Justii
Posty: 1 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Justii
  6 grudnia 2014 (pierwszy post)

Jak zgłosić naruszenie regulaminu?

Shaitan
Shaitan
  6 grudnia 2014

Korzystając z tego guzika: na danym profilu, bądź bezpośrednio na PW do kogoś z nas http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele

Brecku
Brecku
  7 grudnia 2014

Podepnę się: a komu MYŚLĄCEMU i ROZSĄDNEMU "nie kumającemu się z elitą modów czatowych" zgłosić to że moderator siedzi na pokoju czyta bluzgi/flugi na innych userów a banuje osobę która będąc atakowana napisała "spieprzaj" ?

Sprawa druga, argument: "dostałaś/aś nie raz bana i powinnaś/eś wiedzieć za co", od kiedy to użytkownika ocenia się i argumentuje powód blokady za to co było kiedyś -kilka/kilkanaście dni temu?

Rozumiem że samowolka moderatorów czatowych którzy mają tutaj długi staż jest bezkompromisowa?:

13. Gdy złamiesz zasady Moderator/Administrator nie musi informować Cię o punktach zawartych w netykiecie, a także o powodach dla których otrzymałeś blokadę oraz czasie jej trwania.

AIeksandra
AIeksandra
  7 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Podepnę się: a komu MYŚLĄCEMU i ROZSĄDNEMU "nie kumającemu się z elitą modów czatowych" zgłosić to że moderator siedzi na pokoju czyta bluzgi/flugi na innych userów a banuje osobę która będąc atakowana napisała "spieprzaj" ? Sprawa druga, argument: "dostałaś/aś nie raz bana i powinnaś/eś wiedzieć za co", od kiedy to użytkownika ocenia się i argumentuje powód blokady za to co było kiedyś -kilka/kilkanaście dni temu?
Takie rzeczy zgłaszaj do Moderatora Globalnego
> http://www.fotka.pl/profil/ModeratorGlobalny
Brecku
Brecku
  7 grudnia 2014

Znaczy się kolega/koleżanka będzie kolegę/koleżankę pouczał i uczulał?

A dwa, na pewno dostanę odpowiedź: "pokaż screen", więc poproszę o odwiedź jak mam udowodnić ignorancję moderatora, który zawsze się może wykpić "byłem afk" lub "właśnie wszedłem" d83dde0a
I nadal nie dostałem odpowiedzi na moje pozostałe pytania :)

Proszę mnie nie zwodzić, skoro jest forum, są wątpliwości więc poproszę odpowiedź i wyjaśnienia.

Shaitan
Shaitan
  7 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Podepnę się: a komu MYŚLĄCEMU i ROZSĄDNEMU "nie kumającemu się z elitą modów czatowych" zgłosić to że moderator siedzi na pokoju czyta bluzgi/flugi na innych userów a banuje osobę która będąc atakowana napisała "spieprzaj" ? Sprawa druga, argument: "dostałaś/aś nie raz bana i powinnaś/eś wiedzieć za co", od kiedy to użytkownika ocenia się i argumentuje powód blokady za to co było kiedyś -kilka/kilkanaście dni temu? Rozumiem że samowolka moderatorów czatowych którzy mają tutaj długi staż jest bezkompromisowa?:13. Gdy złamiesz zasady Moderator/Administrator nie musi informować Cię o punktach zawartych w netykiecie, a także o powodach dla których otrzymałeś blokadę oraz czasie jej trwania.

Widzę, że odnosisz się do sytuacji, w której ja wystąpiłem, więc ci coś wytłumaczę.
1. Nikt tam nie dostał bana za napisanie "spieprzaj", lecz za kłótnię i wulgaryzmy, które przecież widziałeś a w dodatku sam prowokowałeś, czego z racji późnej pory nie zauważyłem i nie dałem ci za to bana ;)
2. Nie mamy obowiązku tłumaczenia użytkownikom za co dostali bana, a skoro dany użytkownik rzuca wulgaryzmami na prawo i lewo za co dostaje bana, po czym wraca z drugiego konta i robi to samo z większą częstotliwością, to pytając za co otrzymuje taką właśnie odpowiedź, bo dobrze wie za co ban został nadany ;)
3. Samowolka? Hmm.. Nie będę zachowywał się jak idiota i twierdził, że takie coś nigdy nie istniało. Prawdą jest, że moderatorzy czasem popełniają błędy, ja sam również je popełniam. Niemniej każdą naszą akcję można zweryfikować, nietrudno jest napisać zażalenie do działu obsługi użytkownika http://www.fotka.pl/kontakt#formularz nie jest żadną tajemnicą, że czat jest logowany i można zweryfikować słuszność bana czy też nieodpowiednie zachowanie moderatora na czacie.
Brecku
Brecku
  7 grudnia 2014

Z tego co ja widziałem osoba która dostała bana i pytała się za co, nie kłóciła się, była nie raz, nie dwa prowokowana i w końcu odpisała jedno zdanie za co bez upomnienia dostała bana, a dwaj "kolesie" którzy przez 4h męczyli ludzi nie dostali nawet upomnienia :) Na Twoich oczach ubliżali innym a Ty siedziałeś i czekałeś aż więcej ludzi zacznie się denerwować, sami Ci zwracali uwagę abyś zareagował...zareagowałeś, brawo, banując nie te osoby co zawiniły, prowokowały i ubliżały ludziom.

Co do mojej osoby, skoro ktoś pisze jak analfabeta, ubliża ludziom i stara się robić to w moim kierunku, więc zwróciłem uwagę aby robił to chociaż prawidłowo :) -chyba że masz na myśli rozmowę między mną a innymi osobami na temat moderatorów na czacie? :) To akurat nie była żadna prowokacja tylko wymiana zdań między zainteresowanymi.
Na koniec...tak wiem, logi, niezależni ludzi będący w "kontakcie i rozpatrujący skargi userów na ich korzyść", globalny bezstronny moderator i inne cuda na patyku. Dziwnym trafem nigdy nie są wyciągane konsekwencje odnośnie moderatorów, a osoby które się skarżą zaczynają być szykanowane i krytykowane na czacie przez nowo powstałe konta, znajomych "moderatorów" itd :) Noo..ale zapewne zaraz przeczytam "dowody pokaż"? :)
Tak czy inaczej...piękne odwracanie kota ogonem, brak odpowiedzi na PROSTE pytania, zbywanie i powtarzanie tego co ja napisałem wcześniej :)
Gdybym chciał sam ze sobą monolog prowadzić to bym to zrobił :)

Tak jak ludzie piszą na czacie i forum - funkcję moderatora pełnią osoby które się do tego nie nadają, i nie chodzi o wiek, a sposób komunikowania się z użytkownikami czy to na forum czy czacie, plus brak rozróżniania tego co jest "złe a co dobre".

Tak więc wyszło na to że jest totalna samowolka, a jak komuś coś "nie pasi" niech piszie do koleżanki z "globala" lub "kontaktu" który odpisuje "sprawdzimy sytuację -i na tym się kończy" d83dde03
Pełen profesjonalizm d83ddc4c

Podsumowałem, mogę iść spokojnie dalej czytać jak ludzie wołają moderatora po to aby dał nie tym co potrzeba bana, a kiedy jest mu to wytykane zaczyna zmieniać temat i tworzyć historie :)

/Powodzenia.

Shaitan
Shaitan
  7 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Podsumowałem, mogę iść spokojnie dalej czytać jak ludzie wołają moderatora po to aby dał nie tym co potrzeba bana, a kiedy jest mu to wytykane zaczyna zmieniać temat i tworzyć historie :)

Podsumowując bana nie dostała jedna osoba, lecz kilka, także.. ;)
Brecku
Brecku
  7 grudnia 2014

Tak..jak z 15userów zrobiło się 3 -po 4h wrzutów i problemów (z czego kilka razy byłeś, widziałeś i olałeś) -dumny możesz być z siebie jak nikt inny. PROFESJONALIZM na maksa.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwnym trafem nigdy nie są wyciągane konsekwencje odnośnie moderatorów
Bzdura nie poparta żadnym dowodem. Podobnie jak twierdzenie, z którym się często spotykam "ja dostałem bana a inni nie - gdzie sprawiedliwość?" A skąd Ty i Tobie podobni wiedzą że nie są wyciągane konsekwencje?

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Brecku
Brecku
  8 grudnia 2014

Bo to WIDAĆ? Zwłaszcza "kolesiostwo".
Chcesz przykład? Podam: Paffeuu czy jakoś tak...typ wchodzi, ku***je, rzuca mięsem -może to taka technika przypodobania się czatowiczom, taki "swojski typ z ośki"? Robi to nagminnie, Były screeny słane z opisem sytuacji i...CO ?
I zapewne nic nie doszło, albo jest "rozpatrywane"??

Nim zacznie jeden drugiego bronić po znajomości polecam popatrzeć sobie wzajemnie na ręce, poczytać to co ludzie piszą na forum i czacie -nic się z "palca nie bierze" zwłaszcza kiedy "lecą screeny" i są skargi.

Nooo ale..czym tu się przejmować...jeden koleś "sapie na forum" więc go zgasimy "brakiem screenów" nie? 263a Bo zamknąć wątku jako spam/nabijanie postów nie podchodzi d83dde0a

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Były screeny słane z opisem sytuacji i...CO ?

Ty je wysyłałeś? Jeśli tak to poproszę na pw.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Brecku
Brecku
  8 grudnia 2014

No proszę...jednak NIE DOSZŁO...to teraz Wam odpiszę na zasadzie jaką Wy stosujecie do mnie i innych ludzi z czata/forum:

Sprawdźcie logi - masz zapewne możliwość sprawdzenia aktywności konta "global moda", czyli kto i kiedy się logował i co robił z wiadomościami :) Jeżeli nie...cóż...brak uprawnień?

Jak pisałem wcześniej, patrzcie sobie na ręce, ja nie będę Was wyręczał po to aby mi ktoś napisał "o jej zapewne błąd połączenia był, przerwa konserwacyjna, plik uszkodzony lub wiadomość" albo inna wymówka.

Tak się chełpicie że wszystko jest "logowane" to do dzieła d83dde03

Ps. Jest pretekst: "nie podał screenów a oskarża" ;)
Ps2. Pretekst z "Ps." jest prowokowaniem! - tak też to możecie sobie przetłumaczyć, w końcu w interpretowaniu słów na swoją modłę jesteście mistrzami ;]

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: o proszę...jednak NIE DOSZŁO
Nie wiem czy doszło czy nie (do mnie nie musiało bo ja czatem się nie zajmuję) - zainteresowałem się bo to mod z kamerek których jestem MG - ale jeśli masz ochotę wyłącznie na "bóldupienie" zamiast przyjąć ofertę pochylenia się nad tematem to pozostaje mi tylko uszanować Twój wybór.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Bruno14
Bruno14
  9 grudnia 2014

Dlaczego nie mogę umieszczać zdj zwierzęcia, które zostało zrobione przeze mnie???!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.