ZientulaEXP
Posty: 249 (po ~194 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 5
ZientulaEXP
  12 listopada 2014 (pierwszy post)

witam po paru latach przerwy
mam taki mały problem a mianowicie nie mogę wykasować kilku wnerwiających ludzi na kamerkach.
przykład:
przeglądam sobie osoby siedzące na kamerce a tam jakaś kejti92 która budzi we mnie wstręt i jest niemal zawsze na miniaturach osób nadających transmisje.
Kiedyś bezczelnie wypieła zad do kamery i sobie spała nadając transmisje i co wchodziłem szukać nowych dziewczyn to w miniaturach oglądałem jej otyły tyłek. Dodałem ją do czarnej listy ale tylko nie mogę przeglądać jej profilu próbowałem nawet adblocka ale nie mogę wyłączyć jej na kamerkach żeby jej twarz, zad lub pusty pokój znikły mi raz na zawsze z widzenia. Takich bezczelnie robiących innym na złość powinno się rozłączać transmisje albo w ogóle dawać bany jednodniowe żeby nauczyły się nie robić innym na złość.

Czy nie możecie zrobić czegoś żebym nie mógł oglądać takich złośliwych troli. Ja rozumiem że ktoś jest brzydki i niema życia poza fotką pl ale oglądanie osób których nie chcę widzieć bo sobie nadają puste pokoje lub swój zad przez pół godziny powinno dać się trwale wyłączyć w jakichś ustawieniach. Szczególnie kejti92 wyłączcie mi z widoczności.



p.s. zawsze lubię ponarzekać na wady waszego serwisu to dodam jeszcze że to okno pisania nowego tematu jest za małe i powinno się dać je powiększyć w dół. I nie mówcie że nie mam racji bo kiedyś spory ze mną na temat zmian zawsze przegrywaliście. :)

Shaitan
Shaitan
  12 listopada 2014
ZientulaEXP
ZientulaEXP: mam taki mały problem a mianowicie nie mogę wykasować kilku wnerwiających ludzi na kamerkach. przykład: przeglądam sobie osoby siedzące na kamerce a tam jakaś XXX która budzi we mnie wstręt i jest niemal zawsze na miniaturach osób nadających transmisje.

Przykro mi, ale niestety nie pomożemy ci z tym problemem, musiaz jakoś z tym żyć ;) I bardzo proszę nie wklejaj na forum screenów transmisji oraz loginów osób trzecich ;)
ZientulaEXP
Posty: 249 (po ~194 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 5
ZientulaEXP
  12 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wiesz co pozostaje?
Pozostaje zmienić coś na tej fotce. To że ja ponarzekam wam to dlatego że chcę dla siebie i was dobrze.

A drugi screan to z jakiego powodu skasowany? Mam nabijać osobny temat bo zrobiłem offtopa ?
Zrobił bym osobny temat z pomysłem gdyby dało się dodać do forum ankiete tak jak każde porządne forum ma.
I okno pisania powinno się dać powiększyć bo jest tragicznie małe.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.