MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  26 listopada 2014 (pierwszy post)

Cześć. Czy fotka znowu ma jakieś problemy czy tylko u mnie zniknęły ulubione profile i u innych ich nie widzę, a jak chce wejść na jakieś konto to przerzuca mnie na główną stronę mimo, że po wylogowaniu mogę normalnie wejść na czyjeś konta? :/

MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  27 listopada 2014

O właśnie, o co chodzi w tej opcji tak/nie, bo też rzuciło mi się to dziś w oczy

Niereformowalny
Niereformowalny
  27 listopada 2014

Być może dodadzą specjalną zakładkę, kto nas "stakował" + dopasowania ;)

falk87
falk87
  27 listopada 2014

beznadzieja..
a do tego wszystkiego nie mozna wysylac zaproszen do znajomych bo wystepuje błąd....

Crankbros
Posty: 6 (po ~188 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Crankbros
  27 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Być może dodadzą specjalną zakładkę, kto nas "stakował" + dopasowania ;)


Może być, chociaż w dotychczasowej formie uważam funkcjonowało to dobrze.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  27 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: O właśnie, o co chodzi w tej opcji tak/nie, bo też rzuciło mi się to dziś w oczy

Opcja najprawdopodobniej jest w trakcie przygotowań/opracowywania. Poczekajmy cierpliwie na informację :-).

Konto usunięte
Konto usunięte: beznadzieja.. a do tego wszystkiego nie mozna wysylac zaproszen do znajomych bo wystepuje błąd....

Dzisiaj wysyłałam zaproszenie, jak również akceptowałam. Wszystko było w porządku.
Zatem proszę wyczyść proszę ciasteczka z przeglądarki, ewentualnie poproś FP o odświeżenie profilu.
Przy dalej występującym błedzie możesz skonsultować sprawę właśnie z FP lub zgłosić to na kontakt poprzez: http://www.fotka.pl/kontakt#formularz :-).

Konto usunięte
Konto usunięte: Być może dodadzą specjalną zakładkę, kto nas "stakował"

Jaki cwany, nie ma star i kombinuje :mrgreen:.
Niereformowalny
Niereformowalny
  27 listopada 2014
esquilo
esquilo: Jaki cwany, nie ma star i kombinuje


Nie kumam?
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  27 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie kumam?

Po co opcja stalkowania jak jest podglądacz? Masz star, masz opcję. Aż tak do życia nie jest potrzebna... rejczel ;>
Crankbros
Posty: 6 (po ~188 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Crankbros
  27 listopada 2014
esquilo
esquilo: Niereformowalny: Nie kumam? Po co opcja stalkowania jak jest podglądacz? Masz star, masz opcję. Aż tak do życia nie jest potrzebna... rejczel ;>

Można dać komuś "TAK" nie oglądając jego profilu, wszystkie zdjęcia cyklicznie się pojawiają. Sugerujesz też, że będzie to tylko opcja dla gwiazd (stakowani)?
Niereformowalny
Niereformowalny
  27 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: Po co opcja stalkowania jak jest podglądacz? Masz star, masz opcję. Aż tak do życia nie jest potrzebna... rejczel ;>


Przecież zawsze można dac "tak" bez podglądywania profilu, toteż myślę, że ta opcja jest tutaj potrzebna ;) choćby dla urozmaicenia
A czy zaś będzie płatna czy też nie, lotto mi to. Są alternatywy dla tego serwisu ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  27 listopada 2014
Crankbros
Crankbros: Można dać komuś "TAK" nie oglądając jego profilu, wszystkie zdjęcia cyklicznie się pojawiają. Sugerujesz też, że będzie to tylko opcja dla gwiazd (stakowani)?

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież zawsze można dac "tak" bez podglądywania profilu, toteż myślę, że ta opcja jest tutaj potrzebna ;) choćby dla urozmaicenia

1. Nie sugeruję.
2. Fakt, można.

Jak ktoś daje "tak" bez zaglądania w profil/podglądania - mając taką możliwość to już jego sprawa. Pomyślcie na to z innej strony - jako głupiutkiej zabawy na ilość danych tak, jak z ocenkami "na hektary".

Co do samej możliwość - prawdopodobna, aczkolwiek czy aż takie ciśnienie na to kłaść warto? No nie wiem, serio.
Niereformowalny
Niereformowalny
  27 listopada 2014
esquilo
esquilo: czy aż takie ciśnienie na to kłaść warto? No nie wiem, serio.


Skoro jest to portal sensu stricto randkowy to warto, sam chciałbym wiedziec "kto mnie chce" kolokwialnie xD
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  27 listopada 2014

Tak mało kto miał znajomych, duże ilości to tylko kolekcjonerzy, może jedynie jeszcze pracownicy fotki, także dobrze że połączyli :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież zawsze można dac "tak" bez podglądywania profilu, toteż myślę, że ta opcja jest tutaj potrzebna ;) choćby dla urozmaicenia A czy zaś będzie płatna czy też nie, lotto mi to. Są alternatywy dla tego serwisu ;)
Wiadomo chcą zarobić, fajnie że będzie można zadecydować czy mogą osoby poza Klubem Gwiazd widzieć komu się "tak" powiedziało, a to będzie otwierało drogę do konwersacji (chyba że będzie jakiś limit widocznych). Nie ma co gdybać się okaże co wymyślili.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.