Milfer
Milfer
  9 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Mam pytanie dotyczące gwiazdy, wykupiłem gwiazde smsem (to że nadal jej nie mam to inna bajka) ale chodzi o to czy jeśli zaprzestanę subskrypcję to czy gwiazda natychmiastowo mi się usunie czy pozostanie do końca okresu za który zapłaciłem?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  9 sierpnia 2014
Milfer
Milfer: wykupiłem gwiazde smsem (to że nadal jej nie mam to inna bajka)

Podstawa: wyloguj i zaloguj się ponownie.
Milfer
Milfer: czy jeśli zaprzestanę subskrypcję to czy gwiazda natychmiastowo mi się usunie czy pozostanie do końca okresu za który zapłaciłem?

Gwiazda pozostanie do końca okresu, na który została wykupiona.

d83dde09.
Milfer
Milfer
  9 sierpnia 2014

wylogowywałem się, czyściłem przeglądarke nic nie pomgaga

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  9 sierpnia 2014
Milfer
Milfer: wylogowywałem się, czyściłem przeglądarke nic nie pomgaga

Zazwyczaj aktywacja pakietu trwa kilka minut, czasem może wydłużyć się do 48h.

Czy dostałeś 2 sms-y zwrotne / powiadomienia?
1. Odpowiedź z potwierdzeniem zapisu do subskrypcji.
2. Z informacją o pobraniu pieniążków z konta - w tym momencie aktywowana zostaje gwiazda.
I w związku z powyższym jesteś pewien, że masz środki na koncie, nie masz blokady sms "premium"?

W przypadku otrzymania sms-ów poczekaj cierpliwie, czasem opóźnienia są wynikiem jakiś zawirowań u operatora.
Natomiast w sytuacji, kiedy minie załóżmy te 48h i Pakiet Gwiazdy w dalszym ciągu nie pojawi się na Twoim koncie zgłoś problem tu: http://www.fotka.pl/kontakt. Pamiętaj, żeby podać numer, z którego wysyłałeś sms, przybliżoną godzinę, treść otrzymanych wiadomości.
Milfer
Milfer
  9 sierpnia 2014

Otóż tak wysłałem smsa i dostałem 2 zwrotne, ten o subskrypcji i drugi że moja gwiazda jest już aktywowana i zapraszamy na fotkę. Smsy dostałem dosłownie po chwili od wysłania natomiast mija juz 2 godzina a gwiazdy nadal nie ma.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  9 sierpnia 2014
Milfer
Milfer: Otóż tak wysłałem smsa i dostałem 2 zwrotne, ten o subskrypcji i drugi że moja gwiazda jest już aktywowana i zapraszamy na fotkę. Smsy dostałem dosłownie po chwili od wysłania natomiast mija juz 2 godzina a gwiazdy nadal nie ma.

Okej, zatem poczekaj cierpliwie i jak już pisałam:
esquilo
esquilo: Zazwyczaj aktywacja pakietu trwa kilka minut, czasem może wydłużyć się do 48h.

d83dde09

Jeżeli nic się nie zmieni zrób tak, jak w powyższym poście Cię poinstruowałam.
Savitor
Posty: 3 (po ~163 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Savitor
  10 sierpnia 2014

Mam taki sam problem, wprowadzają co chwile jakieś zmiany oczywiście na niekorzyść użytkowników. Zamiast lepiej to jest coraz gorzej na tym portalu !

Savitor
Posty: 3 (po ~163 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Savitor
  10 sierpnia 2014
http://www.fotka.pl/kontakt. To oczywiście nie działa. Jedyne co działa to, to że, pieniądze z konta zabiera, to oczywiście jest niezawodne.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  10 sierpnia 2014
Savitor
Savitor: http://www.fotka.pl/kontakt. To oczywiście nie działa. Jedyne co działa to, to że, pieniądze z konta zabiera, to oczywiście jest niezawodne.

Skąd takie stwierdzenie? Długo czekasz na odpowiedź? Pamiętaj, że obowiązuje kolejność zgłoszeń oraz jest weekend.
Zawsze też możesz jaśniej opisać problem tu na forum lub napisać bezpośrednio do kogoś z Działu Obsługi Użytkowników (osoby te są wymienione pod formularzem zgłoszeniowym).
Savitor
Posty: 3 (po ~163 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Savitor
  10 sierpnia 2014

Co to za innowacja w takim razie? Ktoś płaci za nic, lub musi czekać nie wiadomo ile aż to zadziała? Kiedyś nie było z tym problemu, czy weekend czy święta, działało od ręki!

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  10 sierpnia 2014
Savitor
Savitor: Co to za innowacja w takim razie? Ktoś płaci za nic, lub musi czekać nie wiadomo ile aż to zadziała? Kiedyś nie było z tym problemu, czy weekend czy święta, działało od ręki!


Twoje poruszenie względem szybkości aktywacji pakietu gwiazdy jest w pewien sposób dla mnie zrozumiałe.
Jednak proszę czytaj posty poprzedzające Twój i nie myl funkcjonalności linkowanego przez siebie formularza zgłoszeniowego/zakładki uwzględniającej najczęściej zadawane pytania z czasem/sposobem aktywacji pakietu gwiazdy na Twoim koncie.
Milfer
Milfer
  10 sierpnia 2014

I co z moją gwiazdą, nadal jej nie mam.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  11 sierpnia 2014
Milfer
Milfer: I co z moją gwiazdą, nadal jej nie mam.

d83ddc47
esquilo
esquilo: Natomiast w sytuacji, kiedy minie załóżmy te 48h i Pakiet Gwiazdy w dalszym ciągu nie pojawi się na Twoim koncie zgłoś problem tu: http://www.fotka.pl/kontakt. Pamiętaj, żeby podać numer, z którego wysyłałeś sms, przybliżoną godzinę, treść otrzymanych wiadomości.

Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni ;-).
Milfer
Milfer
  11 sierpnia 2014

Ok czekam jeszcze dobę.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  11 sierpnia 2014
Milfer
Milfer: Ok czekam jeszcze dobę.

Być może do tej pory (lub wcześniej) ktoś z FT czytając ten temat zabierze głos lub gwiazda się aktywuje.
Niemniej brak zmian przez dłuższy czas, np. do południa swobodnie kwalifikuje się do zgłoszenia na kontakt.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.