Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  15 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie na ten czas kupowanie gwiazdy straciło jakikolwiek sens. Mam parę reklam, które wyskoczą co jakąś godzinę - a tak wszystko blokuje filtr przeglądarki. A jak chce do kogoś napisać to zostawiam tej osobie powiadomienie na profilu albo w komentarzu pod zdjęciem by się odezwała. Wiem, że tym postem podsyłam pomysł FT żeby i te opcje zrobić płatne. xD

Jak już podłapią ten pomysł będziemy zostawiać wiadomości na swoim profilu z nadzieją ze ta osoba odczyta i wykupi wiadomość do nas.

Konto usunięte
Konto usunięte: Np pisanie na prv .Zróbcie jeszcze wejście na kamerki za opłatą


Pewnie jest dużo takich portali gdzie płaci się za kamerki a skoro to nic oryginalnego to jest szansa że te rozwiązanie skopiują!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  15 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już podłapią ten pomysł będziemy zostawiać wiadomości na swoim profilu z nadzieją ze ta osoba odczyta i wykupi wiadomość do nas.


Nie oszukujmy się ale fotka ma chyba najgorszy PR z tego typu portali. Kiedy pisze się do obsługi to czasami ma się wrażenie, że rozmawia się z półbotem. Część wiadomości jest generowana automatycznie a część jest już dopisywana ręcznie przez pracownika. Jednak wygląda to tak, że pracownik, ktory odpisuje na wiadomość nie przeczyta nawet tej wygenerowanej części do której ma się dopisać i potem wiadomość wygląda jak pisana przez jakiegoś gimnazjalistę. I człowiek zaczyna się zastanawiać wtedy czy naprawdę rozmawia z profesjonalną osobą i odechciewa się dalszej prowadzenia rozmowy. O wiele lepsi są FP oni nie mają wygenerowanych wiadomości więc z nimi rozmowa przynajmniej jest sensowna choć czasami bardzo kontrowersyjna. Bo ostro potrafią wkurzyć ale przynajmniej człowiek wie, że rozmawia z żywym człowiekiem a nie z półbotem. ;)
Elektraaaaa
Elektraaaaa
  15 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie jest dużo takich portali gdzie płaci się za kamerki a skoro to nic oryginalnego to jest szansa że te rozwiązanie skopiują!

No tak
Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  15 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy pisze się do obsługi to czasami ma się wrażenie, że rozmawia się z półbotem. Część wiadomości jest generowana automatycznie a część jest już dopisywana ręcznie przez pracownika.

Zgadza się, mamy szablony, które ułatwiają Nam pracę i to właśnie dzięki Nim, czas odpowiedzi się skraca. Istnieje kilka powtarzających się błędów, które dzięki szablonom możemy bardzo szybko zweryfikować i rozwiązać.
Nie wiem natomiast, skąd taka opinia skoro z tego konta, ani z powiązanych kont, nie pisałaś na kontakt. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  15 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy pisze się do obsługi to czasami ma się wrażenie, że rozmawia się z półbotem
Zapewniam Cię, że wcale nie jest tak źle - na wieśbuku jest dużo gorzej, a dobicie się do sensownego człowieka zakrawa na szczęście niczym w totolotku - o ile mi wiadomo, na niektórych portalach nawet nikt nie odpisze, a działy HD w ogóle nie istnieją :)
Konto usunięte
Konto usunięte: O wiele lepsi są FP ... ostro potrafią wkurzyć
Nie trafiłaś jeszcze na mnie :) ponoć po rozmowach ze mną ludzie dokonują samookaleczeń.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  15 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Np pisanie na prv

Pisanie pw jest bezpłatne i nieograniczone. Ograniczona jest liczba noworozpoczynanych konwersacji do jednej dziennie co daje 365 nowych konwersacji w roku. Ale ten temat był przerabiany pół roku temu i nie ma kompletnie związku z obecnymi zmianami. Poza tym istnieje istnieje masa sposobów na rozpoczęcie konwersacji: magnes, forum, kamerki, czat.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

sylvester
sylvester
  15 grudnia 2014
woland
woland: Nie trafiłaś jeszcze na mnie :) ponoć po rozmowach ze mną ludzie dokonują samookaleczeń.

fakt po kilku rozmowach z takimi osobami jak Ty potrafiłoby pozbawić każdego człowieka sensu istnienia...po prostu żal
Elektraaaaa
Elektraaaaa
  15 grudnia 2014
woland
woland: . Ograniczona jest liczba noworozpoczynanych konwersacji
O tuż o tym piszę .A jakby tak przykładowo kogoś poznaje na czatcie ale może się zdarzyć że osobnikowi zabraknie prądu lub internetu to ja mam czekać do 24 aż będę mogła mu na prv podać kontakt tak ?
Elektraaaaa
Elektraaaaa
  15 grudnia 2014
woland
woland: . Ograniczona jest liczba noworozpoczynanych konwersacji
O tuż o tym piszę .A jakby tak przykładowo kogoś poznaje na czatcie ale może się zdarzyć że osobnikowi zabraknie prądu lub internetu to ja mam czekać do 24
Violo
Violo
  15 grudnia 2014

Podgląd osób, które głosowały

MalinowaaGumkaa
MalinowaaGumkaa
  15 grudnia 2014

Czemu nie mogę dać nikomu podoba mi się lub nie ....?

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  15 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu nie mogę dać nikomu podoba mi się lub nie ....?
Ustawienia - funkcje specjalne
ma wyglądać tak:

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

MalinowaaGumkaa
MalinowaaGumkaa
  15 grudnia 2014

Ale ja tak mam ustawienia ..

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  15 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja tam mam ustawienia ..
Każdy ma ustawienia - napisz co masz do powiedzenia tak, aby było jasne o co ci chodzi

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

MalinowaaGumkaa
MalinowaaGumkaa
  15 grudnia 2014

przecież pisze do swojego poprzedniego posta na który mi odpisałeś ,że ustawienia maja być tak ustawione więc Ci odpisuje ze mam tak ustawione wiadomości jak trzeba i nadal nie mogę na nikogo oddać głosu ..............

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.