CrunkAintDead
CrunkAintDead
  15 sierpnia 2014 (pierwszy post)

siema. Kupuje gwiazde na 30 dni przez paypal ? Ile czasu trwa aktywacja ? Co klikam na klub gwiazd strona prosi mnie o wykupienie uslugi.

Bianka
Bianka
  15 sierpnia 2014

Konto odświeżone i z tego co widzę gwiazda już jest:)

RedisBed
RedisBed
  16 sierpnia 2014

podobny problem jak kolega z gory godzine temu wykupiony dostep, kasa z kota sciagło ale uslugi brak

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  16 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: podobny problem jak kolega z gory godzine temu wykupiony dostep, kasa z kota sciagło ale uslugi brak

Sprobuj poprosic kogos z FP ( http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele ) o odswiezenie profilu.
Jesli to nie rozwiaze problemu kontaktuj sie administracją serwisu: http://www.fotka.pl/kontakt
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
RedisBed
RedisBed
  16 sierpnia 2014

dzieki:)

xxxjunior1611xxx
xxxjunior1611xxx
  18 sierpnia 2014

Wysłałem dziś aktywacje na gwiazdę kasę mi zeżarło a gwiazdy nie mam.
zwrocie mi kase

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  18 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wysłałem dziś aktywacje na gwiazdę kasę mi zeżarło a gwiazdy nie mam. zwrocie mi kase

Przed napisaniem posta warto poczytać tematy w dziale - poruszana jest ta sama kwestia:
http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1178504,klub_Gwiazd_Problem .
Dodam do powyższego, że sporadycznie pojawienie się Gwiazdy wydłuża się do czasu maksymalnie 48 godzin.
kosmoo94
kosmoo94
  18 sierpnia 2014

wysłałem 6 sms-ów a gwiazdy nadal nie ma :/ bądźmy uczciwi :)

Paffeuu
Paffeuu
  18 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wysłałem 6 sms-ów a gwiazdy nadal nie ma :/ bądźmy uczciwi :)

Kto Ci kazał wysłać aż sześć? Miej pretensje do samego siebie:jezyk:
Wysłałeś sms-a, zamówienie zostało przekazane do realizacji, siedź i czekaj... dłużej niż 48h czekać nie będziesz.
Poinformują Cię sms-em o aktywacji pakietu i wszystko w temacie, co Wy zawsze tacy w gorącej wodzie kąpani? ;s
kosmoo94
kosmoo94
  18 sierpnia 2014

Przy pierwszych 5-ciu wysłanych sms-ach przyszło 5 sms-ów zwrotnych: ' Niepoprawna nazwa subskrypcji FOTKA. ' Szósty sms wysłany z tableta został potwierdzony i gwiazda została aktywowana, wylogowałem się po czym się zalogowałem i nic to nie dało, będę czekał do jutra. :)

Paffeuu
Paffeuu
  18 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy pierwszych 5-ciu wysłanych sms-ach przyszło 5 sms-ów zwrotnych: ' Niepoprawna nazwa subskrypcji FOTKA. ' Szósty sms wysłany z tableta został potwierdzony i gwiazda została aktywowana, wylogowałem się po czym się zalogowałem i nic to nie dało, będę czekał do jutra. :)

a jaka treść wpisałeś w sms-ie?
Musisz wpisać dokładnie to co widzisz na ekranie monitora, czylii... " START FOTKA " i ciąg znaków, które są przypisane do Twojego konta.
Co do tabletu, jak już dałeś radę i dostałeś potwierdzenie, to teraz musisz zwyczajnie czekać, nie bój nic,nikt Cię tutaj nie okradnie z tych grubych melonów :D
Jeszcze dziś pakiet powinieneś mieć.

Pozdrówka
kosmoo94
kosmoo94
  18 sierpnia 2014

wpisałem dokładnie taką jaka się wyświetla, 5 razy raczej bym źle nie wpisał ; p będę czekał, dzięki ziomek :)

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  19 sierpnia 2014

Przepraszamy za opóźnienia w aktywacji dostępu do Klubu Gwiazd. Problem tkwi po stronie firmy obsługującej Nasze płatności. Proszę o wyrozumiałość, liczymy na to, że usterka zostanie szybko naprawiona.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

peqUeno
peqUeno
  23 sierpnia 2014

Witam. Wczoraj zamówiłem pakiet gwiazdy na 30 dni. Wybrałem platnosc sms. Sms zostal wyslany w odpowiedzi dostalem sms zwrotny bez zadnego kodu aktywacyjnego. Wylogowalem się pare razy i ponownie logowałem, a pakiet gwiazd nadal nie zostal aktywowwany na moim profilu. O co chodzi? Ps. Tak widze poprzednie posty. Ale mam juz dosc czekania. Odblokujcie chociaz możliwość PW.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  23 sierpnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
peqUeno
peqUeno: Witam. Wczoraj zamówiłem pakiet gwiazdy na 30 dni. Wybrałem platnosc sms. Sms zostal wyslany w odpowiedzi dostalem sms zwrotny bez zadnego kodu aktywacyjnego. Wylogowalem się pare razy i ponownie logowałem, a pakiet gwiazd nadal nie zostal aktywowwany na moim profilu. O co chodzi?

Wchłonęło Ci kasę z konta? ;>
Jakiej treści dostałeś wiadomość?
Z tego co piszesz wynika, że była tylko jedna, a powinieneś dostać 2 sms-y: pierwszy z info o przystąpieniu do Klubu Gwiazd, a drugi o aktywacji Pakietu/pobraniu opłaty.
Jeżeli tak się nie stało prawdopodobnie nie masz środków na koncie lub z winy operatora nastąpiło opóźnienie związane z uregulowaniem płatności.
.
.
.
Dostając informację o aktywacji Gwiazdy można być pewnym jej pojawienia się w ciągu 48 godzin.
+ post Siobhan.
:tak:


peqUeno
peqUeno: Ps. Tak widze poprzednie posty. Ale mam juz dosc czekania. Odblokujcie chociaz możliwość PW.

Bez potwierdzenia dodatkowych możliwości (aktywacji pakietu na koncie) taryfy ulgowej nie ma, zatem radzę uzbroić się w cierpliwość 270c.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.