SobieKtosTaki
SobieKtosTaki
  8 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Zaczne od tego, ze uzywam tego portalu juz od 2003 roku, kiedy to dopiero raczkowal. Po paru latach konto musialem usunac, a w 2009 zalozylem nowe. Takze mozna powiedziec, ze jestem z tym portalem prawie przez caly czas jego istnienia.
Teraz kwestia, ktora chcialem poruszyc, a mianowicie to jak zostalem potraktowany jako dlugoletni uzytkownik oraz klient, ktory wydal sporo pieniedzy na fotke.pro,a pozniej klub gwiazd.
mialem sporo zdjec i z przyczyn osobistych ok 2 tygodni temu zdjecia skasowalem. W dniu wczorajszym wrzucilem spowrotem kilka fotek, ktore goscily juz na moim profilu bardzo dlugo. Nikt nigdy nie mial watpliwosci co do ich autentycznosci. W dniu dzisiejszym zdjecia zostaly skasowane bo podobno nie przedstawiaja mojej osoby.
Zostalem poproszony o zrobienie jakiegos smiesznego zdjecia weryfikacyjnego z komputerem w tle i kartka w rece. To jest jakas zenada, zeby starego faceta prosic o robienie takich zdjec, ludzie nie kazdy tutaj ma 15 lat, zeby sie bawic w takie glupoty. Zreszta weryfikowalem sie wieki temu za pomoca nr telefonu.
Rozumiem, ze trzeba walczyc z nieuczciwymi uzytkownikami, ale nie w taki sposob, zeby osoba, ktora jest z Wami od poczatku, ktora przelewa Wam kase i ktora sama zglasza mnostwo nieprawidlowosci sama byla traktowana jak jakis fake, tylko dlatego, ze ktos wyslal jedno zgloszenie.
Czuje sie rozczarowany i jest mi przykro, ze w taki sposob zostalem potraktowany. Malo tego, dostalem wiadomosc, ze jak nie wysle zdjecia weryfikacyjnego to zostanie mi zablokowane konto. Jedym slowem zenada i totalny brak profesjonalizmu.

AIeksandra
AIeksandra
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: W dniu wczorajszym wrzucilem spowrotem kilka fotek, ktore goscily juz na moim profilu bardzo dlugo. Nikt nigdy nie mial watpliwosci co do ich autentycznosci. W dniu dzisiejszym zdjecia zostaly skasowane bo podobno nie przedstawiaja mojej osoby.
Nie jesteś jedyny, któremu na tym portalu zostają usunięte zdjęcia z powodu niepewności, czy aby na pewno osoba ze zdjęć, jest osobą prawdziwą czy może wykorzystuje czyiś wizerunek.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zostalem poproszony o zrobienie jakiegos smiesznego zdjecia weryfikacyjnego z komputerem w tle i kartka w rece.
Taki jest regulamin, i kolej rzeczy. Możesz również zrobić to po przez nadanie transmisji na http://www.fotka.pl/kamerki i poprosić któregoś z FP http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele o zweryfikowanie konta.
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zostalem potraktowany jako dlugoletni uzytkownik oraz klient, ktory wydal sporo pieniedzy na fotke.pro,a pozniej klub gwiazd.
Każdy jest traktowany tak samo.
SobieKtosTaki
SobieKtosTaki
  8 sierpnia 2014

Mam prosic o zweryfikowanie konta, ktore zostalo zweryfikowane pare lat temu za pomoca telefonu? No chyba cos tu jest nie tak.

Shaitan
Shaitan
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam prosic o zweryfikowanie konta, ktore zostalo zweryfikowane pare lat temu za pomoca telefonu? No chyba cos tu jest nie tak.

Weryfikacja telefoniczna a weryfikacja WIZERUNKU to dwie różne sprawy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: uzywam tego portalu juz od 2003 roku


Zatem powinieneś już znać regulamin od deski do deski, moderator ma prawo usunąć zdjęcia z profilu w każdej chwili, bez względu na to czy dany profil jest nowy czy istnieje tu 10 lat, czy ma gwiazdę czy nie, jeśli mamy wątpliwości co do autentyczności materiałów na danym profilu to je kasujemy a zrobienie zdjęcia weryfikacyjnego to dwie minuty roboty, w porywach do pięciu - zrób więc takie zdjęcie, prześlij mnie czy któremukolwiek FP (bądź na helpdesk jeśli i tam pisałeś) a twoje zdjęcia zostaną przywrócone na profil i dodamy do niego odpowiednią notkę weryfikacyjną ;)
SobieKtosTaki
SobieKtosTaki
  8 sierpnia 2014

Nie mam 10 lat, zeby sobie robic takie glupie zdjecia. Zaden portal nie ma takich dziwnych wymogow. Moze jeszcze dziubek mam zrobic, zeby sie wpisac w obecne trendy? Kurcze traktujcie ludzi powazniej.

AIeksandra
AIeksandra
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam 10 lat, zeby sobie robic takie glupie zdjecia.

