MaDziaDziaLenka
MaDziaDziaLenka
  7 października 2014 (pierwszy post)

Co tu jest nie tak, że człowiek chcę dodać piękną PATRIOTYCZNĄ grafikę i fotka to usuwa? To są jakieś jaja do cholery!? Miłość do Ojczyzny jest zła, zakazana!? Co to ma być? Przypuszczam, że jeżeli bym wrzuciła jakąś zj€b@ną tęczę, promowałabym tolerancje bądź wielbiła te zasrane lewactwo to za ch^j by nie usunęli mi zdjęcia! TFU! Wstyd mi za ten POLSKI portal nie tolerujący PATRIOTYZMU!!! BIADA WAM, BIADA TYM CO POLSKĄ KREW NA RĘKACH MAJĄ!!

Abaddon
Abaddon
  7 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Miłość do Ojczyzny jest zła, zakazana!?

Nie, nie jest zakazane patriotko...
Konto usunięte
Konto usunięte: TFU!


..plucie na tę przez Ciebie, tak kochaną ziemię.
MaDziaDziaLenka
MaDziaDziaLenka
  7 października 2014

pluję na ten portal. ;)

Abaddon
Abaddon
  7 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: pluję na ten portal. ;)

Jak i wielu innych, a jednak nadaj przesiadujemy w tym gównie = akceptacja. :bye:
MaDziaDziaLenka
MaDziaDziaLenka
  7 października 2014

Chyba czas to zmienić. Nie sądziłam, że takie "zasady" tu panują.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  7 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tu jest nie tak, że człowiek chcę dodać piękną PATRIOTYCZNĄ grafikę i fotka to usuwa?

Konto usunięte
Konto usunięte: "zasady"

Czy znane są Tobie zasady dodawania fotek? Proszę: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ - "2. Zdjęcia" / "Moderacje w albumach". Zawartość powinna naświetlić Ci sprawę.

Konto usunięte
Konto usunięte: TFU! Wstyd mi

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba czas to zmienić.

Tak, nie powinnaś kląć.
Grzecznościowa forma prośby/postu/zwrotu jest wskazana w lekturze.

Pozdrawiam ;-).
MaDziaDziaLenka
MaDziaDziaLenka
  7 października 2014

Od dnia 13.01.2014r w albumach Nie można posiadać obrazów demotywatorów itd. - przykładowo. Szkoda tylko, że dodawałam nie raz już obrazki różnego typu i nigdy nikt ich nie usuwał. Dziwnym trafem grafika patriotyczna została usunięta. Ciekawe "zasady"! Nie powinnam, ale już nerwy puściły. Wybacz. ;)

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  16 października 2014

Jeśli grafika patriotyczna nie jest zdjęciem przedstawiającym Ciebie, to na Fotce nie ma racji bytu. Podobnie byłoby gdybyś wstawiła obrazek z tęczą, fotkę całujących się publicznie do kamery tv w centrum miasta pedałów (tak, będę ich nazywał po imieniu, bo tylko na to moim zdaniem zasługują!), jakiegoś pieska, kotka, srotka i innego demotka - taki obrazek zostanie usunięty, bo łamie regulamin.

Czemu nie zrobisz sobie zdjęcia z flagą, na przykład?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.