Fraktal
Fraktal
  5 października 2014 (pierwszy post)

Cześć.

Krótko i na temat.

Kamerki na tablecie nie działają. Włączam panel z aplikacji i działa. Dotykam cycki (w końcu można wybierać kamerki dotykając cycki!) i wywala. Włączam, i dalej to samo.
Pominę już opieszałość, bo zgłaszałem. Ładnie, że w aplikacji jest opcja 'zgłoś', ale wiadomo jak to z tymi zgłaszaniami jest...
Do sedna...
Nie chcę siać fermentu do samych FT. Ja też mam pracę i rozumiem, że jest dużo pracy. Ale chciałem przekazać, że przekombinowaliście. Na Androidzie fotka śmiga jak Sindbad na Autobahnie, jednak zdaję sobie sprawę, że to zasługa parametrów tabletu.
Do sedna sedna...
Niepotrzebne dzielenie ekranu na 2 części. Może to fajny pomysł, ale fotka jest w porównaniu do PC bardzo okrojona. Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie fakt, że Venue ma tylko 7 cali, a moje kciuki sprawnie dotykają na nim tylko cycki.

Pozdrawiam, Damian.

Fraktal
Fraktal
  5 października 2014

Przepraszam, że post inaugurujący wątek jest jaki jest. Jednak liczę i wierzę, że wśród Teamu jest ktoś wrażliwy na skromne bolączki użyszkodników :)

Madalenna
Madalenna
  6 października 2014

Problem zostanie przekazany do naszych programistów, którzy sprawdzą działanie funkcjonalności.

Dziękujemy za Twoje sugestie, które również zostaną przekazane do działu Funkcjonalności :)

Fraktal
Fraktal
  16 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem zostanie przekazany do naszych programistów, którzy sprawdzą działanie funkcjonalności. Dziękujemy za Twoje sugestie, które również zostaną przekazane do działu Funkcjonalności :)

Nadal nic się nie zmieniło.
Zamiecione pod dywan, jak zwykle ;)
Dropsik93
Dropsik93
  16 października 2014

a widzieliście ten film

TikiBob81
Posty: 4 (po ~166 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
TikiBob81
  17 października 2014

tacy znich programisci ze lepsi od nich amatorzy

Fraktal
Fraktal
  26 października 2014

No, muszę przyznać, że jakkolwiek to nie trwało - teraz działa. Zwracamy honor i pozdrawiam :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.