Ekscentryk
Ekscentryk
  12 września 2014 (pierwszy post)

Witam, problemem moim jest to że fotka ciągle usuwa mi avatary, ponieważ nie przedstawiają niby one mojej osoby. Zauważyłem że fotka to jest system podbudowywany na fałszu i karaniu tych " złych " userów fotki. Mianowicie, moderatorzy i inni użytkownicy fotki posiadają inne avatary i nie przedstawiają ich wizerunku. Skoro ja mam usuwany avek z tego powodu, to dlaczego inni nie będą równo traktowani jak ja ? Bo byłem hejterem, trollem i tym złym ? Fotka ma regulamin którego się nie trzymają, oczekują od nas tego a sami tego nie pokazują. Usuńcie regulamin i niech będzie samowolka :)
PS : Nie zapomnijcie mi konta zablokować bo walczę o swoje prawa.
Doceńcie to że nie tylko katolicyzm tu rządzi i nie pozwalajcie by inne religie były usuwane i prześladowane.Jesteśmy inwigilowani jak w PRL-u, tyle że kontrolowany przed admina systemu. ;-)

Hystereo
Hystereo
  13 września 2014

Cierpliwy* Błąd w słowie esquilo :)

DatAss
DatAss
  13 września 2014
Zablokowany
Zablokowany: nienawisc do modow ziomeczku zawsze pamietaj DatAss

Skad ten trend tak w ogole?
DanielleMrrr
DanielleMrrr
  14 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Skad ten trend tak w ogole?

jesteś tutaj od dziś?
DatAss
DatAss
  14 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś tutaj od dziś? DatAss

Wlasciwie nie mialem okazji korzystac z forum tutejszego, wolalem cos w stylu reddit itp.
DanielleMrrr
DanielleMrrr
  14 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: lasciwie nie mialem okazji korzystac z forum tutejszego, wolalem cos w stylu reddit itp.

i jak tam zachowuje się moderacja?
DatAss
DatAss
  14 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak tam zachowuje się moderacja? DatAss

Zalezy od suba, ale na ogol jest jakis "porzadek"
Przynajmniej na reddicie idzie znaleźć zawsze cos dla siebie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.