Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  5 listopada 2014 (pierwszy post)

Gdzie na profilu podziała się informacja o ilości zdjęć? Owszem jest widoczna jeśli ktoś ma inne albumy, nawet prywatny. Może warto przywrócić przy większej ilości zdjęć w albumie "Ja"? I dodanie w opcjach ustawienia od najnowszego?

Czemu od bardzo długiego czasu, nikt nie ogarnął rozmazanych lekko dat dodanych wpisów, na tłach kolorowych?

Czemu nie przychodzi informacja w powiadomieniach o otrzymanym prezencie?

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Evr
Evr
  5 listopada 2014
gregbond
gregbond: Gdzie na profilu podziała się informacja o ilości zdjęć?


stare dzieje "FOTKI" raczej już nie bedzie. nowosci ;] portalu ;]
gregbond
gregbond: Czemu nie przychodzi informacja w powiadomieniach o otrzymanym prezencie?

Dokładnie ;] i jeszcze jedno nie przychodzi zaproszenie kto cie zaprasza 2755
sprzedamsmartfona
sprzedamsmartfona
  5 listopada 2014

czemu - czemu - czemu tych pytajników im na kontakt nie podeślesz
przecież zwykły użytkownik ci tego nie przywróci

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  5 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie ;] i jeszcze jedno nie przychodzi zaproszenie kto cie zaprasza

Właśnie o tym też miałem napisać, tylko nie miałem pewności...
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu - czemu - czemu tych pytajników im na kontakt nie podeślesz przecież zwykły użytkownik ci tego nie przywróci

Temu tam nie, bo tam wszystko przepada i odpowiedź z automatu.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Evr
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 listopada 2014
test
test:
Ogarnie to kto? :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  13 listopada 2014
gregbond
gregbond: Gdzie na profilu podziała się informacja o ilości zdjęć?

Obecnie nie ma takiej informacji, gdyż widzisz wszystkie zdjęcia w postaci streamu. Do dziesięciu to sobie wzrokiem ogarniesz, jak ktoś ma więcej to wiele to nie zmienia. Po prostu jest tego dużo. Być może dodamy informację o tym, które zdjęcie z ilu przeglądasz na powiększonym zdjęciu, podobnie jak to jest w wersji mobilnej.

gregbond
gregbond: Czemu od bardzo długiego czasu, nikt nie ogarnął rozmazanych lekko dat dodanych wpisów, na tłach kolorowych?

Dziś poprawimy

gregbond
gregbond: Czemu nie przychodzi informacja w powiadomieniach o otrzymanym prezencie?

Sprawdzę
cygi
cygi
  13 listopada 2014

jak usunąć komentarz który został napisany w opisie w moim profilu ?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  13 listopada 2014
cygi
cygi: jak usunąć komentarz który został napisany w opisie w moim profilu ?

W prawym górnym rogu każdego komentarza masz szary trójkącik, po najechaniu pojawiają się trzy możliwości: "Odpowiedź", "Usuń", "Zgłoś spam". Wybierasz właściwą i sprawa załatwiona :-).
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 listopada 2014
test
test: Obecnie nie ma takiej informacji, gdyż widzisz wszystkie zdjęcia w postaci streamu. Do dziesięciu to sobie wzrokiem ogarniesz, jak ktoś ma więcej to wiele to nie zmienia. Po prostu jest tego dużo.
Tylko właśnie taka informacja o ilości zdjęć jest widoczna na niektórych profilach i pomimo braku możliwości wejścia w albumy, czasem można sprawdzić a w większości nie, też chodziło mi o możliwość ustawienia od najnowszego zdjęcia, a nie bawić się w sprawdzania...

test
test: Być może dodamy informację o tym, które zdjęcie z ilu przeglądasz na powiększonym zdjęciu, podobnie jak to jest w wersji mobilnej.
Właśnie w mobilnej przy przeglądaniu profili zwracam uwagę na liczbę zdjęć, a wersji tradycyjnej tego brak.

test
test: Dziś poprawimy
Dziękuje już daty wyglądają normalnie :)

test
test: Sprawdzę
W dalszym ciągu nie przychodzi to powiadomienie o prezentach.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Shaitan
Shaitan
  14 listopada 2014
gregbond
gregbond: W dalszym ciągu nie przychodzi to powiadomienie o prezentach.

Tak jak i zaproszeniu/usunięciu ze znajomych. Też chyba już gdzieś o tym wspominałem :woot:
ZniszczeCiPyche
ZniszczeCiPyche
  14 listopada 2014
cygi
cygi: jak usunąć komentarz który został napisany w opisie w moim profilu ?

O! Nawet nie wiedziałem że przywrócono tę możliwość. d83ddc4c
Może to zmobilizuje mnie, do dania coś w nim o sobie.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 listopada 2014
Shaitan
Shaitan: Tak jak i zaproszeniu/usunięciu ze znajomych. Też chyba już gdzieś o tym wspominałem
Przychodzą zaproszenia po prawej stronie w powiadomieniach, tylko nie przychodzi w dalszym ciągu na wersji mobilnej fotki.
Brakuje właśnie też powiadomienia o akceptacji zaproszenia i usunięcia za znajomych.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Shaitan
Shaitan
  14 listopada 2014
gregbond
gregbond: Przychodzą zaproszenia po prawej stronie w powiadomieniach, tylko nie przychodzi w dalszym ciągu na wersji mobilnej fotki.


Wiem o tym, ale tabelka z zaproszeniami a powiadomienie o zaproszeniu to dwie różne sprawy. Jak masz x wiszących zaproszeń od botów czy jakichś randomowych kolekcjonerów to na czorta się ona zdaje ;)
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 listopada 2014
Shaitan
Shaitan: Wiem o tym, ale tabelka z zaproszeniami a powiadomienie o zaproszeniu to dwie różne sprawy. Jak masz x wiszących zaproszeń od botów czy jakichś randomowych kolekcjonerów to na czorta się ona zdaje ;)

No tak powiadomienie o zaproszeniu powinno przychodzić i tego brakuje, wtedy i na mobilnej będzie widoczne, na szczęście mnie tak nie zawalają takimi zaproszeniami :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.