Więc zrób transmisje na kamerkach i poproś któregoś z FP o to, żeby Cię tam zobaczył i zweryfikował konto.
Shaitan
Shaitan
  8 sierpnia 2014

Zaręczam ci, że zarówno ludzi jak i kwestię autentyczności zdjęć zamieszczanych na profilach traktujemy bardzo poważnie ;)

SobieKtosTaki
SobieKtosTaki
  8 sierpnia 2014
Ostatnio edytowany: za 24 kwietnia 6165

Zeby zrobic transmisje trzeba miec sprawna kamerke, wiec ten temat rowniez odpada.
Oo i dostalem blokade na wstawianie zdjec, nie no rewelacja. Sie nie dziwie, ze portal z roku na rok coraz mniej popularny jest.

Na zadnym portalu nikt nigdy nie poddawal w watpliwosc zdjec moich, czy zdjec robionych przeze mnie (jestem fotografem wiec publikuje zdjecia na roznych portalach). Przykro to stwierdzic, ale kiedys bylo tutaj lepiej. Mozna bylo poznac wartosciowych ludzi, a teraz jest tylko lanserka, mnostwo dzieci i totalny brak zaufania do uzytkownika. Skoro tak dbacie o autentycznosc zdjec to dlaczego jest tu taka masa fake'ow? malo tego utrzymuja si eone dosc dlugo na portalu nawet jak sie zglasza, a tu w moim przypadku cyk jedno zgloszenie i nie mam zdjec + blokada na wstawianie nowych.

SobieKtosTaki
SobieKtosTaki
  8 sierpnia 2014

Rozumiem, ze jak bede teraz klikal na kazdym odwiedzanym profilu zgloszenie z faktem, ze ktos posiada nie swoje zdjecia to kazda z tych zgloszonych osob zostanie potraktowana jak ja i zostana skasowane jej zdjecia?
Czyli kazdy troll moze tym sposobem zlikwidowac kogos kogo nie lubi, a ja podejrzewam, ze zgloszenie na moja osobe zostalo wyslane od pewnego dzieciaka, ktoremu nie spodobal sie moj szczery komentarz po zdjeciem o czym zostalem poinformowany w sposob wulgarny w wiadomosci prywatnej.
jezeli tak to dziala to moze najpierw wypadaloby sprawdzic z jakich powodow tak naprawde ktos jest zglaszany.

Shaitan
Shaitan
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, ze jak bede teraz klikal na kazdym odwiedzanym profilu zgloszenie z faktem, ze ktos posiada nie swoje zdjecia to kazda z tych zgloszonych osob zostanie potraktowana jak ja i zostana skasowane jej zdjecia? Czyli kazdy troll moze tym sposobem zlikwidowac kogos kogo nie lubi, a ja podejrzewam, ze zgloszenie na moja osobe zostalo wyslane od pewnego dzieciaka, ktoremu nie spodobal sie moj szczery komentarz po zdjeciem o czym zostalem poinformowany w sposob wulgarny w wiadomosci prywatnej. jezeli tak to dziala to moze najpierw wypadaloby sprawdzic z jakich powodow tak naprawde ktos jest zglaszany.


Nie, nie działa to tak, nie kasujemy zdjęć na ślepo "bo ktoś nam zgłosił". Jesteśmy ludźmi a nie robotami ;)
SobieKtosTaki
SobieKtosTaki
  8 sierpnia 2014

Tak, wlasnie to potwierdziliscie kasujac moje zdjecia. Tak samo wysylajac do mnie odpowiedz z automatu bez zaglebiania sie w tresc tego co napisalem do Was. Na co macie tych konsultantow skoro nawet zdania od siebie nie potrafia napisac i wysylaja gotowe formulki podpisujac sie tylko pod spodem.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czuje sie rozczarowany i jest mi przykro, ze w taki sposob zostalem potraktowany
Zakładam, że mówisz prawdę - to jednak sam sobie jesteś winien bo:
http://www.maxmodels.pl/fotograf-qualin.html
1. wiek: tu 34 tam 30
2. imię: tu Zygfryd tam Łukasz
3.miasto:: tu Nagoya tam kilka miast - generalnie północ Polski
Zatem moderator miał w pełni uzasadnione podejrzenie, że zdjęcie jest kradzione - jeśli faktycznie to twoje zdjęcie powinieneś grzecznie wysłać zdjęcie weryfikujące i podziękować za troskę, że dbamy o to by nikt nie kradł cudzej tożsamości!

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Malo tego, dostalem wiadomosc, ze jak nie wysle zdjecia weryfikacyjnego to zostanie mi zablokowane konto.

A zapomniałem o tym - zapraszam na pw i powiedz mi łaskawco kto Ci tak napisał, bo takiej procedury niema i być nie może - bo nie ma obowiązku posiadania zdjęć na profilu. Zablokowanie konta może nastąpić za wielokrotne naruszenie regulaminu czyli np jeśli wiele razy dodasz fejkowe/kwestionowane zdjęcia.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 sierpnia 2014

kolejny ból dupy o głupie foto z kartką d83dde02

...Ignorance is bliss...
SobieKtosTaki
SobieKtosTaki
  12 sierpnia 2014

Tak bol dupy bo jestem powazna osoba i nie mam zamiaru robic z siebie idioty. Przez tyle lat zdjecia byly ok, az tu nagle skomentowalem zdjecie jakiemus dzieciakowi, ktory w rewanzu po zlosliwosci mnie zaraportowal. I tak oto stracilem zdjecia bo przeciez jestem mniej wiarygodny od jakiejs gimnazjalistki co to krytyki zniesc nie potrafi.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.