Kochana94
Posty: 12 (po ~62 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
Kochana94
  14 września 2014 (pierwszy post)

Niby dużo ludzi pisze ze dzieki byciu gwiazda poznaje się wiecej ludzi. Ja mam to ale jakoś wiecej facetow nie pisze do mnie. Dlaczego?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  14 września 2014

Cześć :-)

Kochana94
Kochana94: Niby dużo ludzi pisze ze dzieki byciu gwiazda poznaje się wiecej ludzi. Ja mam to ale jakoś wiecej facetow nie pisze do mnie. Dlaczego?

Pakiet Gwiazdy jest większą szansą na poznanie, w połowie gwarantem sukcesu względem znajomości/ilości rozmówców danej płci :tak:.

Dzięki niemu Twój profil np. wyróżnia się. Jednak miej na uwadze to, że nikogo nie zmusisz do kontaktu (są różne gusta), ale zachęcić możesz dzięki umieszczanym na profilu zdjęciom, komentarzom u siebie i innych userów/ek, opisom, ujawnionym lub nie informacjom, etc.

Powodzenia i mile spędzonej niedzieli życzę.

Pozdrawiam d83dde0a.
Kochana94
Posty: 12 (po ~62 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
Kochana94
  14 września 2014

dziękuje:)

MyPureMind
MyPureMind
  15 września 2014

To nie tak działa że kupisz gwiazdunię i jesteś gwiaździsta nu nu nu d83ddc46

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  15 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nu nu

Jeżeli wiesz jak to działa swoją wypowiedź treściwe uzasadnij.
W innym przypadku zapraszam na Hydepark. :-).
SebaSe
SebaSe
  15 września 2014
Kochana94
Kochana94: Niby dużo ludzi pisze ze dzieki byciu gwiazda poznaje się wiecej ludzi.

Ahahaha, bo Fotka zablokowała możliwość pisania do więcej niż jednej nieznajomej osoby dziennie jak się nie ma tej głupiej gwiazdy. To ma jeden cel - wyłudzenie pieniążków od wkurzonych tą sytuacją użytkowników ;)
Kochana94
Kochana94: Ja mam to ale jakoś wiecej facetow nie pisze do mnie. Dlaczego?

Bo wyglądasz tak, że każdy normalny facet na Twój widok ucieknie gdzie pieprz rośnie :)
DatAss
DatAss
  15 września 2014
SebaSe
SebaSe: Ahahaha, bo Fotka zablokowała możliwość pisania do więcej niż jednej nieznajomej osoby dziennie jak się nie ma tej głupiej gwiazdy. To ma jeden cel - wyłudzenie pieniążków od wkurzonych tą sytuacją użytkowników ;)


Coz, biorac pod uwage, ze kazdy portal spolecznosciowy/randkowy musi z czegos utrzymac serwer to pojawiaja sie takie "premiumowe" funkcje. Odkad zjawil sie gigant tego typu stron (czyt. facebook), fotka musiala zaostrzyc fundusze na serwer/team
MyPureMind
MyPureMind
  16 września 2014
esquilo
esquilo: Jeżeli wiesz jak to działa swoją wypowiedź treściwe uzasadnij. W innym przypadku zapraszam na Hydepark. :-).


Wiem jak to działa i uzasadnię w trybie NOW. Nie groź mi :P Rozumiem że nie każdy czyta między wierszami.

A więc Uzasadniam:
Kochana94 trzeba się dobrze zaprezentować, wykazywać aktywnością i przede wszystkim nie czekać w cieniu na gwiazdkę z nieba. Jak to było niejasne to już nie mój problem..
Sebuch
Sebuch
  17 września 2014
Kochana94
Kochana94: Niby dużo ludzi pisze ze dzieki byciu gwiazda poznaje się wiecej ludzi. Ja mam to ale jakoś wiecej facetow nie pisze do mnie. Dlaczego?

moze nie jesteś w ich typie d83dde0a z resztą sama możesz też do kogoś napisac na pv lub na czacie :) podrawiam
d4wid98
d4wid98
  18 września 2014

Po prostu poczekaj chwilę. Są dni w które napisze 2 a są takie w ktorych napisze 20

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.