smajlen
smajlen
  18 listopada 2014 (pierwszy post)

HALO, DLACZEGO PARKI ZOSTALY USUNIETE?
CO TERAZ Z FOTKOWYMI MILOSCIAMI? :( d83dde2d

KarmeIove
KarmeIove
  18 listopada 2014

Opcja "puść oczko" czy uśmiechnij się do niego była na badoo kilka lat temu :D

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  19 listopada 2014

Zaraz w ramach bóldupienia wymyślicie, że w znajomych prócz "znam z reala" "z virtuala" powinna być opcja "z łóżka", a w opisie faceci powinni podawać długość penisa, a dziewczyny rozmiar piersi.
Ja z punktu widzenia FP oceniam to jako zmianę, która spowoduje zmniejszenie ilości pw do mnie typu "szantażuje mnie że jak go nie dodam do serduszka to ..."

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  19 listopada 2014

Witam,
Mimo, że początkowo sądziliśmy, że Połączenie w parę nie jest opcją, której często używacie, po ww. postach ostatecznie postanowiliśmy przywrócić opcję. :) Prosimy jednak o ok. 2 dni cierpliwości.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

Niereformowalny
Niereformowalny
  19 listopada 2014
Siobhan
Siobhan: Witam, Mimo, że początkowo sądziliśmy, że Połączenie w parę nie jest opcją, której często używacie, po ww. postach ostatecznie postanowiliśmy przywrócić opcję. :) Prosimy jednak o ok. 2 dni cierpliwości.


Mądra decyzja :rock:
Prawlczek
Prawlczek
  19 listopada 2014

wysluchali płacz czatowiczów

smajlen
smajlen
  19 listopada 2014
Siobhan
Siobhan: Witam, Mimo, że początkowo sądziliśmy, że Połączenie w parę nie jest opcją, której często używacie, po ww. postach ostatecznie postanowiliśmy przywrócić opcję. :) Prosimy jednak o ok. 2 dni cierpliwości.


no I bardzo dobrze! :D
Leox
Leox
  19 listopada 2014

i dobrze ze zostalo zwrocone. Dajcie jeszcze opcje zmiany wygladu czatu, postawcie bota (Antyspam, Antywulg itd) i bedzie cacy.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  19 listopada 2014
Siobhan
Siobhan: Witam, Mimo, że początkowo sądziliśmy, że Połączenie w parę nie jest opcją, której często używacie, po ww. postach ostatecznie postanowiliśmy przywrócić opcję. :) Prosimy jednak o ok. 2 dni cierpliwości.


Dobra i szybka decyzja, szkoda tylko że testujcie zabieranie opcji na użytkownikach serwisu. :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Agares
Agares
  19 listopada 2014
gregbond
gregbond: szkoda tylko że testujcie zabieranie opcji na użytkownikach serwisu. :)

A na kim innym by mieli to czynić. :woot:
Siobhan
Siobhan: po ww. postach ostatecznie postanowiliśmy przywrócić opcję. :)

Gromki śmiech padł teraz. Więcej osób miało ból dupy, za np. zabranie podglądacza jak i widok ocen, pod poszczególnym zdjęciem. :D
Teraz wygląda to tak, że im większy ból dupy, tym pewniejsze że dana opcja nie wróci. :rotfl:
Lukasz
Lukasz
  19 listopada 2014

mój ból dupy i szantaż pomógł
eh jestem najlepszy

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: romki śmiech padł teraz. Więcej osób miało ból dupy, za np. zabranie podglądacza jak i widok ocen, pod poszczególnym zdjęciem. :D Teraz wygląda to tak, że im większy ból dupy, tym pewniejsze że dana opcja nie wróci

portal randkowy > portal społecznościowo - fotkowy :)

=================

wczoraj zerwała za mna dziewczyna po 5 latach bycia razem bo usunałem ja z parki

I KTO MI TERAZ ZA TO ZAPŁACI ??
...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika DRILLINDRILLIN
Posty: 24 (po ~179 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 599
DRILLIN
  19 listopada 2014

OH JEJUNIU WRÓCIŁY PARECZKI MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM <3<#<#<#,3,3,3

tak

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  19 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A na kim innym by mieli to czynić.

Zwyczajnie po prostu zapytać na forum jak chcą coś usunąć,czy tam coś zmienić,a nie mają pewności, tak jak to dawniej czynili.
Konto usunięte
Konto usunięte: Gromki śmiech padł teraz. Więcej osób miało ból dupy, za np. zabranie podglądacza jak i widok ocen, pod poszczególnym zdjęciem.
Z tego co pamiętam to dwa razy usuwali podglądacz, za pierwszym był duży płacz to przywrócili, za drugim już tak nie było (http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1177223,podgladacz_/1).
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Runmageddon
Runmageddon
  19 listopada 2014
Kamil
Kamil: I KTO MI TERAZ ZA TO ZAPŁACI ??

wyjć za mję, bedziemy mieli randki na kamerkach, złączymy sie tez w parki na FB, dzieci sobie zrobimy na e-baby a jak mi sie znudzisz, to Cie wystawię na licytacje allegro.;**
gregbond
gregbond: Zwyczajnie po prostu zapytać na forum jak chcą coś usunąć,czy tam coś zmienić,a nie mają pewności, tak jak to dawniej czynili.

jasne i o każdej zmianie bedą pisali na forum i moze sie bedą kazdemu pytać na PW z osobna, czy tak mogą zrobić, bo nie są pewni czy wszystkim dogodzą.
Agares
Agares
  19 listopada 2014
Kamil
Kamil: I KTO MI TERAZ ZA TO ZAPŁACI ??

Pisz zażalenie. Zrekompensują to Tobie, np. 3 dniową darmową gwiazdką. ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: o każdej zmianie bedą pisali na forum


O każdej nie, lecz by było mile widziane, to o czym wspomniane juz, gdyby czasem zrobili ankietę chociażby. Wynik jej i tak pod wątpliwość by był brany. Stąd jego brak. :)
Tu d83ddc47uprzedzają, o "łączu".
http://www.fotka.pl/lista_zmian

"Prace nad podłączeniem Znajomych i Ulubionych w jedną listę, zachowując obecną funkcjonalność."

Już rodzi się myśl, jak to będzie wyglądało. W ramce(?) znajomi czy tam ulubione osoby? Jakoś będzie trzeba rozróżnić towarzystwo. :D
Gdybać można, a oni tego chyba chcą uniknąć, stąd wprowadzają zmiany bez uprzedzenia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.