zgłosić się ze swoimi fetyszami do seksuologa.kurdemaac: Zaimponowałeś FT , udało Ci sięW końcu mi się udało, allelujakurdemaac: Ale po co ci argumenty jeszcze raz się pytam?Bo na razie to tylko opluwanie (oszczerstwa), które nie mieszczą się w prawie do krytyki. Równie dobrze mógłbym powiedzieć "każdy wie że @kurdemać to złodziej, oszust i codziennie gwałci psa". Jeśli wygłosiłbym taką tezę to albo dowiodę tego albo jestem oszczercą. Więc albo przedstawisz dowody albo uznaję, że obrażasz i jesteś kłamcą oraz oszczercą - co oczywiście oznacza poważne naruszenie regulaminu.


I dasz mi bana, albo blokade konta tylko dlatego , że wyraziłem swoje zdanie o moderatorach ;)
Ja wiem woland że ty tylko na to czekasz, ale nie złamałem jeszcze netykiety w żaden sposób. Nie prowokuję, nie wyzywam, nie oczerniam, ale zauważyłem, że właśnie to ty próbujesz mi w jakiś sposób dogryźć, tylko za każdym razem ci to nie wychodzi, ale oks, staraj się ;>
Woland, jesteś już starym moderatorem, powinno być w twojej głowie więcej rozumu, ale jak widzę wolisz się wciąż pogrążać odpisując mi w taki sposób ;)
Kradzież? Oszust? Gwałciciel psa? To raczej nie jest sprawa dla fotki team, tylko chyba moja osobista , prawda?
Bo co ja tu ukraść mogę? Komuś głupi tekst? Oszukać z czym? Że jestem spokojnym userem? Zgwałcić psa na priv? Spoko ;)
Mówmy o rzeczach związanych z fotką, a nie moim życiem osobistym jaki to nie jestem ;)
To jest tylko portal, a ty jak widzę to bierzesz go zbyt na poważnie i się ciągle prężysz. Uspokój się już, bo już na prawdę mi się znudziłeś ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.