szaloncia2
szaloncia2
  25 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Korzystam z fotki w telefonie i ciągle przenosi mnie na stronę Allegro. Takim sposobem, potraficie użytkowników *-*

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  25 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Korzystam z fotki w telefonie i ciągle przenosi mnie na stronę Allegro. Takim sposobem, potraficie użytkowników *-*

Nie klikaj w banner reklamowy/wykup Gwiazdę i problem zniknie.
Dee
Dee
  25 sierpnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: szaloncia2: Korzystam z fotki w telefonie i ciągle przenosi mnie na stronę Allegro. Takim sposobem, potraficie użytkowników *-* Nie klikaj w banner reklamowy/wykup Gwiazdę i problem zniknie.

czy ty siebie czasem czytasz? albo chociaz raz myslisz nad tym co chcesz napisac?
ciezko sie z telefonu zalogowac na wersje tradycyjna z ta upierdliwa reklama allegro :) i niewazne czy sie ma gwiazde czy nie. i nie klikac w to tez sie nie da..bo jest rozciagnieta na caly ekran;]
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  25 sierpnia 2014
Dee
Dee: ciezko sie z telefonu zalogowac na wersje tradycyjna z ta upierdliwa reklama allegro

Reklama jest uciążliwa, ale nie przenosząca na stronę reklamodawcy.
Są dwa wyjścia: trochę wysiłku z przesunięciem zawartości na okienko logowania lub odświeżenie strony - banner znika.

Rodzaj przeglądarki też się liczy/nie zainstalowałam do tej pory programów blokujących reklamy:


Chrome Beta



Firefox Beta (wersja komputerowa)

Przy próbie logowania nie mam żadnych/zasłaniających większość powierzchni ekranu reklam.

P.S. Post w temacie dodany z tel./Chrome Beta po bezproblemowym zalogowaniu się.

:-)
Dee
Dee
  25 sierpnia 2014

a ja no chrome sie musze meczyc tak samo jak i kolezanka.. i wskakujaca reklama przenosi na konto reklamodawcy.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  25 sierpnia 2014
Dee
Dee: a ja no chrome sie musze meczyc tak samo jak i kolezanka.. i wskakujaca reklama przenosi na konto reklamodawcy.

Jak pisałam:
esquilo
esquilo: Reklama jest uciążliwa, ale nie przenosząca na stronę reklamodawcy. Są dwa wyjścia: trochę wysiłku z przesunięciem zawartości na okienko logowania lub odświeżenie strony - banner znika.


d83dde0f.
SeSeba
SeSeba
  27 sierpnia 2014

adblock plus i po problemie ^^

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  27 sierpnia 2014
SeSeba
SeSeba: adblock plus i po problemie ^^

Nie każdy model telefonu/szczególnie z androidem jest w stanie "udźwignąć" Adblocka - szczególnie wersję Plus.
Lub też inaczej: chcąc posiadać ten program należy wziąć pod uwagę dodatkowe konfigurowanie urządzenia.
SeSeba
SeSeba
  27 sierpnia 2014
esquilo
esquilo: Nie każdy model telefonu/szczególnie z androidem jest w stanie "udźwignąć" Adblocka - szczególnie wersję Plus.

Od tego są wymagania systemowe przedstawione na stronie producenta ^^
esquilo
esquilo: Lub też inaczej: chcąc posiadać ten program należy wziąć pod uwagę dodatkowe konfigurowanie urządzenia

Wyjaśnione na stronie producenta.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  27 sierpnia 2014
SeSeba
SeSeba: Od tego są wymagania systemowe przedstawione na stronie producenta ^^

Nie każdy telefon jest w stanie udźwignąć program = nie polecaj go wszystkim userom.
SeSeba
SeSeba
  27 sierpnia 2014
esquilo
esquilo: Nie każdy telefon jest w stanie udźwignąć program = nie polecaj go wszystkim userom.

a w którym momencie ja go poleciłem wszystkim userom? Wiadomo, że jak jakiś telefon nie spełnia wymagań to nawet mu nie wyświetli tego programu w Google Play ^^ Czepiasz się bez sensu i spamujesz.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  27 sierpnia 2014
SeSeba
SeSeba: a w którym momencie ja go poleciłem wszystkim userom? Wiadomo, że jak jakiś telefon nie spełnia wymagań to nawet mu nie wyświetli tego programu w Google Play ^^ Czepiasz się bez sensu i spamujesz.

Zatem poproszę o metodę antyreklamową dla użytkowników urządzeń, którzy nie mogą skorzystać z Adblocka.
SeSeba
SeSeba
  27 sierpnia 2014
http://bit.ly/1tDkfCQ - Google nie gryzie ^^
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  27 sierpnia 2014
SeSeba
SeSeba: http://bit.ly/1tDkfCQ - Google nie gryzie ^^

:brawo:, mogłeś dodać ten wątek do swojego poprzedniego postu.
Lukasz
Lukasz
  28 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Korzystam z fotki w telefonie i ciągle przenosi mnie na stronę Allegro


Adblock
pozdrawiam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.