MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  26 listopada 2014 (pierwszy post)

Cześć. Czy fotka znowu ma jakieś problemy czy tylko u mnie zniknęły ulubione profile i u innych ich nie widzę, a jak chce wejść na jakieś konto to przerzuca mnie na główną stronę mimo, że po wylogowaniu mogę normalnie wejść na czyjeś konta? :/

Shaitan
Shaitan
  26 listopada 2014

Dzisiaj lista znajomych oraz ulubionych została scalona w jedną listę kontaktów. W związku z tym występują pewne problemy, które z pewnością niebawem ustąpią ;)

ZalMiCie28
Posty: 7 (po ~88 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 99
ZalMiCie28
  26 listopada 2014

hej no własnie to tylko nie u ciebie tak ulubione zostały połączone ze znajomymi bezsens i nie mozna juz dodawac do ulubionych osob mnie tez u niektórych przerzuca na głowną strone

Niereformowalny
Niereformowalny
  26 listopada 2014

Ulubione profile połączyli ze znajomymi zaś opisy zostały scalone w jeden, troszkę głupi ruch jeśli chodzi o znajomych/ulubionych no ale... Najzabawniejszym faktem dla mnie jest powrót nieprzyjętych zaproszeń, które kiedyś anulowałem ;D

Niereformowalny
Niereformowalny
  26 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mozna juz dodawac do ulubionych


Dodaj do kontaktów
jako: znajomy | ulubiony

Soł?
MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  26 listopada 2014

Ahh w ten sposób, dobra, dzięki, bo już myślałam, że znowu coś się popsuło :)

ZalMiCie28
Posty: 7 (po ~88 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 99
ZalMiCie28
  26 listopada 2014

ale na niektore profile nie mozna wejsc;(

Niereformowalny
Niereformowalny
  26 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ahh w ten sposób, dobra, dzięki, bo już myślałam, że znowu coś się popsuło :)


Zapewne czekają nas zmiany, oby wygląd profilu w końcu wyglądał jako tako, bo ten obecny przy większej ilości zdjęć to kaszana;]
Shaitan
Shaitan
  26 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale na niektore profile nie mozna wejsc;(

No trzeba trochę poczekać aż ogarną to na serwerach, ewentualnie przeczyścić cache z przeglądarki - w niektórych przypadkach może pomóc ;)
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  26 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A gdzie można przejrzec osoby które dodało sie do ulubionych? Nie mam ich pod lista kontaktów.

Wait... Chyba nie chcecie powiedzieć, że znajomi są teraz losowo wymieszani z ulubionymi w jednej kupie !?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  26 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie chcecie powiedzieć, że znajomi są teraz losowo wymieszani z ulubionymi w jednej kupie !?

Tak, obie listy - "Znajomi" i "Ulubieni" zostały połączone w "Listę kontaktów", osób z którymi mamy do czynienia na portalu, czyli mamy ogólnie rzecz biorąc z nimi kontakt.

Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie można przejrzec osoby które dodało sie do ulubionych?

Wejdź proszę w "kontakty" i przyjrzyj się awatarom - przy nickach znajomych jest szara ikonka ludzików, przy ulubionych tego nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: znajomi są teraz losowo wymieszani

Na chwilę obecną losowy obecnie układ możesz ogarnąć korzystając z opcji "Zmień kolejność".

Przyzwyczaisz się :D.
Shaitan
Shaitan
  26 listopada 2014
esquilo
esquilo: Na chwilę obecną losowy obecnie układ możesz ogarnąć korzystając z opcji "Zmień kolejność".

Na chwilę obecną nic to nie da, my widzimy jedno, osoby odwiedzające nasz profil drugie ;p

Btw dokładny opis zmian http://www.fotka.pl/lista_zmian
ZniszczeCiPyche
ZniszczeCiPyche
  26 listopada 2014
esquilo
esquilo: przy nickach znajomych jest szara ikonka ludzików

Której to przy ciemniejszych kolorach tła boksów, nie widać.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  26 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Edit.

Shaitan
Shaitan: Btw dokładny opis zmian

O tym wiem, mogłeś to zlinkować userowi ;>.
Ja mu z grubsza tylko opisałam ;>
Shaitan
Shaitan: Na chwilę obecną nic to nie da, my widzimy jedno, osoby odwiedzające nasz profil drugie ;p

Jeszcze kilka minut temu sprawdzałam swoje konto z innego profilu i widziałam kolejność jaką mam na esquilo, po przelogowaniu się teraz jest losowa.
oby szybko się ogarnęło.

Shaitan
Shaitan: Btw

Te sławne parki teraz też są losowo wciśnięte gdzieś tam?

___________
Konto usunięte
Konto usunięte: Której to przy ciemniejszych kolorach tła boksów, nie widać.

Aż sprawdzę ;>.
Ano nie widać, kolor "zlewa się"...
Crankbros
Posty: 6 (po ~188 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Crankbros
  27 listopada 2014

W ustawieniach pojawiła się taka oto opcja "Kto może widzieć moje decyzje z funkcji tak·nie" lub może wcześniej była lecz dopiero teraz zauważyłem ją.
Jak wygląda podgląd/sprawdzenie w takim razie i gdzie on się wyświetla?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.