smajlen
smajlen
  18 listopada 2014 (pierwszy post)

HALO, DLACZEGO PARKI ZOSTALY USUNIETE?
CO TERAZ Z FOTKOWYMI MILOSCIAMI? :( d83dde2d

Runmageddon
Runmageddon
  19 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: O każdej nie, lecz by było mile widziane, to o czym wspomniane juz, gdyby czasem zrobili ankietę chociażby. Wynik jej i tak pod wątpliwość by był brany. Stąd jego brak. :) Tu uprzedzają, o "łączu". http://www.fotka.pl/lista_zmian"Prace nad podłączeniem Znajomych i Ulubionych w jedną listę, zachowując obecną funkcjonalność."Już rodzi się myśl, jak to będzie wyglądało. W ramce(?) znajomi czy tam ulubione osoby? Jakoś będzie trzeba rozróżnić towarzystwo. :D Gdybać można, a oni tego chyba chcą uniknąć, stąd wprowadzają zmiany bez uprzedzenia.

no tak, zapomnialam ze kazdy inaczej odbiera zmiany na fotce, ale nie zapomnijcie ze co roku są zmiany chyba nawet mniej więcej o tej porze przed świetami, zawsze ale to zawsze były podobne reakcje, podejrzewam ze bedzie ich więcej, tak samo jak zakładanych tematów na forum, każdy by chciał prezent pod choinkę i najlepiej jakby wiedział czy taki mu sie spodoba, ale wtedy nie ma magii świąt.
Teraz trochę poważniej, z ankietami moze i nawet byłby dobry pomysł, ale podejrzewam że odpowiedzi byłyby podobne na każdej ankiecie(ludzie boją sie zmian z przyzwyczajenia) nic nie byłoby zmienione a fotka wygladałaby tak samo jak w 2001r
Paffeuu
Paffeuu
  20 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, zapomnialam ze kazdy inaczej odbiera zmiany na fotce, ale nie zapomnijcie ze co roku są zmiany chyba nawet mniej więcej o tej porze przed świetami,

Zmiany są wprowadzane bez przerwy, nie ma ustaloneogo "z góry" terminu..
Wszystko jest zależne od pomysłu i wkładu jaki trzeba włożyć w modyfikację lub stworzenie nowej funkcji etc.
Możecie stale monitorować zmiany: http://www.fotka.pl/lista_zmian
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze ale to zawsze były podobne reakcje, podejrzewam ze bedzie ich więcej, tak samo jak zakładanych tematów na forum,

To i tak drobiazg, szum był, w momencie powstania limitu PW, podwyżki cen pakietu, wprowadzeniu (na dziko) CDN'a itp. "mógłbym wymieniać bardzo długo". ^^
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy by chciał prezent pod choinkę i najlepiej jakby wiedział czy taki mu sie spodoba, ale wtedy nie ma magii świąt.

d83ddc4d
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz trochę poważniej, z ankietami moze i nawet byłby dobry pomysł, ale podejrzewam że odpowiedzi byłyby podobne na każdej ankiecie(ludzie boją sie zmian z przyzwyczajenia) nic nie byłoby zmienione a fotka wygladałaby tak samo jak w 2001r

Dlatego właśnie ankiet nie ma, ludzie boją się zmian albo z góry zakładają, że coś będzie złe.
Ankiety to całkiem fajny pomysł, ale tylko przed wprowadzeniem jakichś MEGA zmian, które wywracają system "do góry nogami" - limit PW, podwyżki, zmiany wyglądu etc.

Co do samych parek, to fajnie, że wróciły, całkiem ciekawy dodatek.

Zniknęło sporo przydatnych dodatków/ funkcji, potrzeba osób z ciekawymi pomysłami i CHĘCIAMI. Z przykrością stwierdzam, że takich osób jest coraz mniej, a większość Użytkowników udzielających się na forum (nie oszukujmy się), jest na poziomie bardzo niskim, przeważnie jest to różnego rodzaju "trolling" lub zwyczajne bredzenie bez przesłania - sensu.

Pozdrawiam.
Niereformowalny
Niereformowalny
  20 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: przeważnie jest to różnego rodzaju "trolling" lub zwyczajne bredzenie bez przesłania - sensu.


Dziwnie mi się to czytało od Ciebie jako autora postu xD
Paffeuu
Paffeuu
  20 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwnie mi się to czytało od Ciebie jako autora postu xD

Nie wątpię. ale tak to wyglada ^^

Na samym końcu mogę dopisać tylko tyle..
Jeżeli często korzystacie z serwisu i chcecie poprawy (warunków), to wysilcie się, wygospodarujcie 10 minut czasu i napiszcie kilka sensownych zdań, nikt Was nie pogryzie + wszystkie uwagi, sugestie - propozycje etc. możecie śmiało podsyłać na kontakt http://www.fotka.pl/kontakt lub pisać bezpośrednio na forum - dział Fotka.pl.

