Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

Avatar użytkownika sargentosargento
Posty: 7 (po ~64 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
sargento
  8 grudnia 2014

Nowe "ulepszenie".

martusiulek
martusiulek
  8 grudnia 2014

no i mniejsza srednia :P

Shaitan
Shaitan
  8 grudnia 2014
http://www.fotka.pl/lista_zmian
8 grudnia 2014

Zmiany w systemie głosowania:
- Usunięcie starej skali ocen
- Dodanie na profilach głosowania Tak/Nie znanego ze strony głównej
- Dodanie podglądu głosów oddanych na Tak w zakładce Głosy (dla Gwiazd) oraz podglądu połączeń (par) dla wszystkich
- Zmiana algorytmu liczącego średnią głosów

Polecam śledzić tą listę ;)
realista84
realista84
  8 grudnia 2014

Nie ma już skali oceniania. Teraz przy ocenianiu zdjęcia masz do wyboru "Tak podoba mi się"/"Nie"

Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Aha, dziękuje za odpowiedzi.

Jeszcze mam drugie pytanie. Tam u góry w prawym rogu jest miniaturka mojego avataru. Na nim zawsze gdy pojawi sie nowe powiadomienie, nowy głos czy odwiedzający, pojawia sie cyferka na czerwonym kółeczku ( xD ). Przejrzałem wszystkie owiadomienia, głosy i podglądaczke. Mimo tego wciąż widnieje mi cyferka jeden chociaż nic nie mam w profilu. wtf?

martusiulek
martusiulek
  8 grudnia 2014

nie podoba mi się :P

Shaitan
Shaitan
  8 grudnia 2014
Deka666
Deka666: Aha, dziękuje za odpowiedzi. Jeszcze mam drugie pytanie. Tam u góry w prawym rogu jest miniaturka mojego avataru. Na nim zawsze gdy pojawi sie nowe powiadomienie, nowy głos czy odwiedzający, pojawia sie cyferka na czerwonym kółeczku ( xD ). Przejrzałem wszystkie owiadomienia, głosy i podglądaczke. Mimo tego wciąż widnieje mi cyferka jeden chociaż nic nie mam w profilu. wtf?

Odświeżyłem ci konto, przeloguj się i sprawdź, powinna zniknąć ;)
Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Niestety dalej tam wisi

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  8 grudnia 2014

Coś jest "ciut" nie tak ;-)


"[negatywne serduszko] oznacza ze możesz zagłosować na tę osobę." - co nie jest prawdą, bo nie można zagłosować na "ukryty profil" ;-)

Shaitan
Shaitan: Polecam śledzić tą listę ;)
tę ;) biernik, nie narzędnik

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Shaitan
Shaitan
  8 grudnia 2014
Beholder
Beholder: "[negatywne serduszko] oznacza ze możesz zagłosować na tę osobę." - co nie jest prawdą, bo nie można zagłosować na "ukryty profil" ;-)

Ano nie można, bo podgląd głosów celowo został stworzony dla osób z dostępem do klubu gwiazd, osobom bez tego pozostaje polowanie na stronie głównej ;) Choć przyznam, że zamiast pytajników powinna tam być informacja o tym, iż wgląd w to jest tylko dla klubowiczów, pewnie zostanie dodana ;)

Beholder
Beholder: tę ;) biernik, nie narzędnik


Nobody is perfect ;)
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  8 grudnia 2014

Rozumiem, że to tylko dla gwiazd. W obecnej wersji jest to błąd, dlatego zgłaszam.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Jeszcze jedna sprawa.
Dałem pewnej osobie "tak", ona mi również dała "tak". Dostaliśmy wiadomość, tą co zawsze w takim wypadku przychodzi i napisała do mnie. Problem w tym, że najpierw wyskakiwał mi jakiś błąd, potem zaś wyskoczyło że "Osoba do której chcesz napisać, nie chce otrzymywać wiadomości prywatnych". Nie wiem czy to konsekwencja błędu czy po prostu sobie zablokowała wiadomośći. W takim wypadku te całe przedsięwzięcie jest bez sensu, bo jak mam sie z kimś umówić skoro nie mogę do tej osoby napisać?

Avatar użytkownika szuwarek113szuwarek113
Posty: 12 (po ~167 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 44
szuwarek113
  8 grudnia 2014

jak zwykle chore zmiany

EfektMotylka
EfektMotylka
  8 grudnia 2014

Ale poje**ne, beznadzieja, tak zepsuli tą Fotkę, że normalnie zaraz to chyba konto usunę !!!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.