kocurek01
kocurek01
  24 października 2014 (pierwszy post)

Założę się ze to usuną ludzie czemu wy im płacić ie a traktują was hak śmieci ja im zapłaciłam to kasuje moje foty twierdząc że ukradła i dodatkiwo dziura zablokowała mi pisanie prywatnych wiadomości bo hej wyjaśniam trochę tematu z fotografi

BOŻE HAKA O A JEST PKYRKA.
Płacić im po to aby otrzymać blokadę acid po co żeby mieć 11 masakra za co za traktowanie hak śmiecia

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  24 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ja im zapłaciłam to kasuje moje foty twierdząc że ukradła

Pakiet Gwiazdy daje więcej możliwości związanych z użytkowaniem profilu, ale nie jest gwarancją nietykalności konta pod względem przestrzegania regulaminu. Dotyczy to każdego/ej użytkownika/czki niezależnie od tego czy posiada lub nie: pakiet gwiazdy/dodatkowe uprawnienia.

Co do kasowania zdjęć proszę zapoznaj się z obowiązującymi na tym portalu zasadami: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ :-).
Earth
Earth
  24 października 2014

Jakim translatorem to przetłumaczyć? :|

kocurek01
kocurek01
  24 października 2014
esquilo
esquilo: kocurek01: ja im zapłaciłam to kasuje moje foty twierdząc że ukradła Pakiet Gwiazdy daje więcej możliwości związanych z użytkowaniem profilu, ale nie jest gwarancją nietykalności konta pod względem przestrzegania regulaminu. Dotyczy to każdego/ej użytkownika/czki niezależnie od tego czy posiada lub nie: pakiet gwiazdy/dodatkowe uprawnienia. Co do kasowania zdjęć proszę zapoznaj się z obowiązującymi na tym portalu zasadami: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ :-).


Zasady zasadami ale prowadząc fotka Pl serwis osoby powinny wiedziec i pytac czy fotki sa prywatne czy kradzione . moje nie sa kradzione ale z wzglendów technicznych usunełam dane CSV jesli wiesz co to jest a przez takie coś ktos nie znajocy fotografi kasuje fotki to ja się pytam za co płacic co ? za co za BLOKADY nawet pisanie prywatnych wiadomosci .
Co ma wspólnego pisanie prywatnych wiadomosci co ze nakłada się na uzytkownika BLOKADE ze zapłacił . wiecej szczescia mają ci co nie płaca . .
a co mają zasady do Blokady pisania prywatnych wiadomosci ZA co ja płace za Blokade
kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

PO CO KOMU TA GWIAZDKA CZY PUKTY 11 PO CO POI TO ABY MIEĆ BLOKADE

Abaddon
Abaddon
  25 października 2014

Zlituj się ktoś i zamknij to :and:

Shaitan
Shaitan
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: PO CO KOMU TA GWIAZDKA CZY PUKTY 11 PO CO POI TO ABY MIEĆ BLOKADE


Blokadę masz za naruszenie regulaminu serwisu, konkretnie za wulgaryzmy i obelgi stosowane w kierunku innego użytkownika, posiadania statusu gwiazdy nie zwalnia z obowiązku przestrzegania regulaminu ;) A kilka zdjęć sam ci usunąłem, gdyż zostały pobrane z zagranicznych stron, ponadto w ich opisach znajdowały się oferty sprzedaży, co jest traktowane jako reklama - więc również naruszało to regulamin ;)
kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

ok rozumiem to wiecej kasy wam nie zapłace a na innych serwisach opoisze ten temat . a zapytam czemu nie blokujecie innych uzytkownbików jak pisza do mnie wydymam cie albo wylize ci dupe czego tego nie blokujecie co ? taki madry jesteś c o to sprawdzaj co pisza do mnie jak się wyrazają czemu ich nie blokujesz mski szowinisto

kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

BO CO FACET JESTES TO INNEGO NIE BEDZIESZ BLOKOWAC BO FACET I DO OBCEJ KOBIETY KTOS MOZE WTYRAZAC TEXTY TYPU WYLIZE CI DUPE ALBO BYM CIE DYMAŁ
CO MAM CI PODAC NA TACY TEXTY CO ??????

Shaitan
Shaitan
  25 października 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ok rozumiem to wiecej kasy wam nie zapłace a na innych serwisach opoisze ten temat . a zapytam czemu nie blokujecie innych uzytkownbików jak pisza do mnie wydymam cie albo wylize ci dupe czego tego nie blokujecie co ? taki madry jesteś c o to sprawdzaj co pisza do mnie jak się wyrazają czemu ich nie blokujesz mski szowinisto


A zgłaszasz nam ich? No właśnie. Zgłoś dane naruszenie regulaminu to odpowiednio zareagujemy ;) Odnośnie pw - wysyłaj nam zgłoszenia w postaci screena danej wiadomości.
kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

JAKOS KIEDYS MÓJ MĄZ ZGŁASZAŁ I CO ECHEM SIĘ OBIŁO
I PRZEZ TAKIE COŚ TEZ WAM PRZESTAŁ PŁACIC
BO ZOBACZYŁ ZE NIE MA SENSU

kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

JAKOS KIEDYTS MÓJ MĄZ ZGŁASZAŁ I CO ECHEM SIĘ OBIŁO
I PRZEZ TAKIE COŚ TEZ WAM PRZESTAŁ PŁACIC
BO ZOBACZYŁ ZE NIE MA SENSU

kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

nIE JESTEM KAPUSIEM A WY NIE DAJECIE SOBIE RADY POTRAFICIE BLOKOWAC OSOBY CO PŁACA A INNYCH NIOE BLOKUJECIE BO ZWYCZAJNIE NIE DAJECIE RADY

kocurek01
wpis jest ukryty
Earth
Earth
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: WAM

Sugerowanie, że oni coś dostają. :D
Also, blokowani są wszyscy, na których są zgłoszenia i na które nieregulaminowe profile modki natrafią, akurat te zarzuty są bez sensu. Już mało kto chce murzynić za darmo, więc trudno ~20 osobom przeglądać cały portal i natychmiastowo usuwać to co niezgodne z regulaminem (który zresztą jest coraz głupszy).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.