szymczakkkkk
szymczakkkkk
  15 września 2014 (pierwszy post)

chodzi oto zebym go raz właczyl na miesiac i za miesiac by mi niepobierali kasy z konta czyli nie odnawiali tego ? bo właczylem potem wylaczylem i mi caly pakiet anulowalo .

GamaBunta
GamaBunta
  15 września 2014

nie wiem w czym masz problem. wykupujesz pakiet na taki okres jaki podają i jaki Cb interesuje.
pakiet gwiazdy to nie abonament za który musisz płacić co miesiąc :P przecież żadnej umowy z Nimi nie podpisałeś!

jeżeli nie chcesz się bawić w to co miesiąc, jedyne wyjście aktywować pakiet na 6 mc lub od razu na rok.

GamaBunta
GamaBunta
  15 września 2014

jeżeli aktywowałeś pakiet metodą sms musisz wysłać sms o anulacji o treści: STOP FOTKA na nr: 60968 (0 pln)

szymczakkkkk
szymczakkkkk
  15 września 2014

no wlasnie wyslalem esemes i aktywowałem i odraZU WYSLALEM STOPA I MI TEN ANULOWALO PAKIET I NIE MAM GWIAZDY ;P

SebaSe
SebaSe
  15 września 2014

Zaskarż ich, bo inaczej będą Cię mieli w dupie, bo tu nikt nie przestrzega prawa, ani nawet Regulaminu :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  15 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi oto zebym go raz właczyl na miesiac i za miesiac by mi niepobierali kasy z konta czyli nie odnawiali tego ? bo właczylem potem wylaczylem i mi caly pakiet anulowalo .

Skieruj swoje pytanie do FT poprzez formularz kontaktowy: http://www.fotka.pl/kontakt lub pw bezpośrednio do kogoś z Działu Obsługi Użytkowników ( osoby wymienione pod formularzem oraz tu: http://www.fotka.pl/team ).
:-)

SebaSe
SebaSe: Zaskarż ich, bo inaczej będą Cię mieli w dupie, bo tu nikt nie przestrzega prawa, ani nawet Regulaminu :)

Proszę Cię o zakończenie postowania w takim tonie. O ile kwestie nieprawidłowości należy wyjaśniać i każdy ma prawo do głosu, to buntowanie i wprowadzanie innych użytkowników w błąd jest nie na miejscu. Istotna jest też wnikliwa lektura wspomnianego regulaminu.
SebaSe
SebaSe
  15 września 2014
esquilo
esquilo: Proszę Cię o zakończenie postowania w takim tonie.

Albo? ;) Dostanę bana za widzimisię moderatora? :D

esquilo
esquilo: to buntowanie i wprowadzanie innych użytkowników w błąd jest nie na miejscu

a czy ja kogoś wprowadzam w błąd? W ciągu tylko ostatnich 48h FP podali mi 7 czy 8 sprzeczych ze sobą powodów blokowania mojego konta łącznie z tym, że dostałem bana za to, że Regulaminu nie złamałem ;) Zatem zastanów się kto, kogo wprowadza w błąd ;)

esquilo
esquilo: Istotna jest też wnikliwa lektura wspomnianego regulaminu.

Tak, szczególnie, by się to przydało FP/FT, bo już kilkukrotnie wykazali się jego nieznajomością :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.