Nie myślcie też, że nikt tego nie bierze pod uwagę, że nikt Was nie czyta itd.
Wszystko jest brane pod uwagę, ten temat jest dobrym przykładem ;>
Runmageddon
Runmageddon
  20 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmiany są wprowadzane bez przerwy, nie ma ustaloneogo "z góry" terminu.. Wszystko jest zależne od pomysłu i wkładu jaki trzeba włożyć w modyfikację lub stworzenie nowej funkcji etc. Możecie stale monitorować zmiany: http://www.fotka.pl/lista_zmian

ja akurat przywykłam, wiem jak to idzie, tak jak był wgląd nowych profili, co tu sie odwalało, przecież normalne że jak ktos pracuje nad czyms kilka tygodni czy miesięcy, nie wywali tego do kosza, bo jakieś kilkanscie osób bedzie miało bóle rektalne.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zniknęło sporo przydatnych dodatków/ funkcji, potrzeba osób z ciekawymi pomysłami i CHĘCIAMI. Z przykrością stwierdzam, że takich osób jest coraz mniej, a większość Użytkowników udzielających się na forum (nie oszukujmy się), jest na poziomie bardzo niskim, przeważnie jest to różnego rodzaju "trolling" lub zwyczajne bredzenie bez przesłania - sensu.

No ale jakby kazdy z forum, czy fotki leciał z pomysłami i zawracał dupę FT, to mi np psycha by wysiadła po tygodniu, niech lepiej sobie smieszkują na tym forum, myslę ze większość z nich i tak ma gdzies co fotka nowego planuje, bo głównie siedzą tylko na forum.
Po co mają sie pchać, jeszcze ktoś pomyśli ze mają" parcie na szkło" a serwis bez trolów to jak lasy bez zwierząt.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego właśnie ankiet nie ma, ludzie boją się zmian albo z góry zakładają, że coś będzie złe. Ankiety to całkiem fajny pomysł, ale tylko przed wprowadzeniem jakichś MEGA zmian, które wywracają system "do góry nogami" - limit PW, podwyżki, zmiany wyglądu etc

a co do ankiet, jedni dawaliby propozycje, wczuli by się jakby zależała od tego ich przyszłośc fotkowa a inni znów odpowiadali by dla beki, specjalnie wymyślaliby pomysły z tyłka np( ja chcę na kamerkach Szaze nago) a nie serio jakieś modyfikacje.
Tak jak z ludzmi co zgłaszają na profilach naruszenia.
"zablokujcie ją bo ma za małe cycki" Nawet taka lista, czy ankieta do wypełnienia miałaby kilka procent normalnych odpowiedzi, a ktos musiałby te bzdury czytać.
Paffeuu
Paffeuu
  20 listopada 2014
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 4875
Konto usunięte
Konto usunięte: ja akurat przywykłam, wiem jak to idzie, tak jak był wgląd nowych profili, co tu sie odwalało, przecież normalne że jak ktos pracuje nad czyms kilka tygodni czy miesięcy, nie wywali tego do kosza, bo jakieś kilkanscie osób bedzie miało bóle rektalne.

Pamiętam te czasy xDDD
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale jakby kazdy z forum, czy fotki leciał z pomysłami i zawracał dupę FT, to mi np psycha by wysiadła po tygodniu, niech lepiej sobie smieszkują na tym forum, myslę ze większość z nich i tak ma gdzies co fotka nowego planuje, bo głównie siedzą tylko na forum. Po co mają sie pchać, jeszcze ktoś pomyśli ze mają" parcie na szkło" a serwis bez trolów to jak lasy bez zwierząt.

W takich celach powstał dział obsługi Użytkownikówd83dde0a
Co do trolli, true 1000% xD
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do ankiet, jedni dawaliby propozycje, wczuli by się jakby zależała od tego ich przyszłośc fotkowa a inni znów odpowiadali by dla beki, specjalnie wymyślaliby pomysły z tyłka np( ja chcę na kamerkach Szaze nago) a nie serio jakieś modyfikacje. Tak jak z ludzmi co zgłaszają na profilach naruszenia. "zablokujcie ją bo ma za małe cycki" Nawet taka lista, czy ankieta do wypełnienia miałaby kilka procent normalnych odpowiedzi, a ktos musiałby te bzdury czytać.

Taki już nasz i ich obowiązek ^^ Czytać i przyjmować wszystko na klatę :D
PascalHenz
PascalHenz
  20 listopada 2014

Dobra decyzja, dzieci czatu płaczą, dobra decyzja. d83ddc7d

TASIEMIEC
TASIEMIEC
  20 listopada 2014

po co przywracali...

projektlukas
projektlukas
  23 listopada 2014

pewnie zbyt dużo osób przestałoby korzystać z fotki, więc może dlatego.

Mouthains
Mouthains
  26 listopada 2014

A ja szukam, i szukam xd

kamilex675
Posty: 31 (po ~315 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 114
kamilex675
  27 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Post taktyczny. Moje niedoczytanie :)

http://i63.tinypic.com/35ibxqo.jpg

Sheila
Sheila
  3 grudnia 2014

Proszę przywrócić PARKI bo po latach mogę połączyć się w końcu z Muoodym! Nie odbierajcie nam tego :(

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  3 grudnia 2014
Sheila
Sheila: Proszę przywrócić PARKI
A może warto byłoby przeczytać kilka postów wstecz i dowiedzieć się że dawno zostało to przywrócone?

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Sheila
Sheila
  3 grudnia 2014

Przepraszam! Zmieniliście miejsce opcji, dlatego tak sie oburzyłam! Ale już znalazłam. Pozdrawiam, szanuję.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 grudnia 2014
Shaitan
Shaitan: Ale skąd w ogóle stwierdzenie, że to jest portal stricte randkowy...

portal randkowy
heloł :lol:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.