tomekjanczy5
Posty: 23 (po ~125 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 8
tomekjanczy5
  23 października 2014 (pierwszy post)

Czy jeśli dodajemy zdjęcia np jakiejś innej osoby a twaz jest zamalowana i nie ma imienia ani nazwiska to czy to jest niezgodne??

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  23 października 2014

Jezeli robisz zdjecie grupowe czemu nie...

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

tomekjanczy5
Posty: 23 (po ~125 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 8
tomekjanczy5
  23 października 2014

A ogulnie jeśli ktoś dodaje jakieś nagie zdjęcia a twaz zamaluje ze jej nie widać zdjęcie nie jest podpisane ani nic to co wtedy można ta osobę sądzić czy jak to jest bo znajoma ma problem z jednym gościem i nie wiem jaj jej pomuc

sprzedamsmartfona
sprzedamsmartfona
  23 października 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
tomekjanczy5
tomekjanczy5: ogólnie

http://www.fotka.pl/kontakt napisz do nich na kontakt o całej zaistniałej sytuacji
Opisz im dokładnie i czytelnie ze zrozumienie dla obydwoje stron problem jaki temat masz
tomekjanczy5
Posty: 23 (po ~125 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 8
tomekjanczy5
  23 października 2014

To właśnie nie jest na tym portalu a ona chce iść na policje z tym ale nie wiem czy jej to coś da skoro tam nie ma jej danych ani pokazanej twarzy to tak jak by było byle jakiej dziewczyny zdjęcie ale nie wiem jak to jest z tym polskim prawem

Shaitan
Shaitan
  23 października 2014

Generalnie jeśli widzisz na jakimś profilu nagie zdjęcia to proszę podesłać mi link na PW - zablokuję ;)

tomekjanczy5
Posty: 23 (po ~125 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 8
tomekjanczy5
  23 października 2014

Tu właśnie nie chodzi o fotkę PL

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  24 października 2014
tomekjanczy5
tomekjanczy5: Tu właśnie nie chodzi o fotkę PL

To juz bardziej powinienes pisac z tym problemem na tamtym portalu a ieszcze bardziej niech ta kolezanka skontaktuje sie z administracja

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

sprzedamsmartfona
sprzedamsmartfona
  24 października 2014

To prosił bym byś na 2 raz nie robił zamieszania w okół swej i koleżanki osoby skoro cały problem nie jest powiązany z tym portalem
Rozwiązuj problemy na tamtym portalu na jakim go masz a nie na obcym .
pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.