CzlowiekOrkiestra
CzlowiekOrkiestra
  28 września 2014 (pierwszy post)

Gdzie jest archiwum rozmów, bo mam tylko kawałek i nie mogę przesunac dalej?

EvilSeba
EvilSeba
  28 września 2014

Raz się pojawia, raz znika :) Może jak znika jest widoczne tylko dla innych ;) Spróbuj odświeżyć stronę czy coś :)

CzlowiekOrkiestra
CzlowiekOrkiestra
  28 września 2014

faktycznie, ale suchar...

EvilSeba
EvilSeba
  28 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: faktycznie, ale suchar...

Administracja ma w d... użytkowników. Ważne, że kaska z gwiazd reklam leci. Zresztą na fotce podobno tragiczne warunki zatrudnienia są.
CzlowiekOrkiestra
CzlowiekOrkiestra
  28 września 2014

Wiem coś o tym wiele lat już tu jestem.

EvilSeba
EvilSeba
  28 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem coś o tym wiele lat już tu jestem.

To sb obczaj moj temat o tym, czy Fotka dziala legalnie ;) Może bd mógł dorzucić coś od sb. Ja tu jestem od lipca czy czerwca, a już się sporo nazbierało.
CzlowiekOrkiestra
CzlowiekOrkiestra
  28 września 2014

po prostu fotka nastawiła się na rżnięcie kasy i nic po za tym. Pazerność przebiła juz chyba wszelkie granice po tym jak nałożyli limit na wiadomości.

EvilSeba
EvilSeba
  28 września 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu fotka nastawiła się na rżnięcie kasy i nic po za tym. Pazerność przebiła juz chyba wszelkie granice po tym jak nałożyli limit na wiadomości.

Dokładnie. Chociaż na tym portalu i tak nie ma czegoś takiego jak prywatność. Co Ci po prywatnych wiadomościach, jak i tak je w każdej chwili, z własnego widzimisię, mogą przeczytać?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.