HoroSha
HoroSha
  2 października 2014 (pierwszy post)

Witam serdecznie wszystkich a przede wszystkim administratorów moderatorów właścicieli ( czy jakkolwiek siebie nazywacie ^^) portalu Fotka
Jestem tu od dawien dawna już parę lat i to naprawde pare lat mimo że to konto z którego pisze jest świeże ale miałem kilka innych które naprawde długo tętniły życiem na waszym portalu, i pamiętam jak wyglądała fotka zanim fb się wszędzie pojawił można było faktycznie poznawać nowych ludzi było pełno fotkowiczów AKTYWNYCH fotkowiczów ! którzy niejednokrotnie kilkanaście razy na dzień wchodzili tutaj bo tak przyciągał ten portal obserwowałem jak zmieniał się wygląd waszej strony jej działanie i opcje niektóre przydatne jak kamerki niektóre nie jak np. wstawianie tła co pewnie niektórym się podoba jeszcze inne opcje były ciekawe jak to łączenie w pary naprawde fajna zabawa ^^ i o ile przeżyłem komercyjne ruchy jak pojawienie się klubu gwiazdek ograniczenie możliwości widzenia podglądaczy dla tych którzy gwiazdek nie mają głosy 11 nie za free to jak słowo daje mimo że pisze żeby powspominać dawne czasy i bez żadnych konkretnych pretensji to muszę użyć tych słów bo moim zdaniem kompletnym dnem jest wrzucenie sterty niepotrzebnych denerwujących reklam i ograniczenie możliwości poznawania nowych osób w darmowym wymiarze przecież po to powstała fotka a teraz co mam ? tu reklama tam reklama tam też reklama pół zdjęcia reklamami zasłonięte i jeszcze dziennie moge napisać tylko do jednej osoby po prostu porażka straciliście ducha idei który wami kierował przed paru laty albo po prostu jesteście nowymi nabywcami fotki a ci pierwsi ją po prostu odsprzedali ale w tym momencie zamiast mniej reklam i więcej użytkowników was interesuje odwrotność tej myśli no gratuluje za ciągnięcie tego fajnego portalu na sam szczyt bezsensu po prostu gratuluje i prosze mnie nie blokować ^^ regulamin nie zabrania wypowiadania się :D

miko1023
miko1023
  3 października 2014

Każdy rozsądny widzi że obecna fotka to dno.

Endorfina
Endorfina
  3 października 2014

nie żebym namawiała, ale mi jak się gdzieś nie podoba, to z reguły mnie tam nie ma.

Deefqon
Deefqon
  4 października 2014

Dawną fotkę pamięta się bardzo dobrze ;] teraz też jest "oki'

PaFFcio93
Posty: 1 (po ~281 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
PaFFcio93
  5 października 2014
Ostatnio edytowany: za 28 marca 8591

Jak dla mnie nowa fotka trochę przekombinowana, na sam przykład dodałem sobie zdjęcia (np to co mam na avatarze) ze "Środkowym paluchem" 5 min i zdjęcie usunięte, ale za to jak laska wy*ebie się z cycami to zdjęcie zostanie (nie mówię że to jest złe bo nie byłbym wtedy facetem :P ) ale kiedyś tego nie było ;<

@PS. Czekam na hejty :)

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 218 (po ~219 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 369
mlfs1988pl
  16 października 2014
Endorfina
Endorfina: nie żebym namawiała, ale mi jak się gdzieś nie podoba, to z reguły mnie tam nie ma.

"Jak się nie podoba to nie korzystaj"?
A guzik! Jeśli użytkownikowi coś się na stronie nie podoba, to MA PRAWO dać o tym znać, a jeśli narzekających jest więcej, to administracja POWINNA coś na to zaradzić. Każdy bubel na stronie powoduje dyskomfort po stronie użytkownika, a to z kolei może go zniechęcić do dalszego odwiedzania witryny, ergo - mniej użytkowników -> mniejsze spływy z reklam
piwolejka
piwolejka
  18 października 2014

Hej. Mam konto od 12 lat :) pamiętam jak Fotka była portalem "SPOŁECZNOŚCIOWYM" a nie portalem Ero :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.