kocurek01
kocurek01
  24 października 2014 (pierwszy post)

Założę się ze to usuną ludzie czemu wy im płacić ie a traktują was hak śmieci ja im zapłaciłam to kasuje moje foty twierdząc że ukradła i dodatkiwo dziura zablokowała mi pisanie prywatnych wiadomości bo hej wyjaśniam trochę tematu z fotografi

BOŻE HAKA O A JEST PKYRKA.
Płacić im po to aby otrzymać blokadę acid po co żeby mieć 11 masakra za co za traktowanie hak śmiecia

Shaitan
Shaitan
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nIE JESTEM KAPUSIEM A WY NIE DAJECIE SOBIE RADY POTRAFICIE BLOKOWAC OSOBY CO PŁACA A INNYCH NIOE BLOKUJECIE BO ZWYCZAJNIE NIE DAJECIE RADY

Powiem krótko - skoro "nie jesteś kapusiem" to nie miej pretensji, że nie damy komuś blokady, skoro nie dostaniemy żadnego zgłoszenia iż dany użytkownik narusza regulamin. Nie jesteśmy żadnymi wróżkami, jesteśmy zwykłymi ludźmi posiadającymi jedynie możliwość moderacji materiałów na portalu. A odnośnie wklejonego w twoim poście linka do profilu - zdjęcie zostało skasowane.

Pozdrawiam.
kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

A od czego wy jestescie co ? od kasowania kasy i blokowania .Nic innego nie umiecie traktujecie użytkowników płacących jak intruzów , a tych co nie płaca wam nic nie robicie kompletnie nic . Mój mąż się już kilka razy z tym się spotkał ze lepiej nie płacić wam i jest spokój swięty . A jakas gwiazdka czy 11 nie jest mu do życia nie potrzebna a wcale nie musi wiedzieć czy go ktoś oglądał ha ha ha żenada .

Tak jestescie Ludzmi mający możliwosc Moderacji na portalu i Blokady tylko ze nie udolnie moderujecie bo tak jak stwierdziłam nie macie kontroli i dopiero jak ktoś wam na tacy poda użytkownika albo ktoś zgłosi albo jeśli !!! i tu DUŻYMI ( ABYŚ WIDZIAŁ ) KTOŚ DO WAS SAM NAPISZE TO WTEDY ROBICIE MU PEŁNĄ KONTROLE PROFILU I WTEDY KASOWANIE BLOKADY ITD ITP MASAKRA CO ZA MODERATOR BRAK SŁÓW .
PYTANIE SKOŃCZYŁEŚ SZKOŁĘ FOTOGRAFI ? BO JA TAK

kocurek01
wpis jest ukryty
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A od czego wy jestescie co ?

Moderatorzy, zależnie od posiadanych uprawnień dbają o porządek na poszczególnych działach fotki, włącznie z profilami. Wszystko to w oprciu o regulamin, który zaakceptowałaś zakładając konto na tym portalu.

Jak już wcześniej wspomniałam, każdy użytkownik traktowany jest jednakowo.
Userzy z uprawnieniami pełnią swoją funkcję dobrowolnie, ale nie robią nic według własnego widzimisię.

Zwróć uwagę proszę na to ilu jest userów wg ilości FP.
Nie są maszynami, a ludźmi. Nie wszystko zauważą, stąd opcja zgłoszenia widniejąca na profilu lub możliwość napisania bezpośrednio na pw/kontakt. Tutaj wspomnę, że na forum niewłaściwym jest linkowanie do czyichś profili (niezależnie od regulaminowości/statusu) oraz reklamowanie innych portali.

________
Staram się zrozumieć Twoje oburzenie, jednak weź pod uwagę kulturę wypowiedzi. Czy to na portalu czy w życiu realnym więcej osiągniesz spokojem, a nie krzykiem. Bycie stanowczym stonowania również nie wyklucza.

:-)
kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

Dobra zwał jak zwał własnie robioą sobie co chcą , pobnieważ ja nie będe podawac komus coś na tacy od tego oni są , a jak się prowadzi forum i to się powinno pilnowac i znac na fotografi . mają 100 razy wiecej uzytkowaników fałszywych niz tych co płaca i lepiej takiego co płaci szykanować . a co do słów obrazliwych to mozna ustawić w samy silniku strony ze jak słowo pada to blokada albo p[okazuje się komunikat ze słowo nie dozwolone i niukt takiego słowa nie uzyje . ale widac panowie się nie znają ..
ja od momentu załozenia profilu i dania fotek to dostałam na prywatną wiadomoisc tyle obrazliwych słów . a to ze bym cie dymał , albo ruchał itd.itp zwyczajnie nie reaguje bo bym musiała zgłosic z 1500 uzytkowników do blokady i co wtedy ??????:? pytam się co wtedy . A MODERATOR WOLI ZABLOKOWAC KOGOS KTO PŁACI BO TAKICH JEST MAŁO I MA SIĘ ICH POD KONTROLĄ .. A ZE TRAKTUJĄ WSZYSTKICH JEDNAKOWO POWIEM NIE NIE NIE NIE NIE

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: pobnieważ ja nie będe podawac komus coś na tacy od tego oni są

Zasugerowanie nieregulaminowego profilu, nie tylko pod względem rodzaju umieszczanych na nim zdjęć, ale również zachowania nie jest podawaniem na tacy, a reakcją na niestosowną sytuację.
Oczywiście, moderatorzy których zakresem obowiązków jest ogarnianie profili powinni i dokładają wszelkich starań do tego, żeby były w porządku.
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak się prowadzi forum i to się powinno pilnowac i znac na fotografi

Proszę zajrzyj w ten link: http://www.fotka.pl/przyjaciele . Jego treść naświetli Ci "zakres pracy" poszczególnych rodzai Przyjaciół :-).

