marasosw
marasosw
  3 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Mam kilka pomysłów z którymi chciałbym sie podzielić
1. Szybka wiadomość po najechaniu na awatar użytkownika otwierało by się menu wiadomości
2. Zwiększyć limit dla osób bez gwiazdy 1 osoba na dzień to trochę mało chciałbym aby zostało zwiększone do 5-10 osób

grzesznyjakaniol
grzesznyjakaniol
  3 sierpnia 2014

JESTEM NA NIE
SZKODA NA TE ICH kombinacje Z PW bo znając ich znowu by coś przekombinowali :-[

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  3 sierpnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Szybka wiadomość po najechaniu na awatar użytkownika otwierało by się menu wiadomości

Obecnie mozliwości związane z przesunięciem kursora na avatar są spore i uwzględniają pisanie wiadomości:
- na czacie - po kliknięciu w avek - otwiera się menu, które uwzględnia rozmowę prywatną lub odwiedzenie profilu, na którym jest odnośnik "Napisz wiadomość"
- kiedy user korzysta z wersji mobilnej od razu przenosi nadawcę na pw (czat), wejście na profil - koperta - klikasz, piszesz
- na forum najeżdżając kursorem na avatar widać również menu z uwzględnieniem pw - nie trzeba wchodzić w profil
- w przypadku kamerek, online, etc. kliknięcie w avatar przenosi do profilu, co wiąże sie z wyżej wymienionym odnośnikiem do wiadomości.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zwiększyć limit dla osób bez gwiazdy 1 osoba na dzień to trochę mało chciałbym aby zostało zwiększone do 5-10 osób

Limit rozpoczęcia 10 pw do nowych osób był, został ograniczony do 1.
Zmniejszyło to drastycznie przede wszystkim spam.
Dla userów/ek bez gwiazdy daje to około 350 nowych pw w roku.

Ty jako posiadacz Pakietu Gwiazdy tego ograniczenia nie masz, więc możesz pisać/zaczepiać do woli, oczywiście grzecznie, co zaowocuje zapewne długą konwersacją.

Mam wrażenie, że chodzi Ci nie tyle o zwiększenie samej ilości pw dla użytkowników bez pakietu, co wzbudzenie zainteresowania swoim profilem/osobą, które odzwierciedlasz/mierzysz poprzez ilość skierowanych do Ciebie wiadomości. Kultura, prezentacja poprzez zdjęcia, wypowiedzi - to szybciej zagwarantuje Ci "uznanie".

d83dde0f.
OrleanskaDziewica
OrleanskaDziewica
  7 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zwiększyć limit dla osób bez gwiazdy 1 osoba na dzień to trochę mało chciałbym aby zostało zwiększone do 5-10 osób


Z tym się zgadzam, mogliby się ogarnąć z tymi wiadomościami to jest bezsensu, tak samo jak blokada pisania dla osób bez zdjęć.. jak nie wstawisz zdjęcia to już nic nie możesz zrobić.. bezsens ;-)))
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zwiększyć limit dla osób bez gwiazdy 1 osoba na dzień to trochę mało chciałbym aby zostało zwiększone do 5-10 osób


Nie robi mi to wiekszej roznicy.
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Szybka wiadomość po najechaniu na awatar użytkownika otwierało by się menu wiadomości


Moze byc.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.