kurdemaac
kurdemaac
  2 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Jak to jest dostać moda za lizanie dupy lub parkę z tymi "najważniejszymi" userami fotki? Gdzie się podziały stare mody, które wiedziały co to znaczy netykieta, potrafiły się dogadywać z userami i byli bystrzy?
Powiedzcie mi jak można dać moda byle komu? Komuś kto nie zna się zupełnie na tym. Jest tylko kilku moderatorów, którzy wiedzą na czym rzecz polega, a reszta? Co to ma być? Test jakiś czy co? Skoro MG jest takie "ważne" , to by mogli bardziej się postarać i przypatrzeć jak "rządzą" ich nowe pupile.

Earth
Earth
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mówiąc o związku z esquilo, której naobiecywałeś cudów na niebie za [nawet nie chce wiedzieć co] i biedna tyle czasu zmarnowała ..

To akurat nie o nim źle świadczy. :ziober2:
ppmx
Posty: 684 (po ~135 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 7
ppmx
  8 sierpnia 2014

A gdzie są "starzy" FP? Theo, Dekameron, Teranin, Zwyklyblondynek, Krull? Nie ma, bo się zawineli widząc co się dzieje z tym serwisem :) jedenastki za hajs i kasowanie ocen, gimby płaćcie a będzie wam dane :) Gdzie są "starzy" FT? w innych serwisach.

Endorfina
Endorfina
  9 sierpnia 2014
Ostatnio edytowany: za 29 marca 9099
ppmx
ppmx: A gdzie są "starzy" FP?

znudziło ich moderowanie, nie traktowali fotki jak poważnego biznesu, zajęli sie czymś innym, mysle ze fukncje fotki zbytnio ich nie przerażały, bo to nie ich kieszeń, żeby az tak bardzo sie tym przejmowali, to ze dostali panel, ktos im zaufał nie znaczy, że maja umowę podpisaną i pilnują moderowania jak prace na drugi etat.
ppmx
ppmx: gimby płaćcie a będzie wam dane :)

a gimby płacą, więc czysty zysk. FT dobrze kombinuje, głupcy sami sie znajdą.
Dee
Dee
  9 sierpnia 2014
Shaitan
Shaitan: nic tutaj nie obiecywałem :D


Kłamiesz! :D bo Ci cos przypomne ;p :crylol:
Dee
Dee
  9 sierpnia 2014

a odnoszac sie do tematu:) wiekszosc z was wypowiadajacych sie o tym jacy to sa zli moderatorzy i jaki to jest be regulamin, jeszcze te6 lat temu mialoby problem z utrzymaniem sie tu;) bo reg byl bardziej rygorystyczny, a modom (fp) pozwalano na wiecej. od zawsze funkcje dawano osobom ktore sie zna, to raczej normalne;)
pare razy zostaly nadane prawa tym, ktorzy niby sie zmienili, niby w obiektywny sposob zaslugiwali... i co? no i nic z tego ;) bo trollowali etc :)

a rozwiazanie w sumie jest proste. nie lamcie regulaminu - interwencje jakiegokolwiek moderatora nie beda potrzebne :)

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  10 sierpnia 2014
Dee
Dee: nie lamcie regulaminu - interwencje jakiegokolwiek moderatora nie beda potrzebne

Och, gdyby to było takie proste - poprośmy wszystkich by zachowywali się moralnie, zgodnie z regulaminem i byli mili oraz prawdziwi. Moderatorzy w ogóle nie byliby potrzebni. Fajne ... jak każda utopia.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Shaitan
Shaitan
  10 sierpnia 2014
Dee
Dee: Kłamiesz! :D bo Ci cos przypomne ;p

Hahahahaha wiem o czym piszesz, ale czy ja ci coś obiecywałem? Nie przypominam sobie :D

Dee
Dee: a rozwiazanie w sumie jest proste. nie lamcie regulaminu - interwencje jakiegokolwiek moderatora nie beda potrzebne :)


Nie nabijajmy postów!

a właśnie, może by ten temat przenieść na hyde? Co wy na to?
SeksZamenhoff
SeksZamenhoff
  10 sierpnia 2014

esquilo chce zwiazku za moda?

