Brechcik
Brechcik
  29 października 2014 (pierwszy post)

Powiedzcie mi jak to jest że gdy mam zdjęcie na fotce, nie łamiące regulaminu, udzielam się podczas pewnej z transmisji, nie obrażając nikogo, nagle gdy zwracam się bezpośrednio do jednego z moderatorów którego nicku nie wymienię który naśmiewa się z innych użytkowników i pisze zbereźne komentarze na ich temat wywyższając się nad nimi, naglę odpisuje mi na publicznej transmisji" @brechcik nie masz zdjęć więc jak możesz się tu udzielać", patrzę na profil zdjęcia usunięte i ban na ich dodawanie. Byłem niewygodny podczas jego dyskusji o "wchodzeniu" w innych użytkowników i ban :D idealnie dobieracie moderatorów...

Brechcik
Brechcik
  29 października 2014

Apropo dostałem bana za zdjęcie na którym widnieje mój profil, od moderatora który na niektórych zdjęciach ma swojego kota i nawet nie widać ani centymetra jego samego. te zdjęcia nie łamią regulaminu? fotka schodzi na psy....

Evr
Evr
  29 października 2014
http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ zapoznaj się z tym ;] a "MOD" stosuje się do regulaminu ;] Ale musiałeś coś przeskrobać bez powodu nic się nie dzieje ;]
Shaitan
Shaitan
  29 października 2014

Z tego co widzę miałeś jedno zdjęcie, dokładnie takie:


Jak widać nie ma na nim twojej wyraźnie rozpoznawalnej twarzy, a wedle zasad obowiązujących na portalu, w albumie JA musi się znajdować przynajmniej jedno takie zdjęcie, tak więc kasacja była jak najbardziej słuszna, a w tym przypadku ban został nadany automatycznie. Historyjki o "banie za prawdę" możesz sobie darować, gdyż nie ma to najmniejszego związku, ot dałeś się zauważyć moderatorowi pisząc coś na danej transmisji, zobaczył, że masz nieregulaminowe zdjęcie to ci je skasował, czysta logika.

Brechcik
Brechcik
  30 października 2014

Czystą logiką jest też to że mając zdjęcie "niezgodne z regulaminem", przez półtora roku nikomu to nie przeszkadzało, i zebrałem na profilu ponad tysiąc ocen? dziwne :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  30 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czystą logiką jest też to że mając zdjęcie "niezgodne z regulaminem", przez półtora roku nikomu to nie przeszkadzało, i zebrałem na profilu ponad tysiąc ocen? dziwne :)

Logiką jest tylko to, że zdjęcie się podobało i zdobywało oceny.

Co do jego regulaminowości: zakładając konto akceptowałeś regulamin portalu, co wiąże się ze świadomym umieszczaniem fotek na profilu.
Upiekło Ci się, ot co.

Profili jest mnóstwo. Systematycznie są sprawdzane, co nie zakłada ogarnięcia wszystkiego w jednym dniu, tygodniu, miesiącu. Osoby odpowiedzialne nie są maszynami, a ludźmi.
Poprzez taki, a nie inny typ transmisji dałeś się zauważyć i zareagowano natychmiastowo :-).
Brechcik
Brechcik
  30 października 2014

Kiedyś zdjęć miałem więcej, z widoczną bądź nie twarzą, ale nikt ich nie usuwał do póki miałem aktywną gwiazdę :) Jak już mówiłem, są równi i równiejsi. Wczoraj śmiałem zwrócić uwagę moderatorowi na jego zachowanie, poniosłem karę, może i słuszną, tylko że w bardzo dziwnych na ten moment okolicznościach. To wyjaśnia czemu jest tak wiele kont fikcyjnych. Chyba najwyższa pora do nich dołączyć.
Pozdrawiam

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  30 października 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś zdjęć miałem więcej, z widoczną bądź nie twarzą, ale nikt ich nie usuwał do póki miałem aktywną gwiazdę :) Jak już mówiłem, są równi i równiejsi. Wczoraj śmiałem zwrócić uwagę moderatorowi na jego zachowanie, poniosłem karę, może i słuszną, tylko że w bardzo dziwnych na ten moment okolicznościach.
Posiadanie Pakietu Gwiazdy nie jest gwarantem nienaruszalności/braku moderacji w profilu użytkownika/czki.

Jak sam wspomniałeś miałeś różne zdjęcia, w tym z twarzą, więc profil był jak najbardziej regulaminowy - zgodnie z zasadą dopuszczania zdjęć autora włącznie z odwróconą twarzą, jeżeli na pierwszym foto jest ona widoczna.

_______
Na chwilę obecną: z postów wnioskuję, że na własne życzenie dokonałeś w albumie "Ja" zmian, pozostawiając jedno nieregulaminowe foto, co zostało już ogarnięte :tak:.

Czy warto tak się denerwować?
Nie d83dde0a.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba najwyższa pora

Grzecznie odczekać aż minie blokada/dodać foto z twarzą.

Również pozdrawiam i życzę miłego dnia :-).
sprzedamsmartfona
sprzedamsmartfona
  30 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: idealnie dobieracie moderatorów

To Wystaw swoja Kandydaturę na próbę
To zobaczę czy nadal takiego śmieszka strzelać będziesz
Brechcik
Brechcik
  30 października 2014

Mam wejść między wrony i krakać jak one? nie dziękuje:)

resuyncaz
resuyncaz
  31 października 2014
esquilo
esquilo: nienaruszalności/braku moderacji w profilu użytkownika/czki

po co te slashe?
głupia jesteś jakaś?
OralnaRozkosz
OralnaRozkosz
  31 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: o co te slashe? głupia jesteś jakaś?


tak
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  31 października 2014

1. Moderator ma zawsze rację...
2. A nawet jeśli jej nie ma, patrz punkt 1...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.