xXspec83Xx
xXspec83Xx
  13 września 2014 (pierwszy post)

f-tka.pl cały czas usuwa mi takie zdjęcie poniżej. co sądzicie na ten temat? narusza to jakiś regulamin? czy to możliwe aby jakaś moderatorska cipa czuła się dotknięta ????

Naniiii
Naniiii
  13 września 2014

po pierwsze zapoznaj się z tym http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ i poznasz powód usunięcia zdjęcia

Shaitan
Shaitan
  13 września 2014

Widocznie moderator się pomylił, dodałem odpowiednią notkę w twoim profilu, sytuacja nie powinna się powtórzyć. Niemniej proszę nie wrzucać do albumów zdjęć ściągniętych z internetu ;)

Djtraxpl
Djtraxpl
  14 września 2014

mam podobnie, zamieściłem swoje zdjęcie przedstawiające mnie na nartach wodnych i niestety moje zdjęcie również zostało usunięte pod pretekstem umieszczania zdjęć bez mojego wizerunku

GamaBunta
GamaBunta
  14 września 2014

tu nie chodzi o wizerunek, tylko o tekst umieszczony pod zdjęciem. chyba jakaś .....! poczuła się urażona i blokuje. nie lubię mod. szczerze :)

SebaSe
SebaSe
  15 września 2014

Po prostu Fotka blokuje ludzi z powodu widzimisię moderatorów mając głęboko prawa użytkowników wynikające z zawartej z nimi Umowy :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.