Lilu
Lilu
  10 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Mówisz też o tym, jak Twoja dziewczyna prosiła się o moda i nie mogła go dostać

Nie rozumiem czego Ty się tak spinasz. Nie prosiłam się o moda jak twierdzisz - wysłałam zgłoszenie jak każdy użytkownik i czekałam bardzo długo zanim ktokolwiek chciał je rozpatrzyć. Szaraka zostaw w spokoju, bo wtedy mnie nie znał więc nie mógł mieć wpływu na decyzję o wyborze mnie, zresztą gdy ja zostałam moderatorem to był czas kiedy jeszcze moderatorów wybierali tylko FT. Byłam 2 lata moderatorem i nie mam sobie nic do zarzucenia jeśli chodzi o moderowanie i proszę abyś swoje osobiste frustracje zachował dla siebie zamiast obrażać niewinnych ludzi oskarżając ich o coś co w ogóle nie miało miejsca.
Tak na marginesie - jak to jest srać we własne gniazdo? Bo jak widać jesteś w tym mistrzem - sam kiedyś byłeś modem a teraz obrażasz innych którzy nimi są - rozumiem, że sobie nie masz nic do zarzucenia jeśli chodzi o moderowanie? Jesteś czysty jak łza? Nie wspomnę o tym, że sam namawiałeś laski do pokazywania cycków na skype i wysyłania nagich zdjęć gdy byłeś modem - więc jeśli chcesz kogoś umoralniać to zacznij od siebie zamiast pisać bzdury na forum :))
a
a
  11 sierpnia 2014

Teraz Cię wypunktuję, zaczynając od początku:

1. Sprzeczne informacje. Twierdzisz, że dwa lata byłaś moderatorem i zostałaś wybrana za czasu, kiedy modów wybierali sami FT. Gówno prawda - modów nigdy nie wybierali sami FT, chyba, że chodziło o globali. Nawet podczas wyborów FP FT nie miało nic do powiedzenia.
2. Dwa lata temu śmiałem się z Ciebie z Jackiem podczas frustracji i wyklinania, które sobą reprezentowałaś podczas kolejnego usuwania Ci zdjęcia i przekleństw w opisie.
3. Byłem moderatorem i co w związku z tym?
4. Co ma pokazywanie cycków na skajpie i wysyłanie nagich zdjęć do tego, że ktoś jest moderatorem? Od zawsze funkcjonowało drugie forum, do którego dostęp mieli nieliczni, z czego większość funkcjonalnych i nie miało żadnego związku z tym, że ktoś był moderatorem czy FP. Dodatkowo - skoro wiesz, że namawiałem - pokaż screeny, zdjęcia z dedykacjami, cokolwiek. I to psinto - nie pokażesz nic, bo wiesz tyle, co przeczytasz na fotce, czyli nic.

Finitko. :*

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  11 sierpnia 2014

No więc ja kończąc,
ad. 1

Konto usunięte
Konto usunięte: zostałaś wybrana za czasu, kiedy modów wybierali sami FT
No więc nie wiem jak było za czasów gdy nie byłem moderatorem ale odkąd jestem to moderatorzy byli wybierani/akceptowani - na podstawie zgłoszeń mod/FP przez FT - nic się w tej kwestii nie zmieniło.
ad. 2
Konto usunięte
Konto usunięte: Dwa lata temu śmiałem się z Ciebie z Jackiem podczas frustracji i wyklinania
I dzięki takiemu podejściu do userów oboje nie jesteście już moderatorami - tu nadmienię że sprawdziłem jak bardzo kłamiesz - Lilu nie została modem gdy byłem MG - nie byłem nawet FP - byłem zwykłym modem kamerek
ad. 3
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem moderatorem i co w związku z tym
to, że jesteś przykładem na to właśnie jak bardzo znajomości w twoim przypadku miały znaczenie - na szczęście te czasy już minęły. Co więcej - to co napisałeś w pkt 2 kompletnie cię dyskredytuje jako osobę mogącą być moderatorem/
ad. 4
Konto usunięte
Konto usunięte: Co ma pokazywanie cycków na skajpie i wysyłanie nagich zdjęć do tego, że ktoś jest moderatorem?
No widzisz ma wielkie znaczenie - pomijając to że nie ma czegoś takiego jak "na fotce jestem modem to jestem ok" a gdzie indziej "robię co chcę" - moralność człowieka jest niepodzielna. Inną sprawą jest to, że wykorzystywałeś do tego swoją funkcję, o czym wiele osób (mimo że byś nie chciał) pamięta :)

Post mortem - to że odezwałeś się w tym temacie było niczym przysłowiowe strzelenie sobie w kolano - odgrzałeś to co nieco przyschło. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wśród osób które do mnie napisały po tym jak się tu odezwałeś było takie stwierdzenie:
Konto usunięte
Konto usunięte: Moją koleżankę bajerował, wygadała mu się że choruje to ten, kazał jej zdychać na tą chorobę

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Agaata
Agaata
  14 sierpnia 2014

Bardzo interesująca konwersacja d83dde0c KONTYNUUJCIE 2764

beq
beq
  15 sierpnia 2014

To was tak boli że inni dostaną moda a wy nie , tkz ból dupy

Agaata
Agaata
  15 sierpnia 2014

JA CHCE MODA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agaata
Agaata
  15 sierpnia 2014

Prosze...... Poprawilam sie nie wchodze na czat od 30 lipca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.