____________
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do słów obrazliwych

Wulgaryzmy są cenzurowane, jeżeli ktoś je ukrywa odbiorca/czytelnik je widzi. Sytuacja wątpliwej kultury wypowiedzi się nie zmienia.

Konto usunięte
Konto usunięte: dostałam na prywatną wiadomoisc tyle obrazliwych słów . a to ze bym cie dymał , albo ruchał itd.itp zwyczajnie nie reaguje

Jak już Shaitan wspomniał, możesz rażącą Twoje odczucia wiadomość zgłosić podając FP screena takowej rozmowy (bez przeróbek).
Również na Twoim miejscu delikatnie zdystansowałabym się do charakteru otrzymywanych wiadomości. Sama przyznałaś na innym dziale, że jesteś po to, żeby prowokować. Więc... O ile pw jest nieznośne, usera możesz zgłosić, jak również zablokować otrzymywanie pw od osób Ci nieznanych/ignorować je.

__________
Konto usunięte
Konto usunięte: musiała zgłosic z 1500 uzytkowników do blokady i co wtedy ?

Profile zostaną sprawdzone (zweryfikuje się materiały oraz nada lub nie blokady) zgodnie z obowiązującą kolejnością zgłoszeń.

Konto usunięte
Konto usunięte: A MODERATOR

Masz niewątpliwy żal do tego, że Twój profil uległ sprawdzeniu. Stałoby się tak prędzej czy później. W obecnej sytuacji zostało wszystko przyspieszone z uwagi na Twoją widoczną obecność na forum.
I tu nie chodzi o to, że ogarnia się jedynie userów/ki afiszujące się, a j.w. już wspomniałam.

Jesteś tu userką, pamiętaj: dobrowolnie :-).
kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

Tak mam żal bo płace a mam blokade bo stado idiotów pisze mi banalne texty a ja nie jestem tu od tego aby kogos komus podsyłac na tacy od tego jest moderatopr a nie czeka na gotowizne . jestem klientem a kient to nasz pan a jak tego nie rozumiesz to udaj się na szkolenie tak samo jak moderatorzy na szkolenie z fotografi bo nie wiedza co to jest CSV a programem top kazde dzieckoi potrafi sprawdzaqć . i zdania nie zmienię bo dla przykładu na innych portalach tego typu np. BADOO nie ma takich głupich reguł .

i dalej stwierdzam mój mąz tez jest Administratorem , nie moderatorem ale ma tak ustwaione ze kazde słowo obrazliwe typu dupa , suka , itd itp nie mozna taki słów nawet napisac ale moderatorzy nie umieją takich sztuczek . a co do sprawdzania konta tez się nie znasz a podnosisz głos dodam ze i sprawdzania pod kontem co kto dał nic nie daje bo ja sama wystarczy kliknełam w kilkka fotek co nie powinno byc i gdzioe ten moderator co pytam się gdzie ???? mija kilkka miesiecy a te same fotki z gołą dupą dalej są na tym samy proifilu i gdzie ten moderator co ?????? dla przykładu na Badoo jak ktoś wzuci nie cezurowaną fote jest odrazu usuwana albo w ciagu 24 godzin a tu mija kilka miesięcy a nawet rok i ja się pytam gdzie Moderator co ???>?? gdzie ????

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: są na tym samy proifilu i gdzie ten moderator co ?????? dla przykładu na Badoo jak ktoś wzuci nie cezurowaną fote jest odrazu usuwana albo w ciagu 24 godzin a tu mija kilka miesięcy a nawet rok i ja się pytam gdzie Moderator co ???>?? gdzie ????

dziennie setki zdjec sa usuwane... im wiecej osob zglosi dany profil tym szybciej reagujemy... moze na tym BADOO jest inny sposob usuwania zdjec nie wnikam...tutaj jest tak jak jest... zakladajac konto zaakceptowalas regulamin jakki tu panuje...

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak mam żal bo płace a mam blokade bo stado idiotów pisze mi banalne texty a ja nie jestem tu od tego aby kogos komus podsyłac na tacy od tego jest moderatopr a nie czeka na gotowizne . jestem klientem a kient to nasz pan a jak tego nie rozumiesz to udaj się na szkolenie tak samo jak moderatorzy na szkolenie z fotografi bo nie wiedza co to jest CSV a programem top kazde dzieckoi potrafi sprawdzaqć . i zdania nie zmienię bo dla przykładu na innych portalach tego typu np. BADOO nie ma takich głupich reguł . i dalej stwierdzam mój mąz tez jest Administratorem , nie moderatorem ale ma tak ustwaione ze kazde słowo obrazliwe typu dupa , suka , itd itp nie mozna taki słów nawet napisac ale moderatorzy nie umieją takich sztuczek . a co do sprawdzania konta tez się nie znasz a podnosisz głos dodam ze i sprawdzania pod kontem co kto dał nic nie daje bo ja sama wystarczy kliknełam w kilkka fotek co nie powinno byc i gdzioe ten moderator co pytam się gdzie ???? mija kilkka miesiecy a te same fotki z gołą dupą dalej są na tym samy proifilu i gdzie ten moderator co ?????? dla przykładu na Badoo jak ktoś wzuci nie cezurowaną fote jest odrazu usuwana albo w ciagu 24 godzin a tu mija kilka miesięcy a nawet rok i ja się pytam gdzie Moderator co ???>?? gdzie ????

tylko ze nie mamy wgladu w prv wiadomosci usera... z jednej strony piszesz ze ktos cie "obraza' a z drugiej nie dajesz nam znac ze cos jest nie tak....

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

tak nie ma cie wglądu ale blokowac potyraficie co ???? zgłaszac a wy od czego jestescie co ? strona sama powinna byc ustawiona aby nikt obrazliwych słów nie pisał do uzytkownika a to ze zablokowałam kilku idiotów mi napisałam co sądze o nich na fortum dostałam blokade . nauczcie się piewrwsze zasad i moderowania a ni isc na łatwizne ze wam kazdy wszystko na tacy poda

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tak nie ma cie wglądu ale blokowac potyraficie co ???? zgłaszac a wy od czego jestescie co ? strona sama powinna byc ustawiona aby nikt obrazliwych słów nie pisał do uzytkownika a to ze zablokowałam kilku idiotów mi napisałam co sądze o nich na fortum dostałam blokade . nauczcie się piewrwsze zasad i moderowania a ni isc na łatwizne ze wam kazdy wszystko na tacy poda


jezeli ktos nam podesle screena to blokujemy bo mamy dopiero dowod na to iz dana osoba użyła niecenzurowanego słownictwa w wiadomosciach prv...
ps:jezeli ktos jest az tak bardzo natarczywy masz opcje czarnej listy...

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

CZYLI IDZIECIE NA ŁATWIZNE

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: CZYLI IDZIECIE NA ŁATWIZNE


jak sama nazwa mowi wiadomosci prywatne....tyle w temacie ...

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

JAKIE WIADOMOŚCI PRYWATNE , OD TEGO JEST MODERATOR ABY SPRAWDZAC A NIE CZEKAC AZ KTOŚ COŚ PODESLĘ NA TACY . KONIEC TEMATU JESTESCIE MĄDRZEJSI ZA MĄDRZY A NIE ZNACIE SIĘ NA FOTOGRAFI I TAKIE JEST MOJE ZDANIE I GO NIE ZMIENIE TRZEBA MIEC POJECIE A NIE TYLKO CZEKAC JAK KTOŚ COS PODESLE I BLOKOWAC

Shaitan
Shaitan
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: JAKIE WIADOMOŚCI PRYWATNE , OD TEGO JEST MODERATOR ABY SPRAWDZAC A NIE CZEKAC AZ KTOŚ COŚ PODESLĘ NA TACY . KONIEC TEMATU JESTESCIE MĄDRZEJSI ZA MĄDRZY A NIE ZNACIE SIĘ NA FOTOGRAFI I TAKIE JEST MOJE ZDANIE I GO NIE ZMIENIE TRZEBA MIEC POJECIE A NIE TYLKO CZEKAC JAK KTOŚ COS PODESLE I BLOKOWAC

Boże widzisz i nie grzmisz..
http://www.fotka.pl/kontakt#formularz - proszę tam napisać propozycję aby nam nadano wgląd do prywatnych wiadomości użytkowników. Będziemy wtedy latać po profilach i czytać czyjeś prywatne wiadomości w poszukiwaniu naruszeń regulaminu (tym samym naruszając ich prywatność, bo przecież według ciebie sami mamy tego doszukiwać a nie czekać na jakieś zgłoszenie, więc będzie to jawne czytanie korespondencji bez wyraźnych podstaw). Skoro chcesz aby tak to wyglądało, to proszę do tego przekonać administrację ;)
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ZNACIE SIĘ NA FOTOGRAF

:lol2: wybacz musialem ... a co ma "piernik do wiatraka" ? tyle lat kobieta a robi jakies ale ... za to ze sama naruszyla regulamin....z mojej strony tyle w temacie ...
ps;blokada jak najbardziej stosowna zostala uzyta wobec Ciebie....tak jak juz wyzej zostalo napisane placenie za gwiazde nie zwalnia z przestrzegania regulaminu .... sama zaakceptowawalas regulamin zakladajac tutaj profil... proste jak konstrukcja cepa...jezeli Ci to nie odpowiada po prostu skasuj konto i tyle...
ps:sama w stosunku do innego usera użyłaś nieodpowiedniego slownictwa ktora zostal z automatu wycenzurowany ....

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.