SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  29 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Witajcie.Jeśli takowy wątek już istnieje na tym forum to go skasujcie ale najpierw mi udzielcie odpowiedzi czy można tworzyć nowe grupy na tym na fotka bo wcześniej można było bez problemu a teraz tej opcji tj. nie widać.Szukałem podobnego wątku ale pewnie jest gdzieś głęboko zasadzony a szukanie zajęło by mi trochę więc prosiłbym o udzielenie mi informacji i skasowanie tego wątku jeśli taki już istnieje.

Shaitan
Shaitan
  29 sierpnia 2014
http://www.fotka.pl/grupy/


Klikasz i zakładasz ;)
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  29 sierpnia 2014

Dzięki Shaitan bo przeważnie wchodziło się na daną grupę i ta opcja była widoczna a teraz trzeba wchodzić pełnym linkiem wpisując na koniec linku"grupa" chyba że dotychczas tak było ale ja rzadko otwieram grupy dlatego spytałem.Jeszcze raz podziękowania i wątek do usunięcia Panie adminie/moderatorze by nie zaśmiecać forum :)

Shaitan
Shaitan
  29 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: bo przeważnie wchodziło się na daną grupę i ta opcja była widoczna a teraz trzeba wchodzić pełnym linkiem wpisując na koniec linku"grupa"


Z tego co widzę można też założyć grupę z poziomu swojego profilu - klikasz na swoje grupy i na górze również pojawia ci się link "załóż grupę" ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze raz podziękowania


Nie ma za co ;)
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  29 sierpnia 2014

Shaitan a jak taką grupę potem usunąć ?

AIeksandra
AIeksandra
  29 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak taką grupę potem usunąć ?
Wchodzisz u siebie w profilu w grupy i na swojej grupie naciskasz czarny krzyżyk i potwierdzasz. :)
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  29 sierpnia 2014

Ale Tobie chodzi pewnie o usunięcie z profilu a mi chodzi o definitywne usunięcie z bazy tego portalu :)

Shaitan
Shaitan
  29 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Tobie chodzi pewnie o usunięcie z profilu a mi chodzi o definitywne usunięcie z bazy tego portalu :)


Jeśli jest to twoja grupa to w ten sposób ją całkowicie usuniesz, jeśli zaś jest to grupa założona przez kogoś innego to się z niej wypiszesz ;)
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  29 sierpnia 2014

Dziwne że tylko na zasadzie krzyżyka a nie usunięcia ale ok dzięki ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.