Damnfitt
Damnfitt
  19 listopada 2014 (pierwszy post)

Witam jak wylaczyc usluge klubu gwiazd ktora co miesiac odnawia mi gwiazda przez sms.

Madziek
Madziek
  19 listopada 2014

Aby zakończyć subskrypcję wyślij STOP FOTKA na 60968

PascalHenz
PascalHenz
  20 listopada 2014
Madziek
Madziek: Aby zakończyć subskrypcję wyślij STOP FOTKA na 60968


Właśnie znajomy wykupił mi gwiazdę, nie chce go naciągać na koszta po upływie 14 dni (na tyle mi wykupił), kiedy ma wysłać smsa z zakończeniem subskrypcji? Czy jeśli już teraz wyślę smsa, to stracę gwiazdę? Sms jest bezpłatny?
Madziek
Madziek
  20 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jeśli już teraz wyślę smsa, to stracę gwiazdę?


Konto usunięte
Konto usunięte: Sms jest bezpłatny?


Tak
Shaitan
Shaitan
  20 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie znajomy wykupił mi gwiazdę, nie chce go naciągać na koszta po upływie 14 dni (na tyle mi wykupił), kiedy ma wysłać smsa z zakończeniem subskrypcji? Czy jeśli już teraz wyślę smsa, to stracę gwiazdę? Sms jest bezpłatny?


Z tego co widzę, kupując komuś gwiazdę na 14 dni nie można zapłacić smsem, a więc nie jest to usługa subskrybowana. Przy opcji na 30 jest płatność SMS ale nie ma tam ani słowa o subskrypcji, więc zdaje się, że jest to opłata jednorazowa ;)
PascalHenz
PascalHenz
  20 listopada 2014
Shaitan
Shaitan: PascalHenz: Właśnie znajomy wykupił mi gwiazdę, nie chce go naciągać na koszta po upływie 14 dni (na tyle mi wykupił), kiedy ma wysłać smsa z zakończeniem subskrypcji? Czy jeśli już teraz wyślę smsa, to stracę gwiazdę? Sms jest bezpłatny? Z tego co widzę, kupując komuś gwiazdę na 14 dni nie można zapłacić smsem, a więc nie jest to usługa subskrybowana. Przy opcji na 30 jest płatność SMS ale nie ma tam ani słowa o subskrypcji, więc zdaje się, że jest to opłata jednorazowa ;)


On kupił mi w taki sposób że ja mu podałem treść sms i numer. A nie w inny sposób. d83dde09

Co nie zmienia faktu że to głupie, że już teraz nie można dezaktywować, a zarazem nie stracić gwiazdy.
Shaitan
Shaitan
  20 listopada 2014
Ostatnio edytowany: za 27 kwietnia 7328
Konto usunięte
Konto usunięte: On kupił mi w taki sposób że ja mu podałem treść sms i numer. A nie w inny sposób.

A myślałem, że korzystał z opcji dostępnej na twoim profilu ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co nie zmienia faktu że to głupie, że już teraz nie można dezaktywować, a zarazem nie stracić gwiazdy.


Dezaktywując usługę subskrypcji dezaktywujesz jej przedłużanie. Sama usługa (dostęp do klubu gwiazd) na twoim koncie wygaśnie dopiero po terminie, na jaki została wykupiona. Koleżanka wyżej chyba źle zrozumiała twoje pytanie, albo wie o jakimś błędzie w systemie, o którym ja nie mam pojęcia :woot:
PascalHenz
PascalHenz
  20 listopada 2014

No i teraz mi się podoba. Dzięki! d83dde04

projektlukas
projektlukas
  23 listopada 2014

ja to myślałem, że nikt nie kupuje takich wirtualnych przedłużeń, jakie to macie przywileje dzięki temu?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  23 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie to macie przywileje dzięki temu?

http://www.fotka.pl/klubgwiazd ;>.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.