Fraktal
Fraktal
  21 listopada 2014 (pierwszy post)

Fotka na tablecie dalej nie działa, jak powinna.
Kupcie jakiś służbowy i testujcie sami, bo tyle błędów jest, że mi się wymieniać nie chce. Mam wrażenie, że robię Alpha testy...

Fraktal
Fraktal
  21 listopada 2014
Ostatnio edytowany: za 29 marca 5692

Z reszta nieważne. Dawno temu dziesiatki razy czytałem, ze fotka upada na psy. Rzeczywiscie upadla, choc nie chciałbym obrażać zwierząt, bo nie są od ludzi gorsze.
Btw. Nie życzę sobie prozaicznych wiadomości od FT. Byscie się za robotę wzięli, a nie mazali pisakiem na tablicy kto w robocie najbardziej dupy daje, żeby reszcie pizzę postawić.
Zablokujcie mi profil dla jaj. Nawet konta z tabletu nie idzie usunąć.

Evr
Evr
  23 listopada 2014
http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1179099,Tablet powtarzasz temat tu wcześniej pisałeś :zonk:
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  24 listopada 2014

Twój tablet ma procesor Intela?

Fraktal
Fraktal
  25 listopada 2014

Test... Nie rób ze mnie głupka. Pytasz o procesor, a ja po prostu chciałem korzystać z serwisu. Jestem laikiem w hardware, software itd. Z czym Ty do mnie wyskakujesz? To jest forum, a takie pytania zadaje się na priv. (Nota bene Memphis Znam ten portal od x lat i wiem, że nie tylko z tabletami macie problem. Nie chce mi się z wami gadać. Z całą Warszawą, czy ze skrzypiącym w podłogach Elblągiem. Ty i tak masz to w dupie, bo - mniejsza z tym.

Zdupiam stąd. Za dużo ongi poświęciłem dla tego portalu, żeby teraz błagać o cokolwiek normalnego. Fotka się skończyła dla mnie już dawno i nieraz miałem rozkminę po co tu zaglądam. Nie ma ludzi. A ci ludzie też odeszli, bo zrozumieli i dojrzeli do tej decyzji. Terazą dominują pokemony. Zarabianie na zakompleksionych ludziach (żeby nie było - wiedzę mechanizmy trzymające popyt na stronę). Zmieńcie nazwę na Pokemonarium.pl
Tak. Skasowałem. Najpewniej ostatni raz. Sześciesiąty, ale najpewniej ostatni.
Tyle na temat procesora.

P.s. Płaćcie więcej programistom. Hańba wam!
P.s. 2. W sumie forma jest fotką. Sam z siebie się śmieję.
P.s. 3. Przepraszam za inwektywną szczerość.

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  26 listopada 2014

Jednostronnie nie rozwiążę Twojego problemu, piszesz publicznie więc tak odpowiadam.

sprzedamsmartfona
sprzedamsmartfona
  26 listopada 2014

Domagam się o zamknięcie tego tematu pod tytułem bełkot Gimbusa . Ponieważ autor i założyciel dwie nazwy w 1 osobie eksmitował się z tego Portalu .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.