krzysio910115
Posty: 1 (po ~398 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 29
krzysio910115
  19 września 2014 (pierwszy post)

Mam pytanie. Czy gdy już na początku jak mojego istnienia na fotce wykupiłem za te wasze hajsy to miałem przez cały rok wszystko co możliwe jest mieć. Wiem wiem ja też się bardzo cieszę i dobrze ale tak na marginesie czasami tęsknie za tą starą fotką, ale dobra chodzi o to że czy już jak bym brał wsio na cały rok to czy nie można by mi dać zniżkę albo nie wiem co hmm EXTRA.

musiszmnieniemiec
musiszmnieniemiec
  19 września 2014
krzysio910115
krzysio910115: zniżkę

Po zniżki zapraszam do biedronki a nie na Fotkę PL przychodzisz
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  19 września 2014
krzysio910115
krzysio910115: Mam pytanie. Czy gdy już na początku jak mojego istnienia na fotce wykupiłem za te wasze hajsy to miałem przez cały rok wszystko co możliwe jest mieć. Wiem wiem ja też się bardzo cieszę i dobrze ale tak na marginesie czasami tęsknie za tą starą fotką, ale dobra chodzi o to że czy już jak bym brał wsio na cały rok to czy nie można by mi dać zniżkę albo nie wiem co hmm EXTRA.

Stara fotka/nowa fotka - zmiany były, są i będą - dla każdego odpowiada lub nie coś innego d83dde09.
Stricte: na portalu co jakiś czas pojawiają się promocje związane z wykupem Pakietu Gwiazdy z tzw. gratisami, o czym userzy zazwyczaj informowani są na pw/w powiadomieniu/okienku wyskakującym po zalogowaniu się na Fotkę.
Także musisz trafić w moment :P.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.