Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
wpis jest ukryty
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  6 października 2014

Na forum nie publikujemy rozmów: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1179073,Regulamin_dzialu_Fot :-).

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  6 października 2014

Pffffffffffff
To już jest farsa!
W rozmowach prywatnych jestem zlewany, a ukazując innym Waszą niekompetencję jestem usuwany.

Sorry, ale to jest zwyczajnie żenujące zachowanie godne piaskownicy.
Nie będę przebierał w słowach, że to jest kpina w żywe oczy.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  6 października 2014

Proszę mi przesłać treść tego posta, chciałbym go sobie zachować, a obecnie nie mogę - a mam do tego prawo, bo to moja treść.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  6 października 2014

Proszę państwa, to są jakieś jaja :)
Wczoraj o 21:24 usunięto mi zdjęcie główne i avatar (po raz n-ty, za każdym razem byłem przepraszany i obiecywano mi, że to się już nie powtórzy).

Dziś o 12:49 Marta z Fotka Team odpisała mi: "Jeśli chodzi o usunięcie zdjęcia, osobiście zauważyłam nieuzasadnione usunięcie i przywróciłam je na miejsce. Serdecznie przepraszamy."

Po czym o 13:20 zdjęcie i avatar zostały znów usunięte!

Dlaczego chronicie tożsamość moderatora usuwającego zdjęcia? Czego tu się bać, skoro mają regulamin i mogę wg niego działać? Dlaczego nie można dojść do tego, który moderator uporczywie łamie Wasz regulamin? W jakim celu bawicie się w kotka i myszkę?

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Shaitan
Shaitan
  6 października 2014

Przywróciłem ci zdjęcie, za moment upomnę osobę, która się zagalopowała z tym usuwaniem ;)

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  6 października 2014

Dzięki. Sęk w tym, że to już 7 zagalopowanie się z tym usuwaniem. Pytanie moje brzmi następująco: na co Wam regulamin, skoro jest tak zagmatwany, że nawet moderatorzy się w nim gubią? Jedną pomyłkę bym zrozumiał. Trzy też. Siedem? I to 20 minut po tym, jak inny moderator przywraca zdjęcie? Chciałbym zrozumieć co się tam u Was dzieje, skoro za każdym razem "upominacie moderatora", a to jak widać niewiele pomaga.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  6 października 2014

Odpowiedź otrzymasz w PW :)

Shaitan
Shaitan
  6 października 2014
Siobhan
Siobhan: Odpowiedź otrzymasz w PW :)

A ja tu się rozpisuję i 5 minut wyjęte z życiorysu :ziober2:
Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  6 października 2014

Ja Ci nie bronie :D możesz dodać to co nabazgrałeś :D

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  6 października 2014

Póki co widzę, że temat rozwiązany, ale dam sobie włosa wyrwać (a nie mam czym szastać), że temat jeszcze powróci...
Szkoda tylko, że zmarnowaliśmy sobie nawzajem tyle czasu.
I szkoda, że tak usilnie chronicie tożsamość moderatorów, no ale cóż.. to też o czymś świadczy :)
Fin

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  6 października 2014

"Twoje zdjęcie zostało usunięte, ponieważ nie posiadasz w swoim albumie fotki przedstawiającej dobrze widocznej twarzy."

Dziś po raz trzeci.
Jak to się ma do dzisiejszych wiadomości od Was?
* Shaitan: "Przywróciłem ci zdjęcie, za moment upomnę osobę, która się zagalopowała z tym usuwaniem"
* Marta: "Moderator, który ponownie usunął zdjęcie poniesie odpowiednie konsekwencje. Dodałam jeszcze jedną informację na Twoim koncie w panelu administracyjnym, aby nie kasować zdjęć. Jeszcze raz serdecznie przepraszam."
* Marta: "Mam nadzieje, że problem więcej się nie pojawi."

Jak widzicie, temat powrócił po raz 8. Włosa sobie dałem za to wyrwać i jak widać, nie na darmo...

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  8 października 2014

Widzę zemsta za publiczne obnażenie prawdy jest "sroga". Właśnie usunięto mi cały album, przepadły historyczne komentarze.. nawet nie miałem okazji ich sobie zachować.. Album wisiał od ponad roku i nikomu nie przeszkadzał. Wystarczyło publicznie się "poskarżyć", a zemsta trwa. Bardzo to smutne jak się nad tym zastanowić, no ale co poradzić, jak moderatorzy uczyli się elementarza jak zakładałem tutaj konto. C'est la vie!

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Shaitan
Shaitan
  8 października 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Beholder
Beholder: Widzę zemsta za publiczne obnażenie prawdy jest "sroga". Właśnie usunięto mi cały album, przepadły historyczne komentarze.. nawet nie miałem okazji ich sobie zachować.. Album wisiał od ponad roku i nikomu nie przeszkadzał. Wystarczyło publicznie się "poskarżyć", a zemsta trwa. Bardzo to smutne jak się nad tym zastanowić, no ale co poradzić, jak moderatorzy uczyli się elementarza jak zakładałem tutaj konto. C'est la vie!

Ale chociaż zachowuj się honorowo i nie kłam, nie dopisuj sobie zbędnych historyjek o zemście, dwa dni temu na PW informowałem cię o tym, że od jakiegoś już czasu jest kategoryczny zakaz umieszczania/posiadania w albumach jakichkolwiek grafik/obrazków i prosiłem, abyś sam je sobie usunął. Nie dostosowałeś się do prośby to zostały usunięte. Jak widać nie zawsze opłaca się wykazać dobrą wolę i pójść na rękę userowi ;)
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  8 października 2014

Widzisz, ja nie kłamię. Prosiłeś o usunięcie jednego obrazka z wulgaryzmem. Nie było mowy o całym albumie. To raz.
Dwa. Lex retro non agit. Prawo nie działa wstecz. Pliki były wrzucone przed Waszymi zmianami w regulaminie. Gdy je wrzucałem nie łamały żadnego punktu. Zmiana regulaminu zakazuje obecnie wrzucania obrazków. Nie wrzuciłem po tej zmianie obrazków.

Także jak widzisz, nie zawsze opłaca się wyciągać to na światło dzienne, bo tylko obnażacie swoją niewiedzę w zakresie prawa i ukazujecie swoją niespójność w działaniu.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.