KotKulfon
KotKulfon
  21 listopada 2014 (pierwszy post)

Mam pytanie. Czy komuś bez waszej wiedzy obciążono konto SMS przez OMNIX. Nie wysyłałem żadnego smsa a okazuje się, że jakimś sposobem mam aktywną usługę i zjadło mi kasę BEZ MOJEJ WIEDZY. Ktoś miał coś podobnego, bo to nadaje się do zgłoszenia do odpowiednich instytucji.

Shaitan
Shaitan
  21 listopada 2014
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 6277
Konto usunięte
Konto usunięte: zjadło mi kasę BEZ MOJEJ WIEDZY. Ktoś miał coś podobnego, bo to nadaje się do zgłoszenia do odpowiednich instytucji.

Tak, najlepiej od razu zgłoś do trybunału międzynarodowego że... nie czytasz informacji o usłudze, jaką wykupujesz.

http://www.fotka.pl/klubgwiazd/mt?days=30

"Twój pakiet Gwiazda będzie automatycznie przedłużany o 30 dni. Pierwszego SMSa otrzymasz po rejestracji, następnie co 30 dni. Koszt każdego otrzymanego SMSa to 11,07 zł z VAT. Koszt aktywacji/ dezaktywacji serwisu w sieciach operatorskich jest bezpłatny. Aby zakończyć subskrypcję wyślij STOP FOTKA na 60968"

Miesiąc temu wysyłałeś smsa? Zapewne tak.
KotKulfon
KotKulfon
  21 listopada 2014

Zastanawiam się nad Europejskim Trybunałem Praw Człowieka:)) Zamawiałem z pół roku temu, w miedzyczasie miałem tą komórkę zagranicą i była nieaktywna więc pewnie dlatego. Faktycznie nie przeczytałem. Zjdliwa, złośliwa odpowiedź no ale zawsze to odpowiedź więc dzieks:)

Shaitan
Shaitan
  21 listopada 2014

Wybacz, złośliwość w mej wypowiedzi faktycznie była zbędna, ale uwierz mi, będąc na moim miejscu, czytając wiecznie takie skargi reagowałbyś tak samo a może nawet i gorzej jak ludzie wiecznie mają pretensje do kogoś o swoje własne niedopatrzenie ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.