CoCoExclusive
Posty: 13 (po ~56 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 2
CoCoExclusive
  14 listopada 2014 (pierwszy post)

wysłałem sms żeby wykupić gwiazdę na 14 dni i przyszło potwierdzenie a ja jak nie miałem gwiazdy tak nie mam ... Kasę porwało .. Dobre ancymony z was są widzę :/

Evr
Evr
  14 listopada 2014

Jeśli wysłałeś SMS, aby wykupić dostęp do Klubu Gwiazd, i pomimo posiadania środków na koncie, nie zostałeś obciążony, skontaktuj się z operatorem swojej sieci komórkowej.

Podczas rozmowy, będziesz musiał podać pracownikowi infolinii kilka bardzo ważnych informacji:
- podaj nazwę usługi, którą chcesz aktywować (FOTKA SMS MT);
- przedstaw swój problem (wysłałeś SMSa i pomimo posiadania pieniążków na koncie, nie zostałeś obciążony);
- numer na jaki wysłałeś SMSa;
- treść SMSa, którego wysłałeś na wyżej wymieniony numer;
- data i godzina wysłania SMSa;

Numery infolinii, do działu obsługi klienta poszczególnych operatorów sieci komórkowych:
T-mobile: 602 900 000
Orange: 510 100 100
Plus: 601 102 601
Play: 790 500 500

CoCoExclusive
Posty: 13 (po ~56 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 2
CoCoExclusive
  14 listopada 2014

przecież zabrało mi kasę . Tylko gwiazdy nie dostałem .

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  14 listopada 2014
CoCoExclusive
CoCoExclusive: przecież zabrało mi kasę . Tylko gwiazdy nie dostałem .


Napisz na kontakt http://www.fotka.pl/pomoc w kontaakcie napisz orientacyjna godzine wyslania smsa oraz numer telefonu (recznie ci ja aktywują)

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

CoCoExclusive
Posty: 13 (po ~56 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 2
CoCoExclusive
  14 listopada 2014

kurde z telefonu tylko mogę wchodzić . I nie mogę w tego linka wejść ... Bo mnie przekierowuję na główną stronę :./

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 listopada 2014
CoCoExclusive
CoCoExclusive: kurde z telefonu tylko mogę wchodzić . I nie mogę w tego linka wejść ... Bo mnie przekierowuję na główną stronę :./

Przełącz na wersję tradycyjną fotki, wtedy będzię link działał :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Shaitan
Shaitan
  14 listopada 2014
CoCoExclusive
CoCoExclusive: wysłałem sms żeby wykupić gwiazdę na 14 dni i przyszło potwierdzenie a ja jak nie miałem gwiazdy tak nie mam ... Kasę porwało .. Dobre ancymony z was są widzę :/

Niekoniecznie musi to być wina po stronie serwisu, czasem system płatności dotpay ma różne zawirowania ;)

CoCoExclusive
CoCoExclusive: kurde z telefonu tylko mogę wchodzić . I nie mogę w tego linka wejść ... Bo mnie przekierowuję na główną stronę :./


Możesz napisać do mnie PW, przekieruję na helpdesk ;)
Earth
Earth
  14 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: skontaktuj się z operatorem swojej sieci komórkowej. Podczas rozmowy, będziesz musiał podać pracownikowi infolinii kilka bardzo ważnych informacji: - podaj nazwę usługi, którą chcesz aktywować (FOTKA SMS MT);

Chyba bym się roztopiła z żenady jakbym miała dzwonić do swojego operatora po gwiazdkę na fotkę. :rotfl:
Evr
Evr
  15 listopada 2014
Earth
Earth: Chyba bym się roztopiła z żenady jakbym miała dzwonić do swojego operatora po gwiazdkę na fotkę.

To już twoja sprawa coś byś zrobiła nie musisz żal "tu"robić;]
fotkapI
fotkapI
  15 listopada 2014

Normalny zabieg administracji serwisu aukcyjnego Fotka - tzw. kradnięcie pieniędzy. Nie martw się. nie Ty pierwszy i nie ostatni.
pzdr

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  15 listopada 2014

powiedzial co wiedzial :zonk:

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.