LegendarnyJa
LegendarnyJa
  17 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Czy to normalne że dostaje się takiego bana bez możliwości otrzymania informacji dokładnych informacji na jego temat ? Bo rzekomo posiadałem 4 konta na których miałem przelogowania ( wiem o 3 ), a za równo kontakt jak i FP nie chcą udzielić informacji na temat tego czwartego konta, a skoro jest ono "moje" to chyba nie udzielają nikomu poufnych informacji.....

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  17 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to normalne że dostaje się takiego bana bez możliwości otrzymania informacji dokładnych informacji na jego temat ?

Informację - uzasadnienie przecież dostałeś, więc nie jest prawdą brak info.
,
,
,
Co do kwestii:
Konto usunięte
Konto usunięte: rzekomo posiadałem 4 konta na których miałem przelogowania ( wiem o 3 ), a za równo kontakt jak i FP nie chcą udzielić informacji na temat tego czwartego konta, a skoro jest ono "moje" to chyba nie udzielają nikomu poufnych informacji.....

Zwróć uwagę na ten zapisek regulaminu:
Art. 16
W przypadkach łamania postanowień niniejszego Regulaminu Konto Użytkownika może zostać zablokowane tymczasowo, trwale (Ban) lub usunięte. Blokada lub usunięcie może być jednocześnie zastosowane do wszystkich Kont Użytkownika.

Czy przypadkiem nie było tak, że zakładając kolejne konto zapomniałeś o powyższym/usunąć jedno z poprzednich?

Stricte: wielce prawdopodobnym jest, że to czwarte konto zostało zablokowane. A Ty zostałeś potraktowany i tak w sposób łagodny.

Jeżeli dalej widzisz niejasności wiadomość na kontakt możesz ponowić lub skierować pw do kogoś z Działu Obsługi Użytkowników (osoby wymienione bezpośrednio pod formularzem kontaktowym, jak i tu: http://www.fotka.pl/team ).

Pozdrawiam.
LegendarnyJa
LegendarnyJa
  17 sierpnia 2014

Problemem jest właśnie fakt iż zostało zablokowane konto nr. 1 ( 7 letnie ), w międzyczasie miałem kilka kont które zostały zablokowane, i z tego co wiem te konta nie są liczone do tej 3 ( aktywnej ), chyb że ktoś mi się włamał na jedno z nich a następnie przelogował się na swoje ( trochę taka bajka ), ja nie proszę o zdjęcie tego bana czy coś, tylko o uzyskanie dokładnej informacji jakie konta posiadam żeby w przyszłości nie dostawać tego bana w dalszym ciągu....

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  17 sierpnia 2014

Rzeczywiście sytuacja wymaga wyjaśnienia.

Konto usunięte
Konto usunięte: uzyskanie dokładnej informacji jakie konta posiadam żeby w przyszłości nie dostawać tego bana w dalszym ciągu

Jak wspomniałam w poprzednim poście:
esquilo
esquilo: Jeżeli dalej widzisz niejasności wiadomość na kontakt możesz ponowić lub skierować pw do kogoś z Działu Obsługi Użytkowników (osoby wymienione bezpośrednio pod formularzem kontaktowym, jak i tu: http://www.fotka.pl/team ).
Jestem pewna, że otrzymasz stosowne informacje/instrukcje postępowania.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.