d4wid98
d4wid98
  21 września 2014 (pierwszy post)

Tam gdzie się klika Tak podoba mi się i Nie powinna być opcja wyboru województwa a nie tylko okolica i cała Polska

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  21 września 2014

Masz wpisaną miejscowość na profilu, więc tylko w pobliżu niej bedzię przeważnie Ci proponowało. Jest inaczej?

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  21 września 2014
gregbond
gregbond: Masz wpisaną miejscowość na profilu, więc tylko w pobliżu niej bedzię przeważnie Ci proponowało

Dokładnie :-)

d4wid98
d4wid98: Tam gdzie się klika Tak podoba mi się i Nie powinna być opcja wyboru województwa a nie tylko okolica i cała Polska

Sądzę, że celowo dokonano takiego "podziału"/dano wybór - pomiędzy okolicą i całą Polską. Tu chodzi o kliknięcie obu stron na "Tak" i szybszą możliwość nawiązania kontaktu, również/ewentualnie realnego, a odległość - znaczna - temu nie sprzyja.
d4wid98
d4wid98: opcja wyboru

Jest na to rada :ziober2:.

Wejdź na edycję informacji w profilu, usuń dotychczasową lokalizację/ewentualnie miasto. Zapisz. Po ponownym wejściu i wpisaniu miasta lub zaznaczeniu go (wybranego) na mapce będzie Ci proponowało profile z wybranej okolicy.
W tej kwestii jest trochę kombinacji, także w razie wątpliwości zapraszam na pw d83dde09.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  22 września 2014

Najlepiej jest użyć aplikacji np. na Androida, która odczyta twoją lokalizację i dobierze inne osoby, będące w pobliżu ;)

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  22 września 2014
test
test: Najlepiej jest użyć aplikacji np. na Androida, która odczyta twoją lokalizację i dobierze inne osoby, będące w pobliżu ;)
To jest dobre jeśli ktoś dużo się przemieszcza, nie musi myśleć o zmianie miejscowości. Choć ma swoje minusy, bo na profilu zamieszcza informacje po zalogowaniu gdzie jesteśmy w daniej chwili, ktoś może poznać że gdzie indziej jesteśmy...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  22 września 2014
gregbond
gregbond: To jest dobre jeśli ktoś dużo się przemieszcza


Niekoniecznie. To pozwala na pokazanie w pierwszej kolejności osób, które są bliżej ;)
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  22 września 2014
test
test: To pozwala na pokazanie w pierwszej kolejności osób, które są bliżej ;)


Używałem, wiele nie mogło mi zaproponować, już wcześniej odpowiadałem... A to działa tylko jeśli jest miejscowość inna, niż ta zapisana na profilu?
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  23 września 2014
gregbond
gregbond: A to działa tylko jeśli jest miejscowość inna, niż ta zapisana na profilu?

To działa zawsze i jest brane pod uwagę w pierwszej kolejności.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  23 września 2014
test
test: To działa zawsze i jest brane pod uwagę w pierwszej kolejności.

Dziękuje, tak myślałem tylko mi proponuje osoby bardzo oddalone tak 100km i czasem bliżej.

Szkoda że w zakładce Kontakt i pomoc nikt tego Tak/Nie działania nie objaśnił, czasem by się komuś przydało :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.