Justii
Posty: 1 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Justii
  6 grudnia 2014 (pierwszy post)

Jak zgłosić naruszenie regulaminu?

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego nie mogę umieszczać zdj zwierzęcia, które zostało zrobione przeze mnie???!!
Możesz pod warunkiem dodania zdjęcia własnej twarzy d83ddc49 http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Brecku
Brecku
  14 grudnia 2014
woland
woland: ale jeśli masz ochotę wyłącznie na "bóldupienie" zamiast przyjąć ofertę pochylenia się nad tematem to pozostaje mi tylko uszanować Twój wybór.

Ooo...całkiem ELOKWENTNA i INTELIGENTNA odpowiedź MODERATORA do użytkownika..widać pełen profesjonalizm na każdym kroku, każdego wypowiadającego się w tym temacie "moderatora". Pełna samowolka, obrażanie użytkownika i łamanie "własnego regulaminu".
Już pisałem dwa (?) razy, "macie logi" którymi się tak chełpicie więc zacznijcie je sprawdzać, Nie będę do wszystkich "moderatorów" wysyłał teraz screenów tylko dlatego że macie problem z komunikacją wewnętrzną.
Screeny są na "moderatorze globalnym" od KILKU DNI..a reakcji jak nie było tak nie ma...

Ktoś mi napisał "przyzwyczaj się że na moderatorach są znajomi znajomych i nic na to nie poradzisz"...zgadza się. Szkoda że na portalu społecznościowym moderatorzy zapominają o tym że ich "władza" jest wirtualna a CHAMSKIE odzywki nie świadczą o ich "włądzy i wyższości" a o płytkim poziomie myślenia, braku kultury i braku argumentów...w końcu najlepiej tak przerobić temat aby go "zbić na tor boczny" i zlać :)

Bo cóż innego możecie mi odpowiedzieć jak nie "nie chcesz wysłać MNIE screenów to co sapiesz?" d83dde04

Sprawa druga, jeżeli Aleksandra wysyłasz mi PW z przypomnieniem o co jest napisane w tym temacie i pouczasz mnie co mam zrobić, to miej "otwarte PW" na odpowiedź zwrotną :)

PS. Ja skończyłem się wypowiadać bo nie ma sensu dyskutować z ludźmi którzy nie potrafią rozmawiać bez serwowania chamskich półsłówek i trąbią "daj screeny" -kiedy zostały DAAAWNO temu wysłane do Waszego "przełożonego" :)
Tak więc, kolejny temacik gdzie próżność, chamstwo i bezradność moderatora wygrały.

/Miłego weekendu i moderowania :)
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pełna samowolka, obrażanie użytkownika i łamanie "własnego regulaminu"

Nie wiem, w którym miejscu mojej wypowiedzi Cię obraziłem (bądź tak łaskaw wskazać) bo jeśli chodzi o neologizm jakim jest "bóldupienie" to jest to ocena twojego tu pisania, a dotyczy odrzucenia oferty pomocy. Czas nauczyć się odróżniać ocenę zachowania od obelgi. Prawdopodobnie skoro screeny wysłałeś dawno, to dawno zostały rozpatrzone - jeśli wg ciebie rzucanie mięsem wygląda tak samo jak ja cię obraziłem to nie zdziwiłbym gdyby twoje zarzuty obiektywnie zostały ocenione jako przesadzone.

ps. profil "moderatorglobalny" nie jest żadnym przełożonym, a jedynie profilem, na który należy zgłaszać naruszenia regulaminu na czacie i korzystają z niego moderatorzy globalni czata

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

KMKL
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.