GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  15 listopada 2014 (pierwszy post)

Mam takie pytanie. Wiem że fotka upada,biednieje i musi żebrać od użytkowników, lecz po co ta cała subskrybcja ? To kolejny dowód na to jak fotka szuka kasy. Ja przez waszą subskrybcje płaciłem nie wiedząc o tym, kiedy się ona odnowi. Pierwsze vip maxx coś 11 zł, teraz subskrybcja. I niech ktoś nie napisze że po to jest ta sub by nie musiało się pamiętać o odnowieniu. Proszę o wypowiedzi oszustów z fotka.

Prawlczek
Prawlczek
  15 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: cz po co ta cała subskrybcja ?


oni ci napiszą,że jest po to abyś nie zapomniał sam przedluzyc gwiazde
niestety to sa oszusci
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  15 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: po co ta cała subskrybcja ... Proszę o wypowiedzi oszustów z fotka
Ktoś Cię koleżko oszukał? A może ktoś Ci przystawił z Fotki pistolet do skroni i kazał wysyłać sms'a?. Masz kilka rodzajów płatności, a wybrałeś usługę subskrypcyjną i nazywasz kogoś oszustem? Wszystko jest dokładnie opisane w regulaminie (art. 33) - ale na bank nie chciało Ci się czytać i teraz odpowiedzialność za swoje lenistwo próbujesz przerzucić na innych.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

fotkapI
wpis jest ukryty
Madalenna
Madalenna
  16 listopada 2014

W regulaminie serwisu Fotka istnieje informacja na temat subskrypcji usługi dostępu do Klubu Gwiazd, znajdująca się w regulaminie na www.fotka.pl/regulamin :



Co więcej, podczas wyboru sposobu płatności i dokonania transakcji, zostajesz o tym fakcie poinformowany jeszcze dwukrotnie: na stronie www, a następnie w wiadomości sms:



Subskrypcję jak widać na załączonych obrazkach można wyłączyć w dowolnej chwili, nie tracąc przy tym opłaconych już dni dostępu do Klubu Gwiazd.

Polecam szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem serwisu, który został przez Ciebie zaakceptowany w chwili rejestracji.

W przypadku dalszych problemów, bądź pytań, proszę skontaktuj się z Działem Obsługi Użytkowników za pośrednictwem formularza kontaktu, dostępnego na stronie www.fotka.pl/kontakt

Pozdrawiam.

GrAnTeSsO
Posty: 46 (po ~247 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 83
GrAnTeSsO
  16 listopada 2014

Wybaczcie Ale ja nie posiadam komputera i dziwnym trafem nie pokazało innej metody aktywacji. Wyskoczyła tylko subskrybcja.

Codobra
Codobra
  16 listopada 2014

to twoj problem i twoj ból zadka :D

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  16 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybaczcie Ale ja nie posiadam komputera i dziwnym trafem nie pokazało innej metody aktywacji.

Prawdopodobnie niedokładnie przyjrzałeś się sposobom płatności...

Będąc na portalu z telefonu, zarówno z Fotki Mobile, jak i m.fotki przy chęci wykupu Pakietu Gwiazdy mamy do wyboru czas i sposób płatności, wystarczy rozwinąć opcje (prawa strona).

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyskoczyła tylko subskrybcja.

Na m.fotce jako pierwsza - podkreślam - jedynie proponowana - jest opcja SMS, na Fotka Mobile inna, co nie jest jedyną formą wykupu/płatności.

(Po kliknięciu w "wersję tradycyjną" płatności widoczne są jak na komputerze.)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.