OnlyForYouBabyy
OnlyForYouBabyy
  17 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Witam.Mam problem a mianowicie jakieś 2-3 godziny temu wykupiłem sobie dostęp do klubu gwiazd z tego co patrzyłem to pieniądze z konta pobrało a gwiazdy jak nie było to i nadal nie ma .... mógłbym wysłać jeszcze raz ale skoro pobrało opłatę to nie mam zamiaru nikogo wzbogacać i mam nadzieję , że administrator coś z tym zrobi. pozdrawiam.

rafalala
wpis jest ukryty
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  17 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam.Mam problem a mianowicie jakieś 2-3 godziny temu wykupiłem sobie dostęp do klubu gwiazd z tego co patrzyłem to pieniądze z konta pobrało a gwiazdy jak nie było to i nadal nie ma .... mógłbym wysłać jeszcze raz ale skoro pobrało opłatę to nie mam zamiaru nikogo wzbogacać i mam nadzieję , że administrator coś z tym zrobi. pozdrawiam.

Na początek wyloguj się i zaloguj ponownie.
Jeżeli to nic nie zmieni skieruj swoją uwagę na http://www.fotka.pl/pomoc . Podaj przybliżony czas wykupu pakietu oraz okres na jaki został wykupiony.
megi14
Posty: 2 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
megi14
  27 sierpnia 2014

witam - mam pytanie nie wiem w jaki sposób mam dołączyc do klubu gwiazd wysłałam smsa i cisza prosze o pomoc .....

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  27 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: witam - mam pytanie nie wiem w jaki sposób mam dołączyc do klubu gwiazd wysłałam smsa i cisza prosze o pomoc .....


Już jest Pani w Klubie Gwiazd.
megi14
Posty: 2 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
megi14
  27 sierpnia 2014

dziękuje miłego dnia życzę .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.