kocurek01
kocurek01
  24 października 2014 (pierwszy post)

Założę się ze to usuną ludzie czemu wy im płacić ie a traktują was hak śmieci ja im zapłaciłam to kasuje moje foty twierdząc że ukradła i dodatkiwo dziura zablokowała mi pisanie prywatnych wiadomości bo hej wyjaśniam trochę tematu z fotografi

BOŻE HAKA O A JEST PKYRKA.
Płacić im po to aby otrzymać blokadę acid po co żeby mieć 11 masakra za co za traktowanie hak śmiecia

kocurek01
kocurek01
  25 października 2014

[quote=Shaitan]
kocurek01: JAKIE WIADOMOŚCI PRYWATNE , OD TEGO JEST MODERATOR ABY SPRAWDZAC A NIE CZEKAC AZ KTOŚ COŚ PODESLĘ NA TACY . KONIEC TEMATU JESTESCIE MĄDRZEJSI ZA MĄDRZY A NIE ZNACIE SIĘ NA FOTOGRAFI I TAKIE JEST MOJE ZDANIE I GO NIE ZMIENIE TRZEBA MIEC POJECIE A NIE TYLKO CZEKAC JAK KTOŚ COS PODESLE I BLOKOWAC
Boże widzisz i nie grzmisz..http://www.fotka.pl/kontakt#formularz - proszę tam napisać propozycję aby nam nadano wgląd do prywatnych wiadomości użytkowników. Będziemy wtedy latać po profilach i czytać czyjeś prywatne wiadomości w poszukiwaniu naruszeń regulaminu (tym samym naruszając ich prywatność, bo przecież według ciebie sami mamy tego doszukiwać a nie czekać na jakieś zgłoszenie, więc będzie to jawne czytanie korespondencji bez wyraźnych podstaw). Skoro chcesz aby tak to wyglądało, to proszę do tego przekonać administrację ;)
[/qu

Nie nie będe tam juz pisała , juz pisałam , mąż pisał kilknascie razy i nic nie ma sensu bo wy się lepiej znacie . mąz 21 lat prowadzi strone sam jeden i nie jest tak upierdliwy jak wy . a czemu tak wypiusuje aby wam wiechać na ambicje bo nie znacie podstawy zasad Fotografi bo programem kazdy dzieciak potrafi sprawdzić a kasujecie na widzi mi się i to co wy uznacie za stosowne a reszta się nie liczy . i Jak Kolego bedziesz miał tyle lat i przerobisz kilkanascie zagadnien z Fotografi to mozesz się wypowiadac a jedynie co potrafisz Blokowac bez zdania racji .
bo ja Kogoś zablokowałam to ten ktos odkuł się i tyle a ze dałam na forum dodatkowo aby się kobiety o was samych wypowiedziały to stwierdziłeś a co tam trzeba dac Blokade . i podaj mi jeszcze dla przykładu kogo ob raziłam ze ktos mnie obraził to mu odpisałam ze wali gruche bo prawde napisałam ..

a jak bym miała wysyłac zgłoszenia to byscie musieli zablokowac 1500 ludzików . ale panowie Moderatorzy góra brawo wam brawo wam

POLECAM http://lsfoto.pl WARTO

swinkapeppa
swinkapeppa
  25 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: [quote=Shaitan] kocurek01: JAKIE WIADOMOŚCI PRYWATNE , OD TEGO JEST MODERATOR ABY SPRAWDZAC A NIE CZEKAC AZ KTOŚ COŚ PODESLĘ NA TACY . KONIEC TEMATU JESTESCIE MĄDRZEJSI ZA MĄDRZY A NIE ZNACIE SIĘ NA FOTOGRAFI I TAKIE JEST MOJE ZDANIE I GO NIE ZMIENIE TRZEBA MIEC POJECIE A NIE TYLKO CZEKAC JAK KTOŚ COS PODESLE I BLOKOWAC Boże widzisz i nie grzmisz..http://www.fotka.pl/kontakt#formularz - proszę tam napisać propozycję aby nam nadano wgląd do prywatnych wiadomości użytkowników. Będziemy wtedy latać po profilach i czytać czyjeś prywatne wiadomości w poszukiwaniu naruszeń regulaminu (tym samym naruszając ich prywatność, bo przecież według ciebie sami mamy tego doszukiwać a nie czekać na jakieś zgłoszenie, więc będzie to jawne czytanie korespondencji bez wyraźnych podstaw). Skoro chcesz aby tak to wyglądało, to proszę do tego przekonać administrację ;)[/qu Nie nie będe tam juz pisała , juz pisałam , mąż pisał kilknascie razy i nic nie ma sensu bo wy się lepiej znacie . mąz 21 lat prowadzi strone sam jeden i nie jest tak upierdliwy jak wy . a czemu tak wypiusuje aby wam wiechać na ambicje bo nie znacie podstawy zasad Fotografi bo programem kazdy dzieciak potrafi sprawdzić a kasujecie na widzi mi się i to co wy uznacie za stosowne a reszta się nie liczy . i Jak Kolego bedziesz miał tyle lat i przerobisz kilkanascie zagadnien z Fotografi to mozesz się wypowiadac a jedynie co potrafisz Blokowac bez zdania racji . bo ja Kogoś zablokowałam to ten ktos odkuł się i tyle a ze dałam na forum dodatkowo aby się kobiety o was samych wypowiedziały to stwierdziłeś a co tam trzeba dac Blokade . i podaj mi jeszcze dla przykładu kogo ob raziłam ze ktos mnie obraził to mu odpisałam ze wali gruche bo prawde napisałam .. a jak bym miała wysyłac zgłoszenia to byscie musieli zablokowac 1500 ludzików . ale panowie Moderatorzy góra brawo wam brawo wam POLECAM http://lsfoto.pl WARTO


i wylapalas bana :lol2: pewnie z automatu .... zal dupsko sciska za to ze ktos cie zablokowal... fotografia nie ma nic do rzeczy w tej kwestii sama skonczylam szkole fotograficzna i co jestem wedlug ciebie cool.... :zonk: nie pasuje opusc portal proste ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.