Ekscentryk
Ekscentryk
  12 września 2014 (pierwszy post)

Witam, problemem moim jest to że fotka ciągle usuwa mi avatary, ponieważ nie przedstawiają niby one mojej osoby. Zauważyłem że fotka to jest system podbudowywany na fałszu i karaniu tych " złych " userów fotki. Mianowicie, moderatorzy i inni użytkownicy fotki posiadają inne avatary i nie przedstawiają ich wizerunku. Skoro ja mam usuwany avek z tego powodu, to dlaczego inni nie będą równo traktowani jak ja ? Bo byłem hejterem, trollem i tym złym ? Fotka ma regulamin którego się nie trzymają, oczekują od nas tego a sami tego nie pokazują. Usuńcie regulamin i niech będzie samowolka :)
PS : Nie zapomnijcie mi konta zablokować bo walczę o swoje prawa.
Doceńcie to że nie tylko katolicyzm tu rządzi i nie pozwalajcie by inne religie były usuwane i prześladowane.Jesteśmy inwigilowani jak w PRL-u, tyle że kontrolowany przed admina systemu. ;-)

MADZJA
MADZJA
  12 września 2014

A tak naprawdę umieramy na Ebole Karol ;/

d4wid98
d4wid98
  12 września 2014

Poczytaj regulamin jeżeli to jest niezgodne to zgłoś się do teamu fotki z tym problemem proste.

Ekscentryk
Ekscentryk
  12 września 2014

Akurat znam bardzo dobrze regulamin, ale okej.
Podludzie zawsze będą mi wmawiać żebym poznał regulamin.
Peace :D

d4wid98
d4wid98
  12 września 2014

Nie o to się rozchodzi. Napisz do administracji, że twój awatar został bezpodstawnie usunięty i odwołaj się do punktu w regulaminie.

DatAss
DatAss
  12 września 2014

Powinniśmy mieć osobne avatary pod forum, dowolne (moze z restrykcja na zawartosc erotyczna, zeby byl jakis porzadek)

Ekscentryk
Ekscentryk
  13 września 2014

Chodzi o to że niby zbyt " satanistyczny " jest mój avatar, nie potrafią uszanować innych poglądów religijnych a skupiają się tylko na chrześcijaństwie.
Ale okej, jak to fotka.
Niech jeszcze założą kółko różańcowe, niedzielni moderatorzy i FP/FT :))

Zablokowany
Zablokowany
  13 września 2014

nienawisc do modow ziomeczku zawsze pamietaj

Ekscentryk
Ekscentryk
  13 września 2014

Wiadomo ziomeczku, tępić ich jak się da :)

Laadyofnight
Laadyofnight
  13 września 2014

taaa

Ekscentryk
Ekscentryk
  13 września 2014

Oprócz Ciebie Roksiu :)

Zablokowany
Zablokowany
  13 września 2014

rooksia?

DatAss
DatAss
  13 września 2014
Ekscentryk
Ekscentryk: Wiadomo ziomeczku, tępić ich jak się da :) DatAss

Nazi mods plz banerino
xXspec83Xx
xXspec83Xx
  13 września 2014

mam tak samo. spoko ziom. f-tka usuwa mi zdjęcie bo jest dla nich złe. narusza zasady! moderatorskie k...y! "kozaki w necie, p...y w świecie"! (http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1178839,f-kapl_kasuje_mi_zdj)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  13 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: mam tak samo

Staram się zrozumieć Twoje rozgoryczenie, poważnie.
Jednak proszę Cię o jedno: zachowaj trochę ogłady w wypowiedzi/nie klnij/bądź konsekwentny oraz cierliwy.

Pozdrawiam d83dde